Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

passátot?
mixikém a gyerek már egyedül is neccesen fér el benne 😅
Na mi lesz a panyolai bulival nem szervezitek? A qvados buli is elmaradt(gondolkodós)
Csak ulsz es tekered a kormanyt.Nem kell esz hozza.
ma egész nap 3 db 6,5 tonnás póttal mászkáltam, nem ér ennyit az ideg
ezeknek a buzi parasztoknak semmi sem elég
a soltvadkerti körforgó majdnem szűk volt 😂
jövőre kell nézni valami más melót ezt a vontatási manager nem tetszik
amúgy a kombájnosik se semmik egyik emberrel beszélten napi 16-18 órában tolja heteken keresztül múlt évben ketten voltak de megpattant az embere akkor 11,5 órában tolták +1 óra tankolás+karbantartás
Mondjuk ekkora gyereknek vehetnék már valami komolyabb motyót.
Pipikém Csak motor akku simán viszi egész nap két kölyköt
Most nézegetem vannak egész elképesztő áron is(fejét fogó) Szerintem itt se az a hülye aki árulja ennyiért(szemeit körbeforgató)
Sajna nekem nincs olyan eszközöm amivel videót tudnék csinálni 😅
ezek az optima munkaaksik nem gagyik. Ezzel elmotorozik egész nap a gyerek. Még anno a hajóhoz vettem egyet egyet az elektromos csónakmotorhoz, meg egyet a gyalogkíséretű targoncához, bár akkor még lényegesen kedvezőbb ára volt(fejét fogó)
a baj csak az, hogy 28 kg és emeli az elejét, elkönnyült. Aztán a 35 kilós gyerek még beleül az sem hiszem, hogy előreteszi a súlypontot akkor viszont kormányozhatatlanná válik a gép 😅
Videót csinálj majd, hadd lássuk mit tud a kisautó! 👍️
Abban a csomagtartóban bőven elfér egy 120ah vagy nagyobb akksi is és akkor egész éjjel kirakhatod a gyereket a házból had menjen. 😁
😆
Nagyságrendekkel! 😄
Na kész(kezeit széttáró) Elméletileg minden jó(meghajlós) Gyereket várom haza, hogy próbálgassa én nem tudom próbálgatni nem férek bele 😅
Az csak igényesebb nem Laci? (kezeit széttáró)
🤣 🤣 🤣
Ma már automata toldókkal javítunk vezetékszakadásokat, meg persze a szakadófejes leágszorítók vannak elterjedve, a 4.2 ensto inkább köf-ös munkáknál jellemző. Van viszont olyan 22kV-os vonal amit bérüzemeltetésben javítunk, ott külön kérte a tulaj a pótszigetelős dupla omegát hosszan bandázsolva, ők jobban bíznak benne mint az apresa-ba.
Igen.
igen(kezeit széttáró) Csak én fekete kábelkötegelővel szoktam(meghajlós)
Valóban lejárt már a kötődrót ideje, de amíg légvezetékeztem (kb 20 éve: akkor a szigetelt, szakadófejes Ensto volt a legnépszerűbb módszer), mindig volt a szerszámosban 1-2 adag, mert ha bármi beütött, az (meg a szigszalag 😂) mindig kihúzott minket a bajból.
Ez a Zeljava légibázis akar lenni? Vagy van valami más is, amit nem találok a "barátom" segítségével?
A kötődrót ideje lejárt, de azért egy kötőfányi adag nagy segítség tud lenni üzemzavarban, sőt, van hogy tartósabb egy jól megkötött omega, mint az előformázott apresa kötés.
Mondjuk onnan elmehetsz josipdolig,aztan a 23-ason senj,es szallas,de azt meg tudja fene merre lesz