Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tévedtem. 3 is 🤣
Engem nem zavar ha a pilóta alszik miközben a robotpilóta viszi a repülőt. Ez azért nem agysebészet, de tőled már megszoktuk a demagóg faszságokat.
Sokkal.
Mert onerzetesen ragaszkodom az aszmához,jobb mint a tesla. 🤣
Aztán neked mégsem sikerült, pedig kettő is kifutná belőle 😆
Fexel egy műtőasztalon, ott a robotszike, a doki meg kártyázik.
Érdekes dolog lenne, te hisztiznél a legjobban.
Nagy a szegenyseg?
Dehogy,minden hulye vehet tesla model 3-at. 😂
Mindent is tudok.
Mert?nem csapnivalo turista vagyok? 🤣
Vagyis kb. mindenkit.
Nagy a szegénység de abba 10-40ezer forintba senki nem döglik bele, még ha szarul is esik, de aki az utakon van vélhetően autó nélkül halott ember. De ha nem is feltétlen mindenkinél van így, de egy fuvarosnál biztosan.
Isten ments hogy ilyesmivel próbálkozzak. Kiírtottam mindenhonnan azt a fost 😆
De nem is az a lényeg, csak hogy nem az utat nézi, és a beszélgetésnél jobban elvonja a figyelmet, aztán mégis azt büntetik hogy anyjával közli hogy visszahívlak.

Amúgy ha a robotpilóta vezet, akkor autópályán 130-nál egy kártyapartit is le tudok játszani úgy hogy nem nézek fel, de simán büntetnének ha kézbe veszem a telefont közben 😆
Utánképzéssel csökkenthető.
Igen, a balfaszoknál akikről már beszéltem. És ők is általában nyomkodják és a képernyőt nézik, nem a duma miatt.
Honnan tudod hogy Rossi jó a vetítésben? 😆
"Van lóvém, leszarom a büntit, csak a jogsi maradjon" - na a rendőr helyében én pont az ilyeneket venném faxvégre...
Ölében? Hol élsz? Az elmúlt 5 évben gyártott verdákon már ki lehet baszni a féccbukkot a központi TV-re... sztem a tiedben is.
Pipifaszét kivéve melyik telón nincs kihangosítás? Meg egy tartó kell, és kész... persze ha vezetés közben csörgött a zsebében, és elővakarta, felvette, füléhez tette - akkor meg is érdemli... mert pont a vezetéstől vonta el a figyelmét.
Nem hát.....
Jó tipp 😁
Köszi
Azt még csak csak adnék, multkor mondtam is a rendórnek olyat irjon amire nincs pont, ha több asse baj.....aztán elengedett
Elég baj is az. Má van kilenc.
A pénz se hátrány 😉
Nem a lé hanem a pont a lényeg.
Siman latszik hogy szarabbul,lassabban es bizonytalanabbul vezet,indexet meg a nem bmw-s se hasznal ha telefon van a kezeben.