Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

100%ig biztos vagyok benne hogy az a szerződés úgy van megírva,hogy igaz,megtámadni meg lehet,csak nincs sok értelme.Nem hülye jogászok ülnek ott,tökéletesen össze tudják rakni ezeket a szerződéseket.
Jézusom,egy kicsit kezdesz ebbe belehülyülni,nem?Akkor mosunk sütünk ha süt a nap,mi ez????
De én nem ezt kérdeztem.
Én azt kérdeztem, hogy ha a sokan a bíróságra akarnának menni, hogy le volt-e fektetve, hogy tíz évig az x idő előtt telepített rendszerek elszámolása minden körülmények között szaldós lesz?
Sajna egy-két ember még a napot is megadóztatná ill. le-fel kapcsolgatná ha tehetné ! 🙄
Ha ezen múlik én betáplálok 130kV-on is.
A havi az lófasz. Apró különbségnek tűnik a megfogalmazásban, de gyakorlatilag a csatlakozási költségek áráért vett akkut váltja ki úgy hogy jogbiztonság az nincs, mert ki tudja mikor basznak át ezzel is.
Ez mondjuk elég kicsi.
Nekem 4kW napelem 850ezer
11kWh akku 1.3millió volt, most ugyan ez 900ezer környékén van.
Inverter 6kW-os 300ezer
Erre még rájött egy 5-600ezer apróság, szerelvények, kábelek.
Tehát feléből ki tudtam hozni nagyobb rendszert.
Ebbe azért bőven belefér a jelenlegi kurvajó jövedelmem is.

Amúgy nem az volt hogy a szigetüzem a illegális? 😁
Csalás éppen ezért nem lehet. Tisztességtelen talán, de ehhez ismerni kéne az okokat, és ezen okokat nem a hazaáruló "ellenzéki" dollármédiából szeretném - de legalábbis nem csak onnét olvasni.
Mert okot én ugyan még nem olvastam...
Arra nyilván ügyeltek. De ettől még csalás kategóriába bőven belefér.
Ezt már írtam a múltkor...
Nem véleményezve a máról-holnapra módosításokat, de szerződésszegéssel nem lehet vádolni senkit.
Ez isazobánműve,monnyon le.
amúgy máris megy az újabb vakítás
eddig maradj szaldóban volt a szlogen most a sziget
Ja, meg a másik oldali kijárat felé is van egy, az egy kanyrban van de ott is van parkoló. Tehát ugy nagyjából indokolt helyre tették legalább
Ja,a franc nezte.
Ebbe nem megyek bele 😂
De teljesen más.......
de le van írva meddig? ha nincs akkor cumi mert joga van változtatni
buzi egy világ ez mindenkit is beszopatnak
Ha kérdezed megmondom...már tavaly is kint volt. Asszem tábla is jelzi, az egyik valamelyik nagy utszéli parkoló mellett van a másik meg talán valami épület közelében.
szerintem a magasfesz betáp teljesen más mint a lakossági
biztos vagyok anban is hogy a lakossági hálózat fejlesztve lesz
pl anyáméknál akkor lett vezeték cserélve amikor még általános iskolás voltan
igaz akkor még sok villany kályha volt szóval volt tartalék
de nálunk van napi 6-8 kisebb nagyobb áram kimaradás a router szokta csak észrevenni meg heti 1-2 alkalommal a pc tehát nem hibamebtes a hálózat
plusz már most 345+ volt van a konnektorban és ham arosan üzembe áll 2x8 kwp napelem az utcában tuti lesz 250 volt a hálózatban
A felhasznalok melyiket olvassak tobbet, a Kozlonyt vagy a tiktokot?
Ugye.
Nem? A havi az mi? Nekem nincs, en nem tudom, ezert elmondanad?
Nem? A havi az mi? Nekem nincs, en nem tudom, ezert elmondanad?
Viszont mar van a glocneren ket trafi,hatulrol is mer.
Es nem szurod ki mert fekete oszlop.
Most mondtak a dolgozok.
Nekem bő 800 szokott lenni...cserélnék veled.
640 lesz a hazaut.
A szerződésben az van hogy éves szaldó.
Ezt változtatnák meg egyoldalúan.

Megjegyzem ez az egész felhajtás az energiaügyi miniszter tictoc videóján alapszik.
Sehol nem jelent meg semmi hivatalosan, szóval még mindig nem tudunk semmit.
Nekem is megjött az MGT, de nem hiszem hogy válaszolok ezek után.
Az év 9 hónapjában elég az akku. A maradék 3 hónapban meg csak a házat tudom ellátni villannyal. A fűtést és kocsikat nem.
Kb. ugyan oda jövök ki anyagilag mint a havi szaldóval, de ugye az akku biztos, a szerződés meg változhat egyik napról a másikra ötlet szerűen, szóval nem éri meg beruházni erre.