Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem akarom magamat ismételni,fél órája már válaszoltam.
Bennevan?
Akkor mi a kérdés?
Magyar Közlöny.
Honnan tudjam,lehet róla hivatalos helyen olvasni?Ha tippelnem kéne,akkor nem.
Tehát nem a mostani hirig.Várjuk meg a végét.
2022.07-2023.07 idöszak, EON, Fejér vármegye
Nincs részletezve... csak szummázva van a hálozatból kivett és betermelt.
Már pár hete el is küldtem a hivatalos kifizetési kérelmet az EON-nak... várom kifizetést.
Ezé kell ez a hálós neked.
Nyilvánosan?
Tervezet?Már rég megvan.
Már a mostani.
Ez a 4,39 hol,milyen szolgáltató,csúcsidős,azon kívüli stb?
Megvan a tervezet már? 🤔
Köszi.
Akkor az 5 Ft felfele van kerekítve, ami inkább a 4 Ft-hoz van közelebb....
érdekességképp
jó pár éve amikor a cng bejöt terveztünk cng kompresszort venni
ennek az engedélyeztetéséhez kellett volna egy vámraktári meg jövedékis okj tanfolyam
különben nem lett volna engedély
szóval a kocsi töltögetésből még bármi is lehet
ennyi lesz es kész
nehogymár a köcsög napelemesek jól járjanak 😂
5 forint ebből még adózni is kell meg kiváltani hozzá a vállalkozóit
előtte persze el kell végezni mindenféle napelemes meg pénzügyi iskolákat 😀
Nekem meg nem jott meg az elszamolo szamla (nemreg volt leolvasasom). Az 5 Ft emlegetese sztem csak 'verbalis kerekites'
4,39 Forintot fizettek kWh-onként a betermeltre, vagyis annyit ajánlottak, amit visszaigénylésben használhatok szorzónak... Ezért nekem még az 5 Forint vágyálom...Ez volt a tegnapi kérdésem alapja, hogy ez alku tárgya, szolgáltató függö, régiónként eltérö???
Baszki,errol az aramo 5 forint atvetelerol van valami vagy cxak felkaptak hogy kis joska 5 forintot vizionalt?
Mert hivatalos torvenytervezet sincs a fasorban sem,csak egy tiktokvideo hogy havi lesz a szaldo.Pont.
tegyél egymásra 4-5 vagy mégtöbb panelt akkor többet termel 😆
és még a helyhiány is megoldódik
Tök jó,beütöttem a keresőbe a legjobb fotót készítő telefont,hát,belenéztem vagy 10 cikkbe,mindenhol teljesen más...... 🤣
Termelj be inkább az egy gigádba fél liter pálinkát, akkor hátha kevesebb hülyeséget beszélsz😁
Dehogynem, venne még 100 darab panelt és kiadná 😅
Dehogy nem az összes szabad felületemre felrakok napelemeket betermelek 1 gigát 😅
Igen. Én is erre emlékszem. Ezért pofátlanság a napelemeseknek adott 5 forint. Kb. 1 éve még a napelem áramáért is 12forintot adtak (ebből még adózni kellett), bár abból sem gazdagodik meg senki.
Én azért ott már izzadok. 24-26 környéke az ideális.
Mondjuk most 14 van.