Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

5ft,70ft,26ft,12ft,4ft,7ft,,33ft,forint.....forint.....forint......te vagy a kecskeméti dagobert bácsi,tele vagy pénzzel de egy szarrágó fillérbaszó vagy.
Nem az autónak az adója te nagyon hülye hanem a vállalkozásból kifizetett adó. Inkább elköltöttem tartós fogyasztási cikkre minthogy adó formájában odaajándékoztam a cigányoknak.
megbeszéltük már, hogy kormány nem is kell egy motorra anélkül is lehet vele kanyarodni 😅
Milyen adóba,a régi hiacedre kevesebb volt az adó mint az újra.
azzal
fogalmam sincs ezt mire írtad(kezeit széttáró)
Legyen az akármi is,az autó adja azt a hangot,elcseszett az a vinnyogás.
azvagyok(meghajlós) De inkább vettem egy autót, mint, hogy ugyanazt a pénzt befizessem adóban bár ehhez nem érthetsz, mert alkalmi munkás vagy a haverod vállalkozásában(kezeit széttáró)
a villanyos autónak nincs hangja a kerék és a szélzajon kívül (kezeit széttáró) Építenek minden vellanyosba egy hangmodult amit jó esetben a júzer nem kapcsolgathat kedve szerint. Ez kötelező eleme az autónak. 30 km/h-ig működik ez a modul felette automatikusan kikapcsol. Ennek nagyon fajin kis búgó hangja van és azért, hogy a halláskárosodott gyalogos vagy is te is halld, hogy suhan a nejem az úton aztán ne lépjél ki elé(kezeit széttáró)
Nem fer oda a kormanytol.
Telefontartóval? 🤔
Megint csak azt tudom mondani,szar lehet őrlődni forintokon.
fehérrel vagy feketével kötegelted?
felrögzítesz a műszerfalra egy telefontartót és már is tudsz sebességet mérni(kezeit széttáró)
na akkor elmondom neked az áram pénzügyi részét. Szóval az van, hogy az áramot kb. 4-7 forint között elő tudja állítani a szolgáltató. aztán ez nem is gond de az már inkább igen, hogy lölő bevásárolta magát az mvm-be/szóval inkább vitya/ és a rendszerhasználati díj az ő cégének megy. Ezért lehet az, hogy 1 éve még 12 forint volt az áram ára a számlákon és 26 forint az egyéb sallang és a rendszerhasználati díj, havi 214 kw/h-ig most meg 5 forint az áram ára és 33 forint a sallangok plusz rendszerhasználati díj. 70 forintért meg igen jó extraprofit keletkezik és ez lölőnek(kezeit széttáró) ezt az áram árat mára már nem indokolja semmi a gáz kb. dettó(kezeit széttáró)
Jó de te is hülye vagy......Nézzük a tényeket,elmondásod alapján tökéletesen meglennél egy 2000es eleji autóval,szóval az az autó ugyanúgy elvinne A-ból B-be,nem lenne 150ezer egy olajcsere és még plusz pénzt sem kellett volna adni érte.Szóval,hülye vagy.
De jobban nezne ki a lom hodda a fagyizo elott.
Ja,haveromnak is az volt és úgy volt megoldva.
választások előtt egy évvel nem nagyon lehet már népszerűtlen intézkedéseket hozni. A szívatásnak pont most van itt az ideje(óranézegetős) Na mind1 ezekkel az akciókkal nálam teljesen hitelvesztett lett a kormányunk(meghajlós) Vityáék az elmúlt 12 évben egy halom dolgot jól csináltak. Látványosan kezdett javulni az életszínvonal épültünk, szépültünk stabil munkahelyek elkölthető pénzek, támogatásokkal felturbózott gazdaság stb.(kezeit széttáró) A nép le se szarta, hogy mértéktelen mennyiségben rabolnak kisajátítják az országot maguk számára. nincs már olyan szegmens a gazdaságban amibe ne lennének ott. Mára már megkerülhetetlen lett vitya és a holdudvara. Ott vannak mindenhol, mélyépítő-útépítő, energiaszektor, bankszektor, idegenforgalom, ipar és mezőgazdaság. (kezeit széttáró) eddig az rablás és az úrizálás nem érdekelte a népet hiszen a nép is jól élt amikor a nép jól él nem érdekli mit csinálnak nagyjaink(kezeit széttáró) Aztán jött ez a kovid amiről nem a vitya tehet bár szarul kezelték a helyzetet aztán jött az ukrihábórúval bepanírozott energiaválság amiről szintén nem a vitya tehet bár ezt is szarul kezelik. Aztán a kisember azt veszi észre. hogy 50-80 %-os inflációval szemben a fizetése jó ha 15%-ot emelkedett az elmúlt években és kezd a nép szarabbul élni(gondolkodós) Amikor a nép szarabbúl él mindjárt szemet szúr lölő hajókázása és az ehhez hasonló úri huncutságok ami eddig elment a szőnyeg alatt. És még tetézik népszerűtlen intézkedésekkel akkor zugolódik a tömeg(kezeit széttáró)
Na várjál,ha megyünk az asszonnyal valahol és elmegy mellettünk egy elektromos valami,mindig mondom neki hogy "hallod hogy nem hallod?",hozzáteszem hülyét kap a hangjuktól.Szóval jött egy spring,ez nem az volt ami mellé beálltam,baszki annak olyan hangja volt mint a szoci időkben a boltokban megtalálható kv darálónak.Szóval nem tudom ezekben a sose megy tönkre autókban mi van,de valahogy ebbe tönkrement.Hozzáteszem tényleg nem tudom mi adta ezt a hangot,de szar hangja volt.
és milyen jól teszik hisz ti kapjátok tőlünk az 5 forintos áramot(kezeit széttáró) Azt,hgoy az mvm 70 ért adja nektek arról meg ne mi tehessünk már 😅
jha az más8kezeit széttáró) Nekem nincs ilyen pompás autóm de 150 ezret én is kifizetek egy olajcseréért, hogy basznák meg(fejét fogó)
irigylem az asszonyt annak az éves kötelezője 15 ezer forint bár azt is én fizetem 😅
sosenem fogja megérteni (kezeit széttáró) én azt a kevés plusz energiát amit megtermelek a szomszédaim kapják(kezeit széttáró) már mint azon kevés akinek nincs napeleme. Itt mindenkinek van 😅 Pont fordított az arány, mint táborfalván 😅
nem tudom sose mértem(kezeit széttáró) 60-70-ig egész jól megy 😅
vagy már benne a feketelyukba 😅