Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ők is benne vannak szóval nem gond 😁
Én is tudok. Előveszem a puskát fejbelőlek és elveszem a pénzed. Ponbtosan ugyan annyi a jogalap, mert én lehetek simán takarékos is.
Ezt nem bassza szét. Ezért késtek vele egy csomót, hogy a hurrikánt is bírja.
a hülyéktől csak a pénzes hülyék a jobbak......
nagyjából fél világ a hülyékből él, a vásárolt cikkeink többsége teljesen felesleges
csak ugye kitalálnak egy nem létező igényt és erre a megoldást
Azok nem zöld divatmajmok,csak divatmajmok.Pont szarnak a zöldülésre,pont úgy ahogy mindegyik.ez meg a birka effektus,minél többen veszik annál több ember hiszi hogy erre neki is szüksége van.
Ja, vannak a zöld divatmajmok Na de azok nem tartják el az iparágat
Kell hogy a tömegek is vegyék
Azt leszarja,viszont trendi.Ha megnézed kezdetben kik vettek,kik vehettek elektromos autót,pint azok akiket rohadtúl nem kellett hogy érdekeljen az üzemanyag ár.
Szóval ha a parlagfüvet tudják térképezni drónokkal,akkor az akármilyen napelem sem lesz probléma,ami külön előny ugye hogy egy napelem ritkán van eldugva a nap elől ,így fentről jól látható.
Hát akinek ilyenre fussa az pont leszarja Mennyibe kerül a villany
ha a csenevész fák látszanak akkor 2x 6 nm fekete panel ne látszana a sárga homokban?
Nyugi nem kell böngészni ha megadóztatják napelemet és jövedéki csalás lesz eltitkolni akkor egyből Lesz olyan szomszéd, aki feljelent 😁
Lehet venni pénzért nagyobb felbontást és aktuálisabbat a guglitól
8 litert fogyasztó benzines 640 körüli árral simán kijön persze ahhoz az kell hogy a villanyos nullába kerüljön
Ne azt mond, hogy drágább mint egy belsőégésűvel, hanem a kieső bevételek mértékéig.
Én tudnék virtuálisat. Megnézem, hogy a hasonló lakásoktól mennyivel térsz el negatív irányban, a különbözetet megadóztatom.
Ennyike.
matematika
ami nekem van 8 tábla napelem ezt kiváltaná 200db napos cserép
a 200 cserép kb 1.5 milla, a 8 panel drágán vásárolva legyen 500 ezer(amúgy 350 körül már beszerezhető) a napelem tartó sín meg mindenféle kacatok nagyon nagyvonalúan számolva 100 ezer, a 200 legdrágább terrán cserép 125 ezer
szóval ha levonunk a másfél millából mindent akkor kijön az hogy a napos cserép pont duplája mint a panel
és vettünk a napos cseréppel együtt legalább 200 csatlakozást, de lehet 2x200 csatlakozást amit ha levonunk abból hogy jobban néz ki pont arra lyukadunk ki hogy kurvára nem éri meg
ha nem bassza szét a jég akkor nem lehet rossz
de ha beázásig szétveri akkor nem jó
kellene 2-3 raklap tartalékba
persze a másikat is szét tudja baszni a jég de attól még nem ázik a lakás
Nem olcsóbb, de ez a cserepet is kiváltja, úgy meg már olcsóbb (legalább is ezt mondják az amcsik), és jobban is néz ki. Ez alapvetően premium termék, de ha ez kell hogy átkúrjuk a kormányt akkor lesz aki becsempéssze 😁
Norvégoknak az olajból van pénzük a karbonsemlegesítésre.Tehát vízerőművet építeni.
Amit pont a klímaváltozás tesz taccsra.
Egyre több lesz az ilyen,jó dolog egy energiaforrásra átállni.
Majd sportolnak és gyalog járnak.

https://greenfo.hu/hir/az-asza...
EU-ban még nem árulják, csak az amcsiknál.
alibabán 22ezer 70w ebből
nagyon jól kellene számolni hogy olcsóbb legyen mint a paneles kivitel, ehhez pipi féle matematika kellene
németül bejön csak magyarul nem
árat nem találtam
Nekem simán bejön.
Akkor google barátodnak mond meg hogy mutasson egy Tesla solar roof-ot
itt van 😆