Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megint terelsz.Meg a butorboltba sincs mindennap ugyannyi,de azert emlekszem mikor kellett garit csinalni haznal,es mikor kellett kivinni a 10.-re ágyat.
Tehat meg mindig csak terelsz,hablatyolsz,melledumalsz.
Egyetértek 👏
ezért kellett volna a prk, csak sokan kényelmi okok miatt nem válasszák
a lasiknál a felvágott lebeny sosem forr vissza emiatt nem lehet vele semmit sem csinálni
Még 500km-nél is cseréltem ha csak annyi sikerült egy évbe ! 🤔
Nem.
Foleg nem pitlák 3e km utan.
Te kértél egy heti számot,ennél pontosabbat nem lehet.Ez nem egy nyamvadt bútorbolt ahol minden nap ugyanolyan,itt soktényezős a dolog,arról nem is beszélve hogy lehet csak egy volt az adott napon de az 24órás volt.És kint van a váltás a káreset helyszínén.Szóval abszolút hülye kérdés hogy mennyi van egy héten.
Évente ajánlott állítólag , hozzáértők szerint.
Én nem vagyok hozzáférő, ezért elfogadom az ajánlást.

De ez egy témaváltás.
Kell vagy nem cserélni évente olajat, km-től függetlenül?
Baszod ! Amikor a feleségem rokkantkocsival /fél év/ tolt a városba , és meghallottam egy motor hangját , szavak nélkül potyogtak a könnyeim ! És akkor 3évvel utána megvehettem a második álmomat /az első a H2 volt/ hogy a fenébe ne szeretgetném minden pillanatba ! De ezért írtam , sose tudd meg milyen érzés ! És azt is nagyon jól tudom , hogy el kellett volna felejtenem az összes kétkerekű járművet ! NEM MENT ! 🥺
na én hehez is puding vagyok 😬 kinyitnék egy sört csak bele esik a eső 😂 hígítva meg szar
na aki a tűzoltókkal szedeti le a macskáját a fáról avval kifizettetném a költséget
kiszámlázni neki 1,5-2 millát és basszad meg a macskád barátom...
Én ebből nem csinálok problémát,nem én akarom hogy legyünk.
Semmitmondo terelés.
3000 km-el ezelőtt volt cserélve... persze tudom, vannak, akik szerint évente kell - na tőlem ők cserélhetik akár hetente is 😃
Gumit a tavalyi túra előtt kapott, az is jó lesz még jövőre 😃
Most Írtam adatot.
Majdnem a motor meg a saját hülyeséged ölt meg... akár így is gondolhatnád, és sztem a családodból sokan így is gondolják 😃
Szóval te egy igazi fanatikus vagy - én szerencsére - már - nem.
A motorodon tényleg látszik a törődés, tőled jó használt motort venni 😃
Hát azért olajat cseréltem volna benne.
Ez viszont, hogy igénytelenség vagy sem, azt döntsd el! 😁
Általában így állnak hozzánk. Minek is vagyunk.....
Addig, amíg egyszer igényt nem tartanak a szolgáltatásunkra.
Utána már megváltozik a besorolásunk 🤔
Sose tudd meg milyen érzés az mikor tudod , és úgy érzed , hogy soha életben nem fogsz motorozni ! És akkor felragyog a remény ! 😉
Blabla.....blabla......blabla.
Tereles,melleduma.
Adatok,azok kellenének.
Ha nem megy séró alól kérdezz valakit aki tudja.
Örülök neki. 👌 👍️
Ez kicsit beteges, én szerencsére kb. 20 évesen kinőttem. Azelőtt én is egész nap csisziköltem az S51B-t meg utána az ETZ250-t 😅
Most úgy esett, hogy a motort nem vettem elő a tavalyi olasz túra óta, csak az erdélyi 1300 km előtt 1 nappal 🤣 az olasz bogarakat elvittem románba 😅 Az akkut kicsit tölteni kellett, ezzel meg is volt a felkészítés.
Tudom, ez már kicsit igénytelenség, de már nem izgat annyira ez az egész, mint régen
Nekem is egy szolgálaton kívüli tűzoltó mentette meg a szaros életemet , azóta jóbarátok vagyunk , és együtt motorozunk ! Nagy aparátussal kerestettem , mire megtaláltam ! 😉
Az enyém is olyan mintha új lenne, egyetlen karc van rajta amit nem én csináltam. Pedig lassan 60ezer van benne és 1év alatt közel 20ezret mentem vele 🤷🏼‍♂️
Nem nálunk, Hanem nálatok, helyi szervezeteteknél. 🤣
80%- az tuti, ha hetente egyszer hallasz szirénát. 🤣
Nincs mellé duma,mire vagy kíváncsi?Vagy akkor írom 0-tól felfelé,bármennyi lehet egy héten.Elég sok mindentől függ.Azért a 0 nem szokott előfordulni,de hát nem is lehetetlen hogy ilyen legyen.