Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem ne hagyd ki a 25-öst ami karlobagtol megy at a hegyeken,ha cel is kell nezd meg az elhagyott légibázist.
604 km volt.
Az összes fehér út! 😃
Kruscica-tó környékén most új az út. Ha szerettek kalandozni akkor tényleg mindegy merte mentek, jó kis zegzugos erdei utak vannak.
Nekem csak 80km sikerült oda aztán 80vissza busszal mert a 14hónapos exide akku azt mondta hogy feladja hogy rohadjon meg. Tankoltam, 20km-rel később bedobta az összes hibát és megállt. Az akkuba annyi nem maradt hogy a fordulatszámmutató visszaessen 0-ra.
Na szevasztok, fotelmotorosok!
Jövő héten megyünk a fiammal Horváthba(csütörtök- vasárnap), a 8-as útra. Mondjatok Senj-Karlobag körzetében a Velebiten kívül olyasmit, amit érdemes lehet megnézni és jó/kanyargós út is vezet hozzá. Sokat gyalogolni motoros öltözékben nem fogunk, tehát ehhez képest ajánljátok a célpontokat. Előre is köszönöm.
Ja, és hogy érezzétek a törődést:
Buzi aki tegnap nem motorozott legalább 150km-t 🤣 😎
dróttal körbetekerni, nincs itt urizálás
Az attól függ mit fogunk össze és hogy hol, ha viszont egy "szig-szig" szerelvényt mutatok, azt rajtad kívül nem biztos hogy más is felismeri. 🙂
Szigetelt Ensto jobban illene ehhez a munkához 😀
Akkor ez tuti a pipi volt 😂
😁
Olcsóbb mint a 4.2-es!
Ilyet tuti a pipi is csinált már.
Helyes.
Már rég tovább léptem... BMW-re 😄
Az élet kemény.Fogadd el a helyzetet,aztán lépj tovább!
🤣
Mert pont mint a Citroen Ki akartak találni valami eredetit aztán ez sikerült 😁
Na nem is Te lettél volna ha nem raksz be egy autóba fordítva egy akkumulátort 🤣
🤣
Meg.... 😂
érdemes 😂
azért a vidit amit linkeltem megnézted? 😅
Addig jó míg a bmw-s csak ebbe tud belekötni,jobb mint a muskátlitartó nagyságú hézag.Bár gondolom meg van a magyarázat hogy 60ig miért ötösével felette meg tizesével van jelölve,én sosem foglalkoztam vele.
zárlat nem lesz ha plusz a pluszhoz megy mínusz a mínuszhoz nagy baj nem lehet 😅
Édesanyám dácsiáján nem volt ez ilyen egyértelmű vagy 30 éve. Olyan hülye saruvégek voltak rajta gyárilag, hogy passzolt minden hova. Ráadásul a hülye román fordítottan is találta ki balra kellett volna rárakni a +-t. és a kábelek is olyan hosszban voltak bárhová is elértek 😅 Na mind1 17 évesen sikerült fordítva bekötni. Majd amikor adtam neki gyújtást megszaladt a fülke fehér büdös füsttel 😅 Azonnal kivettem a kulcsot. (fejét fogó) Kinyitogattam az ajtókat hagy szálljon ki a füst az autóból. A vezetékek összeolvadtak már pörgött előttem, hogy ki fog kábelkorbácsot cserélni rajta egy akksi csere miatt 😅 Vártam negyed órát mire lehűltek a kábelek. Arra gondoltam, hogy hátha nem olvadtak át a vezetékek a szigetelésen csak a szigetelések olvadtak össze (gondolkodós) Adtam neki egy gyújtás minden rendben lévő volt ráindítóztam küllőre indult a rönó imitátum (meghajlós) Akkor 17 évesen azért nagy kő esett le a szívemről 😅 Egybeolvadt vezetékkel még használtuk az autót 2-3 évig majd megvették a románok azt vitték haza a saját szarjukat 😅
Szeretett élni, sok motoros bulit összehoztunk egy vidám fiú volt(meghajlós)
(meghajlós) Köszi
Sajnálom, bár ha eszedbe jutott az pozitiv.
Ez a "szemüveges kis geci" szólása a kawaseki cimborának volt, most Őt jutatad eszembe béke legyen vele(meghajlós) Novemberbe lesz egy éve, hogy temettük Debrecenbe. 50 éves volt(szomorú) Egy alátétről megmondta melyik motorhoz való melyik évjáratból. Mindent tudott róluk. Ritka kivétel volt.