Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja, már értem. Ismersz olyat aki már volt ilyen képzésen.
Így már mindjárt más. 👏
Manapság az internet meg a YouTube idejében Azt hiszed van titok?
Ezért nem értem, hogy a majrécsíkon mit rugóznak emberek?!
👍️ pl ilyeneket sejtettem én is a dolgok mögött.
És ez a képzésen ki is derül ! Nem kell hozzá 200-al lapján fordulni ! 🤫
🤣
A korrózió gátlás is. De a hőátadása szerintem is rosszabb.
👍️
Az aki azt hiszi mindent tud már, biztos jele hogy nem tud semmit.
Hát persze, de az én MZ-m 160-al tud menni és a plafonon is megy. Úgy igaz ahogy te olyan gyorsan mész mint egy sportmotor 🤣
Jó sok hülyeséget beszélsz ebben a témában, szerencsére azért téged senki nem vesz hiteles információnak, bár elmondásod szerint kenterbe vernéd az összes menő motorversenyzőt 😆
A gyakorlástól leszel jobb. Ha nem gyakorolsz akkor baszhatod mit csináltál szimóval 30éve.

A vezetéstechnikai tanfolyamokon meg azt mutatják hogy mit gyakorolj, mert azért rá lehet jönni magadtól is a dolgokra, de kell hozzá sok év, és akkor sem biztos hogy minden trükköt tudsz.
Nekem a Simson se ment jobbról , valahogy az agy nem áll rá a másik oldalról ! Max 2-3 méter egyenesen , de ha már egy parkolóba szeretném bekormányozni , elvesztem ! 😂
Simán. Innen tudom hogy vízátfolyáson 140-nél úszik fel a Honda 🤣 és ezt is onnan tudom hogy felpörgött a hátsó kerék, én meg azt hittem a kuplung szaródott el. 😆
Motoron a legjobb megszáradni, mert szárazon szállsz le, akkor olyan mintha el sem áztál volna 😁
Simson simán megy. Ezek a kétmázsa feletti vackok nem biztos, bár nem is próbáltam.
Ja, ez tényleg ilyen. Ott az esőruha, de ugyan már úgy is mindjárt eláll... 🤣
Én nagyon akartam , de nem tudtam megtanulni ! Ahogy a motort jobboldalról tolni sem sikerült , még egy simsont sem ! 🙃
kemping biciklivel voltak ilyen tesztek kormányon ülve háttal tekerni
nem ment a dolog
Apám háttal felült a Jawa-ra és simán közlekedett a városba , váltott , fékezett , kanyarodott , mint más előre ! Biciklivel is ! Soha nem tudtam megtanulni ! Biciklivel próbáltam , nem ment ! 😉
Csak ha a szükség ugyhozza......
Dobozokkal, egy hétre bepakolva kettőnknek, úgy már kellemetlen tologatni. De a cél érdekében megoldom.
amikor a bal térdem szétment akkor balról nem tudtam felszállni, le sem tudtam tenni a bal lában, a lábtartóra is kézzel emeltem fel
járni is csak bottal tudtam de azért pár kör motorozás belefért
Ballal húzni a gázt ! Izgalmas ! 😃
Biztos hogy ki nem próbálnám.
Fénykoromban úgyment az egykerék !
Nekem baloldalon se tetszik a tologatás, eszembe nem jutna tetézni 🤣 amig beindul addig menjen magátol