Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kész(kezeit széttáró)
Felsőfokot nem értem 😂 alapfok meg alap 😆
Mellesleg én hetente 2x 3x megyek Esztergom Visegrád 😁
Pontosan : 3 kerület - Pomáz - Dobogókő - Esztergom - Pilismarót - Dömös - Lepence - Pilisszentlászló - Szentedre - Haza 😎
Itt csak a felsőfok játszik ! Alapokhoz nem ereszkedünk le ! 🙃
Én is ezt mondom 😁 én egy folytában tanulok 🙂
Itt aztán meg végkép 😂 😂 😂
Megyek egyet Csesznekelek , hátha ott még nem találtak helyet a tiltó táblának ! 🙄
8000+ ügy fél azért koptatja a tehetségét, kell a segítség 😂
amúgy akinek egy cseppnyi esze van az belátja hogy a havi szaldó a legnagyobb ajándék amit a szolgáltató adhat
aki meg elhitte hogy majd ő ingyen fűthet a nyári termelésével az idők végezetéig az kb olyan hülye mint a devizahitelesek
bár a hülye lehet erős szó a hiszékeny lehet jobb lenne
Egy jó padovan aranyat ér ! Nézd meg mi lett a kis Luck-ból ! Miután végzett a fekete oldalon ! 😂
Éjszaka a holdfény is verőfényes napsütés ! 😉 😅
Sokat lehet tanulni bárkitől !
Laci ! Ne keveset ! Talán nem lesz olyan meleg sem !
Nincs ideje......
Visegrádra menjen aki akar 😅 azért az öt km-ért be se inditanám.a motort 😆
🤣
Én napelemet telepítek 😆
Hétvégi program ? Visegrád , hátha kevesebben lesznek ?! 😂
Ez politika ugye ahol egyik percben lehet mondani bármit a másikban meg az ellenkezőjét és semmi következménye sőt elsütik a hazugságot a politikus jellemfejlődésének. 😅
Lehet, hogy hozna 2-300000 szavazót nekik, de mindenki másnak akár 2 millát is hisz épp pár napja írtuk, hogy akinek nem jutott belőle az az irigységtől pont jólérzi magát, hogy a helyi jómódúakat is ( kevés átlagpóginak sikerült ez) végre szivatják és ha kiderül, hogy még pernyertesként újra jóljárnak akkor mérgükben jól leszavazzák a tótot. 😆
Mondom milyen tóthlaci, hát látom hogy a Trockij, csak magyarosított.
Múltkor még nem ez mondta mekkora faszság a napelem, és csak a soros balos grétások ármánykodása? Most meg hirtelen ő lett a legnagyobb környezetvédő 🤣

Ez a baj. A pertársaság politikától függetlenül alakult, de ha ilyen köcsög politikusok beállnak mellé, akkor garantáltan bukásra van ítélve.
Hé emberek ...................mindenkinek van melója ??????????
Pinki kisinast keres 😂 fejlődés ígér 😆
A link csak pár perc érdemes megnézni:
http://youtu.be/WGvY9SFM_rs
na szóval gondoltam, hogy tóthék meglovagolják a napelemes témát azért itt akár 2-3 százezer szavazó is elgondolkodik, hogy azért tervezik a havi szaladót, hogy lölő tudja tankolni a jaktot(kezeit széttáró) Na ha ezek alakítanak egy pertársaságot én is beszállok ezt már múltkor elmondtam. Aztán hátha addig ugat ez a laci amíg arra a döntésre jut a kormány, hogy elhalasztja ezen döntését egy 8-10 évre.
Lehet itt hurrogni, mint a politikai topikban, hogy a Pestit vagy megfizetik vagy le úszik a dunán stb. Azt azért ne felejtsük el, hogy a végrehajtómaffiát is tóth laci leplezte le ez a skandl gyerek is azért van dutyiban. Igaz az völner palit nem sikerült lecsukatniuk mert addig mosdatták meg hát a fél fidesz benne volt ebbe is. Lassan mindenki borogatja kifelé a szarosbidliket itt már csak a leg elszántabbak hisznek a fidesznek az ilyen zotyafélék aki még akkor is őket isteníti amikor munkanélküliként az alúljáróba kéreget mert 50 éves munkaerőt már nem nagyon keresnek sehol. Ha mondom, hogy kilopták a szemedet bazmeg nem látod, hogy fázol, éhezel? Erre csak annyit fog mondani, hogy bizonyítsd! 😅
honap reggel megcsinálom na 😆 mert kell a víz a telekre. 8-kor nyit a bót veszek hozzá idomokat 😅
Pipibe ezt szeretem,bármihez nyúl vagy bármit csinál ott tuti valami történni fog.
😅