Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mert a világnézeti kérdések eldöntése agresszióval a tények teljes figyelmen kívül hagyásával az olyan, ahová én nem alacsonyodom.
Ja és az összes csavart is cserélni kellet , mert ehhez a motorkódhoz előirás kettőstömegű szerelésekor !
Jovore jobb lesz a munkaszuneti napok elosztasa.meg bejon a hetvegi kinyír-kanyar is.
Ha lehetne új T4-est venni , azt vettem volna !
fasznak veszel ilyen igényes autót(gondolkodós)
Az már majdnem jó...... már csak gyakrabban kell.
Na végre itthon ! Motoroselefántot kikötöttem ! Elég betont fostam ki ma is ! Holnap viszont valami qrva szar idő jön , az összes munkánkat lemondták az időjárásra hivatkozva ! Egyébként maga a kuplungszet 400 000 Ft , önindító 122 000 Ft ,gázolajszűrő 39 000 Ft ! Motorbak 22000 Ft stb ! ☹️
Én úgy tudom volt már aki a szemedbe akart mondani ezt azt de nem vállaltad 🤷🏼‍♂️
Azon toprengek ez az akcentus csak hollywood-i,vagy tenyleg ilyen a kozepnyugat?

https://youtube.com/shorts/vre...
Ez még jól is néz ki. Néha jobban összenyomják.
Mondja a szemembe.
(kezeit széttáró) Bánhatod(gondolkodós) Szid benneteket amikor a szerpentinről lefele málhás biciklivel kerülget titeket 😅
Megnéztem ki az, de nem.
Nem,az alhambra 1.9pd
Cobrancóval találkoztál?
Melyik márka ? 1.9a passat ?
Jó estét, 2300 km, Mangart, Vrsic, Stelvio, Mortirolo, Fedaia, faxom tudja még a sok kicsi szerpentint.
Ebből 260 minimum lehúzás.
ja akkor annyi. 760 baszod bele is hugyoznék a konektorba 😅
38 ezerért gázolajszűrő 😂
Most néztem,most olyan 90 pár ezer,szettbe mindenestül olyan 150pár ezer.
így lement az ára? Valahol magyarországon is gyártanak
szép jamaha(sípot fújó) ez melyik a gsx-r 600?
ha a bódét húzod bele is nyalogat az 50-es értékbe 😅
Szerintem a hatótávot olyankor nem is kilométerben nézed hanem üzemórában 😅
Vazze, neked minden feleannyiba vagy kevesebbe kerül, mindenki pusziért legfeljebb negyedannyiért vállalja mint másnak ráadásul max. másnapra, de inkább azonnal vagy előbb a munkákat, neked annyira bejött az élet, hogy ilyen már nincs is. 😁
tízen plusz éve öcsém is akart egy ilyet, szülői utasításra el is kellett mennem megnéznem vele néhányat alig tudtam lebeszélni róla de most már bánom, hogy sikerült 😅 Helyette lett egy 406-os pözsó szárnyakkal taxi 1 pözsóra átlakítva. Most, hogy meglett az új audi ezt nem adta el hanem betette a garázsba örök mementónak. Pedig a garázsban tárolgattam az építkezési anyagmaradékaimat aztán az miatt a szar miatt költöznöm kellett(szemeit körbeforgató) Ha a KIT lett volna megvéve az nem fért volna be a garázsba a mai napig is használhatnám a garázsát raktárnak 😅