Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rosenfeld Matyas, Reich Laszlo, Eisenberger Benjamin, Hermann Lowy, Singer Erno avagy Czermanik Janos? Ilyesmire celzol? :D
Van aki a szarát megeszi inkább...
Nem volt hozzá gyomrom hogy megnézzem.
A májkrémes doboz mérete pont jó amúgy 🤣 de kb. még nagyapám csinálta így.
De most komolyan. áfával együtt 70 forint egy doboz, amit összepattintasz és kész a sorolás, jó a méret, ezerszer könnyebb dolgozni vele.
Nem egyedi eset a névváltoztatás 😅
Vannak előnytelennek tűnő nevek, ami esetleg származásra is utalhatnak.
persze módszeresen elkezdett alávágni a főni mindenkinek, de ugye aki becsületes és tisztességes annak nem lehet ártani...... bár a politikában ilyen ember még talán sosem volt.........
Inkább sikeres karaktergyilok volt ellene mert a góré ellen fordult mert azt hitte van esélye és kiebrudalták így ha meló nélkül akart pénzt keresni kénytelen volt váltani végülis elvek nincsenek politikuséknál illetve egy van, a saját érdek mindent felülír.
rájött hogy a "nemzeti" vonal nem fog annyi szavazatot hozni hogy bármire is jusson
ehhez az kellene hogy a nép már nagyon szarul érezze magát, hitler se jutott volna sosem hatalomra ha az ország rendben van és a nép jól él
szóval a vona rájött hogy a terv nem sikerült és segget csinált a szájából, aztán az eredeti bázis elment az új meg nem jött
Inkább álmagyarnak az eredeti szlovák nemzetiséggel ellentétben, azzal sincs baj csak aki könnyen vált nevet és nemzetiséget anyagi haszon reményében az ugyanilyen könnyen bármit is megtesz érte. Elődével a vonával ugyanez volt anno aki most hirtelen libsi közelivé vált, hogy a "nemzeti" vonala megbukott. 😆
Ne irigykedj!
aztán lehet erre a tóth lacira gondolt: http://youtu.be/Fe2xS1-dvmA
bár pipit ismerve a net ezen szintjére sosem jut el
Ezt a buzi órát... nem lineárisak az osztás közök?ez csak VW lehet🤣
torockai leánykori neve tóth volt, csak ugye ez úriemberesebbnek tűnik
a sorolást láttad? valami lécre volt felragasztva 😂
havernak 30 éve mókoltuk a házát akkor voltak ehhez hasonló barkácsolások, de ennyire mi sem bírtunk gány melót csináli
Ki a faszom az a Tóth Laci?
De minek van minden dobozhoz külön cső? Tököm sem vésne ennyit, azért van egymás mellett hogy lehessen sorolni.
Igazábból nem tudom, hogy ez olcsó vagy drága, nem tudom mi az átszámolása mondjuk benzinre illetve ennyiért mennyivel olcsóbb egy átlag villany mint egy 6l-es fogyasztású benyás.
Tőle nem veszi meg az MVM, ő veszi meg az MVMt, és egyből lesz 22 MWja eladó 80 Ft-ért 😁
Nagy eséllyel pedálos. 🤔
Dugóspuska?
bele kell baszni 4 db nagyobb lítium-ion akkut villanyos kocsiból aztán hagy repüljön a gyerek, az fullra töltve 16v körüli aztán pörgetné a kereket rendesen 😁
Van itt olyan, aki reggeli gyerek volt,(fele ge...i+fele húgy)és felnőttnek se lett normálisabb.
Irhattam volna hosszabban is akkor szebbre sikeredik de nekem nincs kedvem annyit pötyögni mint pipinek.
A lényeg, pipinek játékpuskája van😃
Hat, okos ember nez vagy szamol vagy mer vagy olvas.
Na de milyen vagy...!
Egy dobozka? Akkor neki se alljon, tudpk embert, aki ketkilossal dolgozott es skkor meg nem volt horonymaro sem.