Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezért érdeklődtem a benne levő akku felől. Az már enged következtetni egy-két dologra.
A 12V 7Ah akksik kisautók 100W környékén vannak, kerekenként van rajtuk 25W.
A nagyobb gyerekeknek gyártott 200-250W-os masinákba 12Ah-s szoktak tenni.

Nyilván így, hogy nem tudjuk milyen játékautó...
Nem. Annyit tudtak összekendácsolni neki a laborba.....
Nem jobb a nehezebb.....szétbassza a csuklódat estére.
Azer' egy gyerek, mert sporolas van?
De pipi spórol..akár ferrarit is vehetne csapatni a kreszparkba a gyereknek, se spur
50 dekas kalapaccsal?
Akkor nahyobb jatekot vegyen. Az tuningoljon, aki erti is.
Ezert nem tuningolok en.
Ha megnezte volna es azt irta volna, hogy x Watt es akkor mekkora biztositek kell, akkor oke.
De hat... Mint amikor itt is par ember mar leirta, hofy nem indul a motor, mi lehet a baj?
Ja......a motor alulméretezettsége nincs az egyenletben.
Hívnám azonnal, kár, hogy nem tudtam eddig róla. 🤔 🙄
ki tudja
fasz akínai akku kicsit is leterhelve simán lehet 10 volt környékén, bebassza a bika akkut frissen töltve 13v körüli feszültséggel aztán annak nem számít a terhelés, kis gyösz motor meg egyből melegszik
úgy jár mint egy ismerős gagyi akkus fűnyírója, egy évig nyírta vele a füvet egy szett akkuval, 20 perc vágás, 20perc töltés
következő évben vett egy másik akkuszettet is és az első nap elfüstölt mert nem hűlt a motor 20 percenként 20 percet
Nagy szakember :))
De nagyobbat akar.....
Mér füstölne? Semmin nem változtat csak nagyobb kapcitást tesz hozzá. Egyébként a füstölő vezeték a motort nem védi semmitöl meg.
igaz. HA a kínai írt rá bármit is.
Akár egy IFA akkut is rá tehetsz, semi nem változik csask tovább tart a menet a gyereknek. Se a fogyasztás se az áramfelvétel nem lesz több, több energiát visz magával.
a motort megvédi...... inkább a vezeték füstöljön mint a motor, az olcsóbb 😁
szerintem ez a pipi álruhában
http://youtu.be/FJ5g9qaAYrE
A legegyszeribb lenne megnezni, mit irtak a motorkara.
12V 7Ah vagy 12V 12Ah akku van benne most, igaz?
Akkor mi tart vissza?
nem akarok átalakítani az egyik akksit akarom kicserélni egy másikra(kezeit széttáró)
A vékony vezeték nem védelmet ad, hanem esélyt a kigyulladásra :))
ha nem tud mérni sem akkor miért akar átalakítani bármit ami elektromos?
majd akkor dobok mellé egy 6 kg-os poroltót is 😅