Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Melyik a másik " töketlen barom"-ra gondolsz? 😅
Nem tudtam.Mondjuk igaz,jobb ha egy ilyen barom nem szaporodik.
Szerinted? Mondjuk nem.is baj
😂 😅 😂Micsoda egy töketlen barom ez is,most már tudom miért ilyen gyökér,bár most átkerült a "szánalmas kis barom"kategóriába.Már tudom miért olyan nagy az egyetértés a másik töketlennel.impotens bagázs.
Mondom,nagy,nehez,kanyarodasra alkalmatlan tehen,es nem tul etos,meg a kortars osszes motorja erosebb volt.Es mezzel is sikerult belerongyolni egy kocsiba.
Meg is erdemlitek egymast,s balfasz es a tehén,filmcimnek is jo lenne.
Kezdokep meg a bőrruha edzocipő komboban pipi a budin szarik.
ha csak nem adoptált valahonnan(kezeit széttáró)
ja lassan 30 éves a széria.(óranézegetős) Ha van még belőle működő darab azt úgy kell elképzelni, hogy 3-ikban többet tud mint a tied(kezeit széttáró) Minden egyes tekintetben többet tud és jobb motor annál a bugyinál 😅
Szélvédelemre, kényelemre, teljesítményre 30 év távlatából is ráver arra a 3 hengeres szarkupacra ami neked van(fetrengős)
Csak a hülyéket lehet beszédíteni olyan ipari hulladékokkal 😅 De hát a szart is el kell adni(fetrengős) Na megyek elkészültek a redőnyeim...
Rosszúl emlékszel,én ilyet sose mondtam,velem még csak hasonló téma sem volt.
Miért,a kéribaromnak sincs gyereke?
én is furcsálom(gondolkodós) Ini szerintem ábrándozik 😅
Te mar csak tudod,20 eve nem ultel ketkerekűn,a zx9 egy tehen,nem motor.
mert volt?
Három helyen dolgozok dagi. 🤣
motoronként 10 ezer év végéig zotyám(óranézegetős)
hornet az mióta lett sportmotor? Valamiről lemaradtam 😅
mi bajotok van az autópályával? Alig vártam, hogy felmehessek rá azt toljam neki 6 telibe. Mondjuk olyan motornak aminek 140 a vége az tutkó nem oda való (kezeit széttáró) az tulajdonképen nem is tudom hova való(gondolkodós)
hát az a helyzet én is emléxem (kezeit széttáró) és te mondtad blődi, hogy zuhanyzás közben nézegetitek egymás bránerét(kezeit széttáró)
Nem most volt ez már kb. 1-2éve de volt ilyen(kezeit széttáró) Mondjuk zotya azóta kattant rád(gondolkodós) Elhúztad előtte a "mézes madzagot" 😅
család? Na örökbe fogadtatok picike kis romagyereket? 😅 Ház körüli egyéb teendők az asszony dolog. Ezt én is ini is megmondhatja(kezeit széttáró) Ne hagyd magad szopatni(kezeit széttáró)
mer mi a lófaxt csinálsz, hogy régebben volt időd(óranézegetős) Most meg nincs?
Vettél egy bútorboltot?
Az kizárt hogy csepegő esőben elinduljak motorral bárhova is !
Munkatol faradt?
Kb hetente hany vonulasod van?
Csak az megy , mert hidegben vagy esőben ki sem tolom a garázsból ! Arra ott az autó ! 🙃
👍️
Ebben igazad van.
De melegben való motorozáson volt, van a hangsúly. Az meg megy. 👍️
Tudja kezelni a motor, nem melegszik tul, én magamat sajnálnám mert högutát kapnék