Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja a vosztokot 😂
Asszem nem én kezdtem surmóka. (puszit küldő) Na menjél aludni mert édesanyád már mérges, hogy még mindig ég a villany(óranézegetős) Hány éves is vagy aranyom? kb. 22? ha az első randim össze jön idősebb fiam lenne mint te(gondolkodós) Mondjuk ha olyan lenne mint te (szemeit körbeforgató)bele is rúgnák az anyjába 😅
Bazmeg,meghogy nem macskáznak blődiék. 🤣

https://fb.watch/nf70JbPP2z/
Butuska, olvasd el megint. Elhiszem hogy a te ferdítésedbe belefér de én nem azt írtam hogy takarodj hanem megkérdeztem hogy miért nem takarodsz el innen ha már nem is motorozol.
2010-ben 😂
Kinek hol az ingerküszöb........de nem hinném hogy ez volt a megfelelö reagálás.
hát azt én is nagyon rühheltem ezért nem volt sosem 200 kilométer alatti köröm 😅
ha én egyszer rászántam magam, hogy belepréselem magam alá-fölé faszom öltözőnek meg kesztyű meg csizma meg bukó a bőrgúnya mellé hát nem a szomszéd falu volt a cél(fetrengős)
Na ez egy értékelhetö gondolat volt töled. Azt kell mondjam jol döntöttél, legalább önértékelésböl jo voltál akkor. Lehet ezen az uton továbbhaladva esélyeid folyamatosan nöttek volna hogy ugy járj mint az ismeröseid.........
Majd légyszíves szóljál akkor ha látsz tőlem ilyen szót vagy mondatot bárkihez is, hogy "takarodjál" amit nem viszont reagálásként írok(kezeit széttáró)
én túl bátor voltam a tudásomhoz képest ez a helyzet(kezeit széttáró)
Még kb. időben eljutott a tudatomig és én a későbbiekben nem fejlődni akartam"tréningekkel" hanem inkább életbe maradni tréningek nélkül, motor nélkül(meghajlós)
tudod amikor egy annó motorostársammal nyíregyről arról vitatkoztunk, hogy miért jó a beöltözés mondta, hogy sosem vesz fel bőrgúnyás szarokat kesztyű, sisak, rövidgatya, poló mert úgy a kényelmes. Én meg ne magyarázzam már meg neki hatszor annyit motorozik mint én és sosem volt semmi baj(kezeit széttáró) Ez igaz is a srác télen nyáron motorozott le sem szállt róla(kezeit széttáró) Aztán pont harkályban nyaraltam ép a recepciónál voltam amikor a hiradóban benne egy baleset ismerősnek tűnt a motor azonnal hívtam de nem volt vonal. Aztán a debreceni másik motorostársamat hívtam aki sajnos igazolta a sejtésem. Majd eltemettük. Aztán a debreceni havert is eltemettük rá pár évre akitől érdeklődtem kb annyi idősek voltak amennyi én most vagyok(óranézegetős) Most ezt nem is feszegetném tovább túl sok a közös emlék...
fór-ni nem is fog mert az er a hosszú nem az ó. Igen kuktát is ezért szeretik az asszonyok 😅
Fizikai lehetetlenség.
pedig ez a helyzet(kezeit széttáró)
el mondtam már régebben is nekem semmi okom hazudni(kezeit széttáró)
Regen ult motoron na. 🤣
a 14 akkor ilyen alapon egy nagyobb tégla nyílván sokkal erősebb motorral. De hagyjuk ezt(kezeit széttáró) triumf nyergéből nem fogod megérteni miért alázzák a néhány éves motorodat 30-40 éves technikák 😅
Kései R6-ok, CBR600-ak olyan 260-270 magasságát tudják kb. 636-os Ninjának könnyebb pilótával kellően hosszú egyenesben lehet megvan a 280, de nyilván nem tudom első kézből, csak tesztekből rémlik ilyen.
Akkor meg is válaszoltad
milyen pályára jársz te? M3? 😂
Onnan még egyet fordulni kell a ringre de nem a strandra ám(fetrengős)
kinézet a szubjektív a busától léptékekkel jobban néz ki egy 14 de egyébként az eleje elég böszme forma nekem. Ha a gyorsulás nyűgöz le elég lett volna egy tizedes. Abból is az özvegycsináló 2004-05-ös széria meghosszított lengővel és nincs ellenfél gyorsulásban(kezeit széttáró) Mondjuk elég gizda darab kb. mint a gixik mondjuk nem is a kényelemnek gyártották ezeket(kezeit széttáró)
Na de hány loerösek lettek azok amelyikek tudják?
Akkor lötték fel még csak a müholdakat? 😄
Ez igen, kijött ám belőled a suttyó 😂 hát megmutattad mekkora gyökér vagy. Motorozni is balfasz voltál.
hát azongyák a nálam oksabbak a mostani modern 600-asok is tudják a 3 száz körüli tempót(kezeit széttáró) Én ezt így hallottam gyakorlatból nem tudom így elhiszem(kezeit széttáró)
Hogyne b+,amikor te utoljara motoroztal a gps meg nem letezett. 🤣
De te benne lennel az atlagban siman.