Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sportmotorok teljesen alkalmatlanok hegyi szűk visszafordítókra(kezeit széttáró)
(kezeit széttáró) Tiszta beszéd. Én ezzel egyetértek(meghajlós)
Csak a te elgondolásod szerint kínos, mert te vered a melled. Neked kínos is lehet hogy kicsi. Engem meg nem érdekel hogy kicsi 🤷🏼‍♂️
Ez a különbség kettőnk között. Te itt is elsütötted hogy a képzések hülyeségek mert neked nem tanítanak újat, igazából az jitt ebből le hogy te már leszálló ágban vagy, nem igazán tudsz újat tanulni. Cserébe azt hiszed hogy ha elsütöd mekkora borszakértő vagy, meg hogy van egy szutykos 3-ss bmw-d már király is vagy.
Ki is kompenzálgat ?
lehet az feszegetni versenypályán bukótérrel biztosítással szervezéssel(kezeit széttáró)
Na feküdj le, kicsi Andersen, késő van... 🤣
kinek hol a sztender(fetrengős)
Aztán csak óvatosan a méregetéssel - mert még kiderül, hogy kisebb 🤣 az meg kínos 😅
Biztos? Zárt rendszerben is?
50-50 107C° fokon forr, a 30-70 104.5C° fokon. Nem egy eget rengető difi, ráadásul a hűtőrendszer a legtöbb japán motoron egy kis túlnyomáson működik, tehát ennél magasabbak lesznek a számok.
Jogos, amit a kenésről írtok, de 30% glikol azért nem fogja gallyra tenni a pumpát.
Egyébként is ez csak egy opció, nem kötelező meglépni.
nekem olyan iváncsán volt a poros aszfalton nem értettem mitől pörög fel már szúrtam a 4-et, majd az 5-öt gyorsulni nem gyorsult csdak hangosabb lett(fetrengős) aztán amikor behúztam a kuplungot visszaengedtem a gázt és a kerék betapatd eléggé meglepett de egyben meg is nyugodtam, hogy nem a motorral van baj hanem az úttal 😅
Erre is csak te vagx képes, hogy legyorsuld az esöt😃 én ugyanugy áztam eddig.monden motorral 180-nal is, ha.más nem a felverödö viz szarrá áztatta a lábam
Tegnap néztem meg a Barbie-t. Benne volt ken is 😅
én meg éppen a h-ringről tartottam hazafelé az m5-ön szokásos 220-240-es tempómmal, az vált gyanússág, hogy minden kamion ami mellett elmegyek füstöl(kezeit széttáró) Mondom mitől eregetnek ezek hófehér füstöt(hüledező) aztán a kb. 10-ik kamion mögé belassítottam akkor vettem észre nem füstölnek ezek hanem verik fel a vizet 😅 Hát mondom, hogy a faxba 5 perce még száz ágra sütött a nap. persze 90-es tempónál kiderült özönvíz szerű eső volt(kezeit széttáró) Na visszagyorsítottam kb. 160-180-ig ott nem ért egy szem eső sem úgy mentem a lajosmizsei kihajtóig(kezeit széttáró) Onnan voltam hülye mert a kúton kb. negyed óra várakozás után szakadó esőbe nekiindultam a maradék 26 km-ernek az erdei úton keresztül azt nem kellett volna(kezeit széttáró)
hát most a fizika tanárod veri a fejét a falba - már ha te tanultál olyat valaha egyáltalán 🤣
Mind mazsolák vagytok. Én jobb lábbal váltottam és ballal fékeztem, ráadásul 1. felfele, 2-3-4 lefele... :D

Jó, igaz, ehhez megfelelő motor is köllött :D :D :D
Na erről van itt szó (meghajlós)
Ment az a lófaxt 300-at, legfeljebb annyit mutatott az óra 😅
balkezes ballábas mind ilyen 😅
👍️
Nem baj mamlasz, te iszogasd csak a bock borodat meg verd a lankadt faszod a bmw-re, ez való neked és mi vagyunk akik méregetjük 😂
Pipi mint kanyarvadasz? 🤣
Az olyan mint villanyszerelo vagy krosszerialakatos? 🤣
Ebből látszik hogy az egód nagyobb mint a tudásod.
Nah most hatoldal kényszeres reagálás jön egy, a témában erösen érintett részéröl 🤣
12-esek is ugyan így zabálták
ha volna esze eleknek ezt még amatőr pályázóknak jó pénzért el tudná adni(fetrengős)
A célrará nem olyan hosszú a többi meg úgy is kanyarog 😅