Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milyen medence? Amúgy az nem égeti a benzint.
(...ha lenne is.)
Igen a lakáson keresztül nyújtózkodni , hogy a második medence is elkészüljön , de az a ház mögé , ahova nem lát be senki ! A pumpa meg csak nyújtózkodjon a vezetékek között ! 😉
Na, azért betonkeverővel járni, hogy magánrepülőknek legyen kifutó, az sem semmi.

;-D
Kontraproduktívság ez a javából.
(Nyilván viccelek, de amúgy mégsem, aki tud olvasni a sorok között.)
Ázsiában meg gőzmozdonyok pöfékelnek ! 🤣
Az ő dolguk.
En is azt tennem.
Egyesek puszta szórakozásból a Transalpinán keresztül égetik a benzint elfelé, és közben azt mondják, hogy én óvjam a környezetet, járjak többet gyalog meg biciklivel.
Lehetne kicsit kisebb kocsikkal jarni,de ez csak maganvelemeny.
Buzi, aki ma nem ment át a Transalpinán 😀
és nem áztunk meg...
azért ehhez hozzátenném a régi huzatos házakban aki felnőtt sokkal kevesebb az asztma meg a többi légúti szarság
még úgy is hogy az orvoslás visszább volt 40 évet negyede gyógyszer sem volt stbstb
most meg becsomagolunk mindent műanyagba penész neg egyéb gomba hegyek aztán jön a sok kórság
mert ugye rendes szellőzésre már nem tellik....
és a 2000 forintért tankolók hányszor mennek a benzinkútra egy héten? 😅
Sógoromék egy 8 lakásos társasházban laknak,van villany,gáz,fa és olajtüzelés is a társasházba.Ki mivel....
Ja,és mobiltelefonra sem volt szükség.Ébresztő!!!A világ kicsit felgyorsult.
Kérdeztem öcsém a kertvárosban ahol laknak és 4-5 lakásos 80-as évekbelinek tűnőek a házak, hogy ennnyire szeretnek errefelé grillezni, hogy ilyen sok fa van a kertekben? Azt mondta nem hanem fával fűtenek.......mindezt egy a belvároshoz közeli elég nagy kertvárosi részen ja meg az lepett meg, hogy nincsenek szigetelve a házak csak a szél felőli oldalon van egy pár centire kiemelt fa vahy műanyag takarás, de azigetelés nélkül.
Mert volt helyben melóhely és ne hasonlítsd az egész országot azzal ahol ti éltek és elfogadható volt a közlekedést a nagyobb résszel ahol gyakorlatilag autó nélkül halál van.
Osztráknál is ez a helyzet.napelem alig van,viszont olajjal fűtés annál több.Ez a zöld nyugat.
ez hülyeség
régen alig volt autó mégis dolgozott mindenki
pl csepeli hév a 60 as években pár percenként járt és teli volt, amikor utoljára mentem vele 20 percenként járt és alig volt ember, ellenben az út teli kocsival....
de kiskőrösre is voltak olyan járatok amivel beértél 6-ra meg kettőkor haza és ugyanúgy minden műszakban, még este 10-kor is haza tudtál menni
aki meg a pusztában lakott a földet túrta neki nem kellett se kocsi se buszjárat, a ló mindenre is jó volt
Azt nem tudom mennyire befolyásolja a választásokat. De V8-at tényleg akkor inditjuk be ha nagyon muszáj. Nem járunk vele. 🙁
Kellene már emelni a jövedéki adón nekik is! 🤣
Az nem rossz,egy atlag europai autoval egesz elheto lenne.
Egy Ranger Raptor vagy hasonolo mamuttal mar nem olyan vidam dolog.
Hallottam olyat hogy a valasztasokat az donti el mennyi a benzin,nem az hogy mi a stajsz a politikai porondon.
Itt 330 forint körül ($3.60 per gallon) de Texas olcsóbb California drágább.
Arrafele most mennyiért mérik a benzint?
Az szép, azt gondolnám, hogy több van bár a németeknél is meglepődtem ahol voltam, hogy milyen kevés házon volt napelem.
A GM ígéri a fejlesztést és a tesla töltőire való csatlakozási lehetőséget. Ma még elég szegényes az infrastruktúra. Van állam ahol alig van töltő. Szinte lehetetlen áthajtani rajta.
Van benzines igen. Szerencsére mert az asszony már nem adja ide az elektromost. Elkobozta. A terv az hogy eladjuk a két benzinest és veszunk egy elektromos truckot. Chevy silverado EV-re jegyeztem elő de a sorszamom valahol 300 ezer után van ami talan 2026-ban lesz legyártva. Vállalkozás miatt kell a pickup, most egy V8 avalanche van.