Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hallottam villanyautós ember nyilatkozatát napelemes ügyben és marginálisan szóba került, hogy ugye egyre jobb, gyorsabban tölthető és nagyobb teljesítményű akksik jönnek ki rövid időn belül ami miatt a mostaniak ára nagyot zuhan (persze csak ha így lesz) így ezért sem vásárolják úgy a delejhajtányokat mint 2-3 éve.
pedig olcsóbban üzemelne mint az astra
A leaf-ek sem 50 km-esek,azok már 2 millio körül meglennének.Csak hányok tőlük.
még 2-3 év max 5 és kb f astra árban lesznek ezek a gyöszök
addigra lesz a nyári hatótáv 50-60 km
Van olcsóbban is.Haladunk.Ezeknek egy év 7e alatt esik az áruk 10,de inkább 15%-ot.

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/dacia/spring/dacia_spring_electric_45_comfort_plus_aut-19800632#sid=59ec63af-0ec5-444a-9f26-d960190afda7
Jó,gyakorlatilag ugyanennyiért lehet már venni 12e km-es példányt már árazza le az ipse.
Ide a rozsdás bökőt hogy 4,9-ért nem tudnám elhozni.Várok még egy évet és lesz ilyen 4-ért.

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/dacia/spring/dacia_spring_electric_45_comfort_aut_serulesmentes_gyari_garanciaval-19805318#sid=510365e9-1780-48f6-bc8f-1e96690a218c
Szóval 5millát fizettél érte.
Persze most jön az én számításom azt mindjá lehurrogtok DE. Az elődautó auris piaci ára amikor megnyertük a pályázatot megnéztem 1,5-1,8 között mozgott június közepén. Mire megjött a dákó december végére az aurist eladtuk kerek 3 mikulásért. Az auris ára fél év alatt megduplázódott(kezeit széttáró) ehhez képeset meg akkor az új autó ára meg nem(kezeit széttáró) Ezt nem fogjátok fel odaadtam a régit nekem a tarisznyába kvázi 2 mikulásért kellett belenyúlnom(kezeit széttáró)
4,5 plusz jöttek rá az extrák 😅
színfelár, töltőkábbel, gyorstöltős malacorr meg a tököm tudja még mi + egy év kaszkó és kötelező volt még kifizetve helyben az lett még fél milla.
Kerek 5 mikulás ól cuzámmen(kezeit széttáró)
Pipikem mennyibe fajt neked a spring?
Örülj, hogy jó szíve van, ez az érték ma már kihalóban van sajnos.
gondolom a szélerősség(kezeit széttáró)
De mi az az I-VII ig?
Szél,szél
Melyik I-VII ig?
Ha az lenne azt szidnád..........semmi.baj.a forddal, már a negyedik van a portán eggyel.se volt semmi. Az igénytelenséget meg egy autó se tolerálja hosszutávon már, az uj csodaautód se fogja.......
Bora, söre?
már 3 évesen megkapta de nem engedi eladni(kezeit széttáró) Mondom kisfiam jövő ilyenkorra ki fogod nőni teljesen akkor eladjuk(homlokát törölgető) Azt mondja nem, mert a szomszéd barátok még beleférnek és amikor átjönnek akkor ők tudnak vele játszani 😅 Van körülöttünk vagy 6 kisgyerek nyári időszakban járnak hozzánk rosszalkodni. A legkisebb 5 éves úgy, hogy 3-4 évig marad még a verda(gondolkodós) Csak attól félek, hogy rossz márkát választottam, nem tudom, hogy ford bírni fogja e addig, lehet rav 4 et kellett volna venni csak az kisebb volt 😅
bora? sirokkó?
Mert bazdmeg ez nem nyolc évesnek való, hanem ötnek 😄
Áramlat
Es a golf?
Az egy szél,te hülye.
Panyola..... Nem válaszolt senki idő pontra bogyesznak.qvadozás október eleje szerintem.
hát ja(kezeit széttáró) Az a baja, hogy fekve nem lehet csinálni a kanapéhoz van szokva(kezeit széttáró)
Ha a gazda egy kicsit invesztálna az ilyen léhűtő inifélék sem kellenének már az ilyen manőverekhez a gps mindent is elintéz a kombányt még el is vezeti nem kell már hozzá az ember(kezeit széttáró)