Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Közel ennyi nekem is a futás.. idén......
Fagyizoig az is szép teljesitmény😃
Az. A gyári gumija, a manualban hangsulyozzák ehhez optimalizálták de sztem csak marketing..... tudom, régebbota létezik a scorpion, ellenben ez ZR. ....bár sztem ugyanaz mint a sima R17 vagy R19......
Javítom!! 36 az a 32!
Ido es penzmilliomos vagy.
Én meg 32-vel vettem tavaly aug 23-án és most van benne 55-56 😂
Scorpio? Jó nagy szar ám a bridgestone a41… kénytelen voltam letesztelni mert senki ismerős nem akarta felrakni, felrakta erre felrakta 2haver is, első 3000 kurvajó aztán az eleje kiszámithatatlanul csúszkál ha valamiért ívet kell szűkítsek… pedig én nagy bridgestone fan vagyok.

Remélem a contiroadattack4 lassan elérhető lesz.
Baszki,meg en is 6500 nal tartok. 🤣
De volt olyan is aki vegigturistaskodta norvegiatol a foldkozi tengerig a partvideket,es mely baratsagokat kotott a helyiekkel.Olyan par evig.
A mindenki le idióta kurvázásával is eléggé le vagy alacsonyodva,ha ezért valaki oda megy és szájba ver,nem rosszabb semmivel.
Hát nekem már két garnitura hátso lement most megy fel a harmadik.
az a hiba hogy az ember túl rövid időkre tervez
30-40 éve még az emberek többsége ilyen 2 hetes nyaralásokra ment, utána jött a 7 napos majd az 5 napos, most meg a 3 napos "hosszú" hétvége a divat
Lényegében mindent teli áron kaptál +egy jó kis munkadíj.Ez konkrét lehúzás.
Tavaly mentem 3500km-t , idén 3000-et , de remélem még lesz pár jó hétvége ! Azt sem bánnám ha elkopna az új Metzeler K3 ! 😉
Kar volt.
Az a baj, hogy ha messzi tájra mész megtekinteni valamit, nem nagyon tudod másképp. Legszívesebben beraknám a járgányt valami kisbuszba, de hát... eladtam.
Hát te tudod 🤷🏼‍♂️
Most is egy barom vagy, de legalább már a megye táblát elhagytad. Reméljük jól elfáradtatok.
Oldaldobozzal, rajta hengertáskával, pláne nem tetszett.
De menni kellett, mert nem nálam volt a cím, hogy hová.
..
A csekkeket várom. Sajnos.
Apropo,mar lassan ket hete,es nincs papir. 😬
A sztrada sose jo.
Ezek a hetvegiek nem akkora koltseguek.
Foleg ha nem leszek olyan rohadtlusta es be tudom rendezni a furgont.
Par eleme mar kesz van.
Ebböl.a jóból.sos árt meg. A sztráda már igen....
Ezeket az alkatrészeket kellett cserélni az összes csavarral !
Kicsit sűrű volt, és mint tudjuk, a jóból is megárt a sok. De mennék még máskor is.
Pontosabban a napig tartó sztrádázás oda-vissza már nemgyere be.
Jövöre kérdéses mennyi lesz az annyi. Visszaesés.van a piacon, meg a honda is a nyakamon még.....