Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van aki csak egy tárgynak tekinti az autót, motort....
Nálam is nagy becsben vannak tartva.
Én így tartom helyesnek, és nem ítélem el, akinek igénytelen a motorja, autója, ruhája....
Így kerek a világ.
Lasik mutet utan elzarkoztak ujabb mutet es kontaktlencse elol is.
Mindenki.
A fán ragadt macska, az értelmes, mert én szeretem a cicákat 😁
Tudod te jól, mi az "értelmes" és mi az, amikor nem kéne olyan erőkkel szirénázva kimenni.
Igen, ott téblábolni a rendelőben sokszor értelmetlen - de én nem is állítottam olyat, hogy naponta életet kell menteni. Bizony, aki felhívja vagy meglátogatja az orvost, az "szerinte" okkal teszi, valőjában pedig sokszor nem.
Erre vonatkozott volna a kérdésem, mert biztos nálatok is a 80% ilyen.
Ha tehetném itt állna az ágyam mellett , hogy éjjel is hozzáérhessek ! Most esőbe is csak polírozgatnám ! De szerencsére kevesen tudják milyen az mikor úgy érzed egy egész életre elvesztetted a szeretett vasakat ! 😇
Miből gondolod? Mert minden képen olyan, mintha szalonból tolta volna ki? 🤔
Nem hátrány. 👌
Ezért nem haragszom rád ! 🙃
Ezért nem általánosítunk!
Helyi adottságok 😉
Én csak ezért váltottam lencsése motorozáskor, ha nem a plexi akkor a szemüveg párásodott… utáltam.
Igazából az a motor inkább dísz mint használati tárgy ahogy látjuk 🤷🏼‍♂️
😏 👋
Hát én nem tudom, nálatok hogy van, meg mit mond a "hivatalos" statiszttika, de nálunk ezek hétszámra ki se mozdulnak a laktanyájukból (fél-Eger méretű város) szirénát heti egyszer hallok, de sztem az mentő, tűz meg 3 éve volt utoljára, azelőtt meg megint 3 😅
Kisváros, van helyi internetes oldalunk, ott minden szar esemény fent van, egy lakástúz meg pláne... meg az összes baleset is.
De ez motor. 👌Nem egy dísz a garázsban.
Nem volt gond az a fajta kisebbszemu 20-25 fokos eso volt ami epp jo.
Egyedul a szemuveg a gond,hiaba van pinlock a szemuveg parasodik,felnyitom resnyire akkor meg befolyik elobbutobb az eso.
Menni siman lehet,lassabbak az autok sajnos,tobbet kell kerulgetni.
Markolatfutes van.Ulesfutes nincs.
Úri motor ? Az enyém is 17 éves ! 😉
Mi számít értelmesnek?
Mert ez a kérdés nem számít annak. 👏
Aki a segélyhívót felhivja, túlnyomó többségben okkal teszi.
Ez olyan kérdés, mintha megkérdezném, hogy a feleséged hány életet mentett meg egy nap?
Azzal, hogy felirt egy fájdalomcsillapítót, vagy bekötött egy horzsolást?
Ezért minek ott téblábolni? 🤣
Mondom hogy profi melleduma az ipse. 😄
Blabla.....blabla......blabla.
Tereles,melleduma.
Tipikus balatoni hérosz.
Már nem szedünk le macskákat.Mi az nálad,hogy aminek volt értelme?
Ja,nalam is van hogy csak ulok es nezek es van hogy a 180x200 egybe franciaággyal kell feltipegni a 10. re,a liftes keskeny lepcsos panelban.
Neked mi a kézzelfogható adat?Mondtam már hogy ostoba vagy.Még egyszer kérdezem,ha már kíváncsi vagy valamire,akkor pontosítsd a kérdésed!Mire vagy kíváncsi konkrétan?Mennyit vonul a 3 csoport,vagy csak egy csoport,vagy egy szer,vagy egy ember?Csak mert van olyan szer ami fél éve meg sem mozdult,de van olyan ami csak tegnap többet vonult mint egy másik 5áv alatt.
Ó, az enyém nem olyan úri motor... 22 éves, ez kibír mindent 🤣 laza illesztés, 20-60 olaj, bírja a meleget, akkor is pont úgy csörög-zörög, mint normális időben 🤣
...de azt csak nem bökted ki, hányszor vonultatok a 7en, olyat, aminek értelme is volt (nem fán ragadt macska, letört faág meg ilyenek).
Műltkor Szegeden a villamos elkapott egy nyuggert, 3 nagy piros autó volt ott, meg kb. 15 egyenruhást láttam ott téblábolni.
Mondjuk a Dolomitokban, meg lehet tanulni esőben is kurvajót menni, az az aszfalt nem csúszik. A legrosszabb benne amikor a bukót le kell venni és visszahúzni, meg amikor reggel a vizes nedves ruhát fel kell húzni.
Rendes motoron van ülésfűtés, markolatfűtés 😃
Egerben az éves vonulások száma bőven 1000 fölött van. De ha nagyon fontos, utánanézek.
Van, hogy egy sincs szolgálatonként, de van olyan, hogy 10 fölött.
Talan egy 19 es osztrak-olaszon volt 3 nap eso 2 napos.
Most pont elotte hetvegen ho esett a ferenc jozsef gleccsernel.Utana meg semmi.