Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mindíg a majom-banán , ez van ! Én nem értek a kuplungozáshoz , főleg kettőstömegűhöz , ahogy sok szerelő el sem vállalja ! Sajna !
kovács autó, fékmester meg pár bolt nem dolgozik olyan durva árakon mint a bárdi
amúgx a bárditól ki lehet mindig kérni 15% kedvezményt egyszeri vásárláskor is így csak 35% drágább mint a rendes ára
Nekik ebből van a haszon ! Ebből is ! De ha mondod hogy hozod az alkatrészt , könnyen mondják , akkor vidd az autódat javítani oda ahol az alkatrészt adták !
Gondolom az ajánlott fogyasztói áron kapott mindent 😅
Amikor én rendelek unixból vagy akármelyikből és mutatom hogy ennyiért kaptam, mindneki kérdezi hogy oké de mennyit teszek rá, mondom tudod mit ? 3800az ára, legyen 4000 aztán jól átbasztalak. Igaz csak közeli ismerősnek rendelek, más oldja meg ahogy akarja, netről rendelje vagy amit akar de az egyszer biztos hogy a nagyok, úgy basznak át ahogy akarnak az árakkal, az autószerelő is megkapja a kedvezményest(ez kb a valós ára) és 30-40%-kal drágábban adja el ami neki szinte tiszta haszon.
Na mennem kell , egy "kis" betont köpködni a motoros elefánttal ! 🤣
nem
Főnökömnek az Audiján csak a Porschehungáriában szervízben tudták visszaállítani a féknyergeket !
Akkor ezért volt ennyi,osztrák bérért csinálta.
A jó az jó, de ez pont nem jó 😂
nekem a szerelőm megoldotta az osztrák szervízbe ahol dolgozik !
Bmw ide vagy oda, az igaz hogy (ha) a tieden is már az a tárcsa van aminek az agy része maga a felni, az jó dolog nagyon. Átvehetné több, alukerekes gyártó mert szinte mindig az alu rotor rész megy el nem az acél tárcsa.
például !
De mit akarsz látni rajta?A kényszer regenerálást vagy az aktív regenerálást?Ilyen mikor elkezdi az aktív regenerálást.
opelon én is meg tudom csinálni
a 7 ezer forintos hamis opcom ezt is tudja
Szívesen meglesném mikor valaki csinálja !
Állítólag 1,5v-től működik
Igen,azzal működik.Nekem folyamatosan be van dugva,aztán gondolok egyet és ránézek.
majd megnézem milyen , hányas verzióju az én elm 327-esem !
bluetoot-os ELM 327-el is működne ?
Ehhez nincs mit érteni,ezt menetközben látod,teljesen egyértelmű.Ezt olvasd el.
https://passatklub.hu/index.ph...
De legalább jelezné egy lámpával a sok szar között elférne !
Köszi ! megnéztem , de talán érteni is kellene hozzá ! Vagy legalább lelesni , egyszer amikor valaki ép csinálja a reget !
Nekem vegyes használatba 350-500km-enként regenerál,pályán 700környéke.
Ezt letöltöd és pontosan fogsz látni mindent.
Egyrészt nem egy motor barát eljárás másrészt bárki meg tudja csinálni akinek van hozzá diag.-ja.