Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

faszod se úgy áll már mint rég, melód sincs semmi nem a régi már megvénültél(legyintős)
Mert te nem vagy 100as 😃
Ezzel !
Ja nagyon sok.pénzed van akkor szezon végén. Ha kevésbé akarod az ablakon kidobni a pénzedet, akkor 6000enként, vagy 2 évente, amelyik előbb van.
én simán lelőttem volna egy .22-essel azt a macskát
ami nem tud lejönni a fától az életképtelen, tovább tartása felesleges
Ja és 1990-ben már végig motoroztam Olaszországot egy GS500 four-ral ! 😉
nem a költség miatt nem baszakodtam a szűrőkkel hanem azért mert egy elbaszott konstrukció volt és elég szar volt cserélni a szűről
olajcsövet le kellett kötni aztán a vékony alu házban nem szerencsés sokszor csinálni ilyet
2002 után már jobb volt átdolgozták a vázat és lejött a szűrő fedél olajcsövestől
szerintem az emberek többsége meg sem találja egy percen belül a fedelet
nem mellé duma(kezeit széttáró)
Néhány éve a bratyóék ki akarták hívni a tűzoltókat, mert a macskájuk felmászott a fára és nem tudott lejönni(kezeit széttáró)
Teljes elutasították ezt a kérést és nem mentek ki hozzájuk pedig kb. 100 méterre laknak a tűzoltó laktanyától(kezeit széttáró)
Mondjuk ez nekem is érthetetlen minden mesében a tűzoltó hozza le a macskát a fáról(kezeit széttáró)
Ha tudnák a gyerekek az igazságot nem akarnának tűzoltók lenni, ez kész átbaszás(gondolkodós)
40 év /nagy/ motoros szezomom alatt nekem is gyűlt rendesen a km ! Már lazíthatok én is ! 🙂
Nehogyaszond hogy az a lusta tehen egy pc volt?
Te meg a thor isten nem?
Egy buta vasdarab,tul sok fembol.
Potbmint te,csak te pocakot es tokat eresztettel. 😄
Értem ! És bocsánat hogy elnézést ! 😅
Egyéntől függő. Semmi nincs kőbe vésve 😏
Kb -1-1,5 volt sz eredmeny,most 25 ev pakkerkedes utan 3-as.
azért amiért a személyi számítógép is először akkora volt mint egy emeletes ház kb. 20 gigával te ostoba 😂
És ott rohadsz mindennap reggeltől estig és egyedül egy boltban,igaz.Ha nem érzékeled a különbséget akkor menthetetlen hülye vagy.
40-et
Az autómba 8l megy , de ha csak 500km -t megy akkor is komplet csere minden , pedig ott már elég nagy a költség ! 🤧
csak a lasik és társai meglehetősen nagy kockázat
pl nekem is az kett volna akkor most a bal szemem csak a fényt érzékelné mert leszedte volna a lebenyt a szeder hajtás
12 körül szerintem egyik módszer se hozott 100% eredményt a prk olyan 6 körül ért véget amennyire emlékszem
Nem érint, de így aki ritkán és keveset motorozik, mikor cseréljen olajat? 😆
korának a legjobb motorja volt. A helyzet az, hogy még most is jó gépek. A zotya féle pusztulatoknál minden képen 😅
Felolem havonta is.
De inkabb bereljenek motort.
én lecseréltem 500 után is de a szűrőket nem bántottam
2 liter olaj nem a világ ennyit kibírtam évente 1x
prk huszont eve -12 dioptriara nem volt eleg.Szerintem most sem.
A gyemantkeses volt a bevett gyakorlat.
Ez úgy van, hogy aki használja, annál nem lesz szalon állapotú a motor. Amikor basztattak hogy retkes a motorom, kiderült hogy olyanok mondták ezt akik 3000et mentek évebte, hétvégén jó időben. Én meg mentem 30ezret időjárástól függetlenül.
Most hogy én is csak keveset megyek az én motorom is szalon állapotú.
És aki 2-3 év alatt motorozik 5-6 ezer km-t?
Mint itt többen 🤣
Azoknak mikor ajánlod?