Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha lehetett faragni mert nem ezzel kezdtek?
Mi is azt hittük, hogy sikerül, az Alpinán szikrázó nap, egész nap tuti idő... másnap vissza a Fogarason meg már reggeltől esett, de csak estig 😄 és volt, amikor annyira szakadt, hogy láttunk óvatosabb autósokat félre állni 😂 Csak találgattam, hol az út, olyan átfolyások voltak fent, a kurva sisakom meg párásodott, mert nem volt benne a pinlock - de lejöttünk, nehezebb volt sztem, mint egy gyors csapatás jó időben
98-ason már 30kg-ot lefaragtak !
Blabla.....blabla......blabla.
Mert lehet te adsz valami kezzelfoghato adatot,tole csak tereles,humbug,mellebeszeles jon.
Neked elhiszrm,neki azt se amit kerdez.
Pont két BMW-vel voltam Visegrádon , R1200R és GT1600-al , mindkettőnek melege volt az 1400-al együtt ! A 38C fok nem hazudik , és sajna a menetszelet is csak kergettük ! Visszafele Szlovákián keresztül már nem volt gond , elértük a menetszelet ! 😉
Milyen kérdés ez hogy mennyi a heti melótok?Ezt is csak egy tudatlan teheti fel.Hány nap,óra,káreset,kéresetben eltöltött órák száma,intenzitása stb.És akkor még mindig ott van hogy teljesen értelmetlen heti átlagot nézni
Miért nekem írogatsz, amikor róla kérdezel? 🤣
Rosszul csinálod, a 18 éves már nem gyerek... vigyél haza egy 16-ost, annak biztos örülni fog! 🤣
De van annyi kraft a kortikalis lebenyedbe hogy be is kapcsold?
Erosen ketlem.Es akkoris fogy az egyenleg.
Hmm,140 lóea jut feltankolva 240 kg.
Ehhez kepest a 765 RS 130 lonal tart,es 188 kg.Tudom pipi csak egyenesen ment 20 eve.Azota meg furgont vezet.Kb azt szokta meg motorban is.
Hülye vagy megint,eu országaiban szerinted milyen roaming van?Nyugi,ez a fórum egy percet nem vesz el a családtól.
Nekem neccesen de sikerult eso nelkul megoldani.
Viszont hideg van,reggelente 7 fok is lehet,nyaron.
Nalatok hogy van,tobbszor kerdeztem mennyi a heti melotok?
Neki meg az sem bizonyitott hogy van csaladja,csak bemondja hogy van.
Ennek ellentmond hogy hetfo reggeltol vasarnap estig irogat.
Csaladdal ez azert kizart,foleg ha dolgozik is.
Ha nyaral akkor spuroskodik a roamingon,de itthon fulltime.
Akkor te ne indulj el Glocknerre, Fogarasra meg hasonlókra, mert azoknál ritkaság, hogy ne ázzon meg az ember, ott, vagy az oda-vissza úton...
Dehogynem túlmelegszik az is, kezd kopogni csak elviseli, nem szereti de elviseli.
Baszogat téged a kéritöketlenlaci, hátulról. 🤣Mi a klub nevetek?Töketlen ötvenes?
Az öreg boxeren nincs egy ventillátor se, mégsem melegszik túl...
Azért a "nem motor" ZX9-esért volt idő hogy nagyon besírtam volna ! Csak nézegettem egy GPZ-hátárol hogy micsoda technika ?! Rég volt , talán igaz se volt ! 😉
Őt kérdez! 🤣
Mindenre választ kapsz!
Az árak azért ilyen magasak, mert a sok dísz buzi ennyiért is megveszi... mert ugye mind akkora menő, hogy kell nekik a mikrométer pontos túrafranc kompatibilis csúcs keró! 😄
Nem kötözködésből kérdezem csak kiváncsiság.
Mondod hogy szolgálat és fáradság.
De a balatoni hérosz gyakorlatilag faltól-falig fenn van neten,a telefonjával,mármár pipi mennyiségben csak kevesebbet pötyög.
Ha nem itt van akkor nyaral heteket.
Ez mégis milyen szolgálat?
Nehéz ébren lenni?
Mert a hsz mennyisége az hatalmas.
Tudom,tudom én is ittvagyok,itt élem az életem blabla,de ez az irreleváns.
Inkább az érdekelne hogy van ennyi időtök?
Mert vagy a burkolt mindenszarizmus vagy a full basztatás megy a fórumon.
Előbbi neked áll jól,az utóbbi a balatoni hérosznak megy.Ha más nem pibe áll bele,de faltól-falig reggeltől estig hétfőtől-vasárnapig valakit ki kell néznie és baszogatni,mindegy hogy kérilaci,pipi vagy én.
Ennyire rohadt unalmas lenne benn ülni és várni hogy történjen valami?
Mer az ipse mániákus adrenalinfüggő,ezért van ott.Másképp már otthagyta volna.Csak lehet amikor történik valami görögben nyaral ezért lemarad róla,amikor meg bent van hozzáragad a telefon és inkább motoros témákat dob fel...............ja nem,az tabu.
én esőben is a hobbinak hódolok
haver addig basztatott amíg kicuccoltunk a csatorna partra egy 3 napos akcióra mert jön a hidegfront aztán eszik a nagyja
csak azt nem tudom hogy hol kell szólni a halaknak, mert ezek nem tudják...
na esik a eső 😒 puding vagyok nem megyek motorozni 😐️
akkor vágjuk bele ...........................mik a hírek
látom nem identitás és gyerekkérdés van terítéken 😂 😂
Én még mindig fogadnék örökbe egy szép kínai kislányt 18 évtől fölfele 😋 de a asszony nem akar több gyereket 😂
A bútorboltos.....,most itt van a másik is.A két nemzőképtelen töketlen 50es.