Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem, nem ritka sőt csak ez van legfeljebb helyi garázsszervizesek hahlandóak még hozott cuccal dolgozni, rég járhattál szerelőnél akinek végzettsége, vállalkozása, bejelentett alkalmazottai és saját felszerelt műhelye van.
mert nem taposod neki rendesen azé
Egyébként szerintem is.
88ért vettem a kettőstömegűt,kuplungal együtt nem lett volna 150. Az 1.9-be.
elég jól megsérült a keret, a postások máshol se jobbak mint itt 😂
padon? (szemeit körbeforgató)
Ha az odatévedő pincér,sofőr,takarító,gyári melósnak nagy a bére akkor az autószerelőnek,ápolónak,vízvezetékszerelőnek is nagy.
mondjuk hülye aki egy kettőstömegű/kuplung cserét osztrákba viszi.
Nem egy agysebészet ennek cseréje.
adom
alapjárat eszi őket nagyon(kezeit széttáró)
kb. mindennel 😅
hát szerintem meg nem
gázolajszűrő 38???????????
2 mikronos man szűrő amitől jobb se kel tizen plusz ezer(szemeit körbeforgató)
150-200 körül van a kettőstömegű +kuplungszett+ munkadíj stb. Mondjuk a szűk 800 az nekem is soknak tűnik(szemeit körbeforgató
inkább vettél volna helyette valami rendes autót 😆
ugyanilyen fostalicska t4-5-6 postakocsik vannak. 300 ezer előtt mindnek meghalt a kettőstömegű(kezeit széttáró)
én is tervezek menni a mátrába(gondolkodós) Ez a parádi kanyar előtt van ugye?
Így érkezik a gyárból. Életrekeltés.
Ja,én is néztem kollégáim Gs-én is így van,jó megoldás,bár gondolom ettől nem lesz olcsóbb a tárcsa hozzá.
Azaz, nincs alu rotor része a tárcsának hanem a felnire van rögzítve a szegecs, szerintem fasza így.
Mi az hogy el sem vállalja? Ugyanolyan mint egy sima kuplung, lehet venni szettben, központosítva, durrogtatod be a csavarokat és kész. Ha külön külön veszed akkor meg kell egy központosító amit bérelni is lehet.
A transporternél az a szopás hogy nagy nehéz a váltója. Sharant is rühelltem cserélni, a touranon meg játék volt.
haverék a nagyobb munkákat kb a bárdis árban meg is csinálják max ha szopósabb pár ezer munkabér
Ilyenhez nem szabad menni, aki Bárdi teli áron számolja neked az alkatrészt, meg még munkajíjat is jócskán... nyerészkedjen az anyján. Egy ilye el is küldtem a faxba, mikor a 300 eFt-os Opelen 200-ért akart kuplungot cserélni...
Aztán kerestem egy másikat, azt mondta, itt a táblázat, hogy mennyi az óradíj erre a munkára, vihetem az alkatrészt én is... meg is állt 80 körül egészbe...
ilyen ritkán van
max nem ad rá garanciát meg 2x annyi munkabér
ismerőséknélbalá íratják az ügyfélkell hogy ő hozta az alkatrészt és semmire nem vállalnak garanciát
Pont erre.
Nem tom, miregondolsz pontosan, ilyen: https://www.sportmotor.hu/foto...