Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azért belőled csak nagyobb kupac hamu lesz ha jól sejtem 😅
Előfordult sokszor ! Előfordult a 40 év alatt ! Megyek , de nagyduzzogva ! A legszarabb , mikor motoron kell hogy megszáradj ! Annál nincs rosszabb ! Esőbe , vagy borús időben kizárt hogy elinduljak ! 🤔
Ugyan,minek az?
Tévecc, ha a tokáját is vele égetik el, akkor 3 😄
ugyanmár
ne irigykedj azért mert én átlagban havi 80-100 óra melóból fenn tudom tartani magam
persze nem kell új toyota(ami nem is toyota) meg 8 lakás elég sz astra meg ami van
én 30 éves koromra összeszedtem mindent amire szükségem van azóta nem hajtok
belőled is két marék hamu lesz meg belőlem is ennyi a lényeg....
És mit csinálsz, ha útközben elkap? Mi jöttünk hazafelé, kicsit borongósba, eccercsak csep-csep, 20 mp múlva meg beértünk alá, és mintha dézsából... tartott vagy 5 km-en át, aztán megint semmi. Persze az esőruhát nem vettük fel, csak utána 😅
Nem, a tűz látszólag okozott kárt, amúgy jelentéktelent, a sarokban volt a polc, azon gyulladt ki a kis tv, a polcon elégett minden attól felfelé, mivel kétszintes ház (amúgy három, ha a kert felé lejtő oldalán plusz egy harmadik szint a garázs), beton födém, a plafonon elment a hő a szembe falra, ott a szekrénysor tetején a vackok kicsit meglágyultak de a szekrénynek semmi baja már, a tűzoltók körbebaszkodták vízzek, a fekete korom/redva lemosódott, ezt a bakancsukkal széthordták szó szerint az egész ház összes helyiségében, hogy hol van még tűzfészek, padlószőnyegek szevasz.
Az ilyenek miért hívnak segítséget?
Oldják meg maguk! 🤣
Sajnos félni én senm félek , 6500km-t mentem már a bölénnyel , de esőbe kizárt hogy előhozzam ! 😉
Vagy inkább amit okozhatott volna mértékével
ilyen alapon neked már gyerekkorodban nyekk lett volna 😅
Egész biztos vagyok benne, hogy 7-8 évesen már látszott rajtad, hogy egy léhűtő semmirekellő leszel 😂
Régen így is volt,az államosítás óta szűntek meg az ilyen dolgok.
áll?
Nem inkabb toka? 😄
Akkor egy igazan profi valasz.
Mit szeretnel mennyit mondjak? 😆
2000es évek környékén, de én is Jawa350el, Ts125el meg a CB750el mentem a legtöbbet. Mostanra én is csak kocamotoros vagyok....de legalább nekem van motorom, és nem félek használni 😁
bazmeg nincs akivel beszélgess?
Most az eső elől elmenekülve nem ment be néhány áll érdeklődő? 😅
Ismételten egy profi válasz.
Na dehát egy profitól.... 😆
ezekkel az olajokkal mit csinálsz? Ingyen átvenném tőled(kezeit széttáró)
Ha megnyugtat akkor hetente. 😂
szerintem meg csúnya dolog gyerekeket becsapni(gondolkodós)
miért kéne?
Nincs kőbe vésve de eddig Versenycica volt az egyetlen ember aki minden megállásnál nyalogatta A motorját és úgy volt tiszta mindig hogy napi közlekedésre használja.
Na ez már válasz.
Nem az, hogy felőle havonta... 🤣
Ez is igaz ! Sajna , de nem bánom !
Hát... Amikor a haver kétszintes háza alsó szintjén kigyulladt a konyhában a tv, amikorra a tűzoltók levonultak és a kormos iszapot végighordták mindenhol, ez a kár helyreállításának a költsége (padlószőnyeg) összemérhető volt a kiváltó ok okozta kár mértékével.