Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az igaz, mert a rezsi stop miatt nem.emeltek, lölö viszont a szállitási költséget emelte igy átcsoportositották.
Valahol ott.
Asszem 12 Ft körül van most.
mégis ennyi a számlán a fizető az áramért. Ezt nektek kell látni nekem továbbra sem érkezik villanyszámla 😂
pár éve valahol olvastam hogy 6 forint az erőművi ára paksnak
de ebben nincs az erőmű felépítési költsége csak az üzemeltetés
szóra azért a bérek emelkedtek meg semmi sem lett olcsóbb szóval tuti nem 6 forint már
látod már a gondolat is nevetségesen hangzik, hát még ezért összefogni...
Ja,megmaradna,de nem lenne elköltve.A szarrágó harácsolós éned ott is megmutatkozna.
En most hogy 30 fok alatt vagyok menet kozben fazok picit.
Már nagyjából ebben is elviselhető. Tegnap 29 volt a csucs.
A dodor promozott helite hálós kabatot,abban nem lesz meleged.
Nincs aki téged megszavazzon, szerintem még a családban se😃
Az áram nem termelődik meg öt forintból. Paks is drágábban állitja elő. A zöldenergiát meg 47-ért veszik.
Ez a sok forintszámolgatás egyszer tényleg megrohasztja az agyad....
miért lenne sötétkor? Nem lopnám el csak a negyedét mint vityáék(kezeit széttáró) évente csak 375 milliárdot nyúlnák le(gondolkodós)
Maradna az országba évente pluszban ezer egyszáz huszonöt milliárd ami nem lenne ellopva(kezeit széttáró) Lehet még a tűzoltó ifátokra meg a steyr is futná új gumikra 😅 Bár amilyen hülye vagy akkor sem szavaznál rám. Mind1, hogy nektek is jobb lenne egy kicsit de nehogy már nekem olyan nagyon jó legyen(gondolkodós) Na mind1 iniék megszavaznának(kezeit széttáró)
Akkor jönne ám az igazi sötét kor,akkor aztán végképp nem jutna semmire,ülnél a pénzen,az adókat beszednéd viszont költeni nem költenél semmire.
😂végzi a feladatát és a népért dolgozik 😅
Ez tetszik ez a mondat(gondolkodós) Szerintem maradjunk a lámpavasnál az a biztos 😅
utána válasszunk meg engem górénak. Én sokkal jobb leszek nem lopom el csak a negyedét mint amennyit vityáék lopnak. Egy 4 éves ciklus alatt zsebre teszenk 6 ezer milliárdot én szerényen másfélezerrel beérném(kezeit széttáró)
amúgy nem mindegy mennyi van a "lőrincnek" már úgy is annyi van hogy ha ezer évig él akkor se tudná elkölteni, szóval nem kell sajnálni tőle a pénzt
ha te lekapcsolod neki csak jó mert tőle drágábban veszi meg saját maga, aztán nem kell baszakodni az 5 forintjaiddal
ki van ez találva hogy nindenki jól járjon csak a nép nem
amíg a nép ennyire meg van osztva addig ezek bármit megtehetnek
kelenleg sz van hogy mindenki annak örül ha a másik beszopik
mindegy hogy a villanyos töltés lesz a több vagy a gázolaj a másik fél boldog lesz
de ugyanez van máshol is ha a disznódokat szopatják akkor a csirkés a boldog és fordítva
de ha összefogna a nép és volágszerze politikusok száradnának a lámpavason előbb-utőbb kitermelődne egy olyan csapat ami végzi a feladatát és a népért dolgozik
Gondolom nekik se vittél egy tábla csokit se.Nyugi,az én fizetésemet el veszik tőled,nem kell azt neked adnod.
nem(ujjával nemet mutató) konkrétan rád 😅
Nem úgy van az.Ha ma bemegyek akkor nem lehetek holnap,tehát holnap lenne létszámhiány.Logikátlan a gondolatmeneted.
Azokra gondolsz akik a disznóóladat oltották míg te hédereztél a csatornaparton?
létszámhiány miatt nem hívnak be esetleg?
arra nem volt szükségem, hogy elvonják a cég pénzét és téged fizessenek ki belőle 😅
Holnap leszek
Szóval nem volt rá szükséged de megvetted.
? ma az átlagtól is sokkal hülyébb vagy, miért nem mentek már valami tűzesethez a faszba teliszarod itt az oldalt szolgálatba 😅