Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát....tudod?Nem tuti,de jó esély van rá.Aztán ha igen?Egy gyors próbának még megpróbálhatod a fehér szilo-t belemosni,hátha az is elfogadható.jó lehet az is.
Tuti el fogja húzni ? Olyan 1-2mm mély lehet. Van excenteres, polírgép minden, a csiszolást megoldom azért gondoltam hogy összeolvasztom.
Kerrock ragasztó volt még a fejemben mert szépen lehet csiszolni.
Belemartam, hibáztam aztán most van egy kb 10centi hosszú 1-2mm mély horony de nem lyukadt át
Igaza van kawának,akkor a hőtől teljesen hullámos lesz.Itt van pl ez,ha már mindenképpen tölteni kell...ez egy jó cucc.
Hő el fogja huzni a hegesztés nyomán, valamilyen hideg feltöltés kellene.
Bármilyen eszköz van 😎 van pár toktoldóm, azon gyakorlok kicsit. Gondoltam arra is hogy hegesztővel beleolvasztok anyagát és azt csiszolom vissza, kelleni fog bele 😂
Köszi
😅
Ennyi volt hónaapokkal ezelőtt is a kérdésem és ha ilyen egyszerűen igen nemmel válaszolsz már akkor sem baszogattalak volna. 😆
Én azt kicsiszolnám,vagy feltölteném 2k festékkel és úgy csiszolnám políroznám.Az más kérdés hogy neked milyen eszközöd van ehhez.
Gáz nincs, nem volt, nem lesz. Külterület, szőlőhegy, víz és villany van.
A fatüzelés is bajos, az utcának nem nagyon nevezhető kavicsos ösvényen a faszállító teherautó bajosan jön-megy. Ezért lett villamosítva minden és napelem meg H-tarifa.
szerintem ez inkább olyan keringőre való felkérésféle lett volna 😅
Gondolom amilyen szégyenlős vagy kimaradtál az análvibrátorozásból, pedig tövig tolták volna neked 😅
Akkor újíts egy hőszivattyúst, mondjuk nem olcsók.
én majd bekérek egy hátarifát azt mén róla a bojler 😅 Nekem az áramfelhasználás majdnem felét a bojler eszi meg(kezeit széttáró)
olyan leszel már mint a cigány lova(gondolkodós) Az a szemét ló is akkor döglött már meg amikor egész nap el volt egy cső kukoricával 😅
A H-tarifa kiépítés 2020-ban történt. 140 ezret fizettünk úgy, hogy a szaki az 1F 32A bővítést is elvégezte a H-tarifa bekötésén felül. A két klíma (Gree Comfort X 3.5kW és 5kW) nyáron páramentesítő állásban megy, télen pedig fűt. Ez tokkal-vonóval 750eFt magassága volt.

A H-tarifás mérőt 2021 január 5-én tették fel. A napelem ad-vesz mérője 2022 jan 3-án állt hadrendbe, azon a héten lett átkötve a klíma is. Így két nap híján pont egy évnyi adatom van neked.

A téli időszakban 3332 kWh ment el, április és október közt nyáron 809 kWh. A teljes igazsághoz hozzá tartozik, hogy 2021 telét öreg nyílászárókkal és részlegesen szigetelt padlástérrel húztuk ki, amikor enyhült az idő, akkor tudtam ablakosokat hívni és akkor mentem én is fel a padlásra ~30m2 15 centis kőzetgyappottal.
Továbbá az is faktor, hogy a nej itthon van mindig, tehát se a fűtés, se a hűtés nincs napközben lekapcsolva vagy jelentősen lehalkítva.
515 kw az átlag havi fogyasztásom, úgy, hogy fikarcnyit sem fűtök villannyal(gondolkodós)
Hát az borzalmasan nézett ki.
Áhhhh....
TAPS
ezt egész jó szájbarágossan elmondtad, érthető 😅
hát én meg az vagyok, hogy pont leszarom ha fizetni kell mind1 mi a neve akkor sem szeretem
😂
Saccra 1mm minimum, de inkább 2mm mély és hosszú, valamivel fel kéne tölteni előbb. Elvileg pvc a cucc
mintha ma engedték volna meg ezt az erkélynapelemet vagy micsodát(kezeit széttáró)
jaj. Úgy látom messze esett tőled a lényeg 😅