Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Majd jovore vagy utana,varok mig lemegy 3,5 re es lealkudom a tied 3,2 re. 😆
na zotyám akkor megvan amire vágysz(meghajlós) Lehet bótot kötni(sípot fújó)
Hülye neve van.
nekem ezt tudni kell? Tudjon róla mamlasz neki gyártják azokat a hitvány fosokat 😅 Mamlaszéba lehet több bengát lehet tankolni mint ahány lóerő van benne 😅 Az is csoda ha telitankkal egyik kerületből átjut a másikba vagy legalább a következő benzinkútig 🤣
Baszki pipi,ő maga a bmw góré,Oliver Zipse.
nem állítottam, hogy a dákó a legbiztonságosabb autó a világon. Ha annyira biztonságot akarok akkor veszek egy KRAZT.
Szóval az autó mérete általában befolyásolja a biztonságot. Vannak kis közepes autók meg vannak a suvok a kicsitől a landkrúzerig vagy a gazdagok játékszere ilyen hammerféleségek. Ezeket kár is hsonlítgatni egymáshoz. A kis autót a kicsivel lehet hasonlítani a kicsik között meg megállja a helyét a dákó. (kezeit széttáró)
közel 30 éve az nem is volt annyira szar eredmény(gondolkodós) Ahhoz képest még nem sokat fejlődött a villanyos. Mondjuk azért mert nem is fejlesztették simán parkolópályára rakta mindenki. Egyedül a tojota küszködött a hibrid szarjaival.(kezeit széttáró)
Akkoriban többen kísérleteztek vele, a Peugeot 106-ból is volt elektromos verzió.
Ezt szerintem mindenki tudja.És akkor te úgy gondolod hogy biztonságos?
ipse, faszi, mandró, muksó, csávó (kezeit széttáró) Mondjuk a z-t,, hogy miért írtad elé nem tudom lehet véletlenül nyomtál rá(gondolkodós)
96ban iparitanuló koromban már vezettem tisztán elektromos hármas golfot,azt hiszem 100km/h volt a végsebesség ha jól emlékszem 60km-t tudott elmenni és tele volt a hátulja akksival,valami kisérleti gép volt.
te blődi? Ezt minden évben felteszed 😅 Azt a sárgaírígy jóistenit 😅
Nekünk annyival jobb a helyzet, ha a kériné a 0-ás zoéjával ütközne a asszony 1-es dákójával csak az asszony kerülne ki győztesen 😅
Esetleg érdemes a töréstesztekről annyit tudni néhány éve változott a számozás. Ami most 0-ás a törésteszten az 5 éve középmezőnybe helyezkedett el.(kezeit széttáró)
Talaltam 20e-rest 4,2 ert.
Ja,meg nincs ar de ez az 5 forint beakadt. 😆
a blődi festő(kezeit széttáró) Ha minden évben átfesti 3* akkor már a festékvastagság összetartja 😂
Attól nem kell tartani hogy az megszűnik.Szerinted a Zipse ki?
én pl. qrvajóba vagyok az összes szomszéddal, mondjuk 4 közvetlen szomszédomból 3-nak van napelem 😅
Nekem 1000 kw az éves túltermelt átlag semaz 5 sem a 25 ft-al nem leszek bentebb. én majd kapcsolgatom inkább lefelé a picsába ha megtermelte a havi 550 kw-ot(kezeit széttáró)
na mi van történt valami? Egész nap a tükröt ástam a betonjárdának 😅
azért a vw grouppe a második legnagyobb autógyártó cég, ha leesik feléra a csoport még akkor is jelentős lesz a részesedés
amúgy már a dízelbotrány előtt agyaltak ezen a villanyos témán, addig el is jutottak hogy drágábban adták a dízelt/benzinest hogy jusson pénz a fejlesztésre, de nem nagyon erőltették meg magukat
köszönjük emese(meghajlós)
a háromajtósnak nagyok az ajtajai valamivel férősebb mint a dákó volt nálam pár napot egy ilyen nem rossz kis autó. Ami hátránya, hogy a földre kell ülni a gerincem már nem bírja az ilyesmit(kezeit széttáró) Szerintem te már nem tudnál kiszállni egy olyanból(gondolkodós)
na mivan ennyire beindult a biznyic, hogy már 4 millákkal dobálóznál?
a bmw vezér is kesergett ezen a 2035-ön ezeket tönkrevágják ha nem változtatnak az irányon(gondolkodós)
Úgy hallom a vw már jó ideje likviditási gondokkal küzd, lehet megszűnik a márka(kezeit széttáró) Mondjuk nekem mind1 lenne(kezeit széttáró)
baszki már a terminátor is a parkit reklámozza 😅
megmondtam vagy megmondtam a parki tuti cucc 😅
csak neked 😅