Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

🤣
masterhoz 3-4 éve vettem 43 ezer volt az új. Akkor volt az ivekóé 58 ezer. Felújítani 55 ezerből lehetett volna(fetrengős)
Úgy találták ki az önindítóhoz az alkatrész árakat, hogy ne érje meg felújítani hanem vedd meg az ujjat(kezeit széttáró)
Sajna itt Győrben egész éjjel csurgott csepegett az eső , de csak annyira , hogy ne tudjunk dolgozni ! 🤔
"Egy ilyen kamionnal szállítható 8 állásos mobil Supercharger állomás töltői akár 125 kW teljesítmény leadására is képesek. "
Supercharger,amit a diesel kamion visz oda,igaz?
Aztán mégis győzött a maradi kárörvendő éned 😆
https://villanyautosok.hu/2019...
🤔
Musknak máson kell aggódnia inkább nem a teslán. 🤔 Nem akartam betenni cikkeket mert megint csak rávilágítanék mélységes irigységemre, de azért érdekes volt az egyiknek a végén ahol kép volt egy tesla töltő állomásról a németeknél ahol nem bírták valamiért kiépíteni rendesen a hálózatot és diesel generátokkal oldották meg. 😁
Tehát a legolcsóbb új az 122 ami talán a régi swift féle vagy hasonló lehet a nagyobbak drágábbak felújítottból meg 39 plusz a betétdíj. Inkább ne mondj árat többé, hogy szerinted mi mennyibe kerül mert megtéveszted az úri közönséget. 😆
Itt vannak felújított árak cseredarab leadásával anélkül hozzá kell számolni a betétdíjat és ezek jó árak: https://www.fer-vill.hu/indito...
Új, felújított, felújítás? Vazz már megint 15 évvel ezelőtti árakról beszélsz. Bár 2001-ben is 35-ért újították az öreg ivecomét és az új akkor volt 90.
Pár hónapja polemizáltunk a jövő hajtásán és én akkor is és tulképp mindig hidrogénpárti voltam/vagyok. Ugyan ezek még az első lépések, de már a hidrogén olcsóbb előállítására is készül a terv és ha a motorok is tudnak vele menni akkor jó alternatívája lehet a villanynak aminek az akksi még mindig gyenge pontja nem beszélve az egész világ kitettségéről egy ország felé az ügyben bár az usákok tegnap jelentették be, hogy találtak valami hatalmas lítium lelőhelyet így azért ez árnyalja, de számunkra ez sem biztos, hogy jobb.
Tuti hogy ezer éve feltalálták már csak jegelni kellett ......................... van ám olaj lobbi is 😉 és csak mindet sorjába
Szerintem ettől nem forgolódik álmatlanul Elon Musk 😆
Ezek csak arra jók hogy a hobbi autókat lehessen berregtetni, meg blődire rásozni hogy ez sokkal jobb
A 3,5-öset szereti 😅
Sanszos hogy hozzád hasonló kaliberû motorosokkal találkozott 😅
Egyszer ha találkozok vele, fixen megállok, benne leszek a videóban. Nem szoktam, de mellette 30centire csak letiltatnám hogy boldog legyen 😂 aztán meghívnám egy literes 2,8-as tejre.
ivekóhoz olyan 60 körül van az önindító.
Bár ilyen öreg kecsként szerintem 15 ezerért érdemesebb felújítatni(gondolkodós)
" - Hogy rohadnának meg a városba egyenesen bezzeg 160-al mennek! " 😅
Tessék (kezeit széttáró) 😅
Annyival azért nem,volt benne olaj szűrők,önindító,bár az is lehúzás 120ér.
olyan félmillióval húztak csak le 😅
na az elektromos autók sorsa megpecsételődött(kezeit széttáró)
https://index.hu/gazdasag/2023...
Talan spittal an der drau-ban vót jegkrém.
Nem, nem mindenkit. És itt soha, senkit.
Amikor hülye kurva, annak mindig igen nyomós oka van, volt, és lesz.
Ez részben igaz, csak régen az emberek nem is mentek minden évben... Sőt, sokan a város határán nem nagyon jutottak messzebbre.
Én hálás vagyok a jó Istennek, hogy ha nem is évente, de eljutottam pár helyre, és megtehetem azt, amit. És onnét mindig épen hazaértem.
Hát... az érzéseim vegyesek. Légkondi nélküli, szívódízel, nem is biztos, hogy mindenhová mehetnék vele. A célszerűséget feláldoztam a viszonylagos kényelemért. Meg -16 év.