Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

januárban rendeltem egy gázbekötést tervező megcsinálta beküldte a tervet mvm visszaküldte szerződés elkészült aláírtam, visszaküldtem azt mondták ha 1 év múlva meglesz örüljek 😅 Le kell csatlakozni a 3 méterre található gerincről rákötni a kerítésbe beépített óradobozba a csövet betenni egy plombált órát(kezeit széttáró) ez az aszfalt vágással, járda vágással ki-be temetéssel együtt egy teherautó bobkettel 2 embernek cigivel kv-val 3 óra meló 😅
De várni kell rá egy évet(óranézegetős) Milyen mvm szakemberekről beszéltek ti? 😂
egyébként most pont a választások előtti fél évre apellálnak akkor lesz majd olcsó gáz, meg olcsó villany, meg ingyen napelem,300 ft-os benzin, 800 ft-os sertéshús meg a kis faszom mert majd verik a mellüket, hogy megcsinálták és tessenek figyelni már is itt a kánaán. A sok szerencsétlen meg boldogan szavaz rájuk mert elbaszott qrva drágán finanszírozott évek után ismét belengetik az elfogadható megélhetést.
Lehet összeesküvés elmélet de szerintem szándékosan basznak ki mindenkivel, hogy a megfelelő pillanatban előrántsák a kalapból a tejjel-mézzel folyó kánaánt és másnap meg áprilisi napsütötte vasárnap lehet menni a fülkékbe húzni az ikszet, hogy megint rabolhassanak bennünket 4 évig(ujját lefelé mutató) Én tóthéknak adom az ikszemet változatlanul remélem most többen teszik ezt mint a megelőző választáson...
most egyenlőre így néz ki aztán félévente változtatnak valamin, hogy még is csak jó legyen. De az a helyzet a kovid óta nem nagyon hiszek el ezeknek semmit, az egyik nap ezt mondják a másik nap meg teljes az ellentetjét cselekszik. Nem lehet alapozni semmire nem lesz kiszámítható semmi és semmilyen szegmensben sajnos csak vágyálmam, hogy tóthék elküldjék ezeket a picsába minden esetre odabasznak 200 ezer háztartásnak ez akár fél millió szavazó is lehet remélem ezek is átgondolják majd amikor eljön az ideje hová kerüljön az iksz
majd most minden jobb lesz, a sok bebukott telepítő cég emberei mind mennek oda
jövő évtől az új csatlakozóknak bruttó elszámolás lesz, ez még az 50% támogatással sem éri meg a többségnek
éjjeliórök meg ritkán járnak villanyos kocsival.......
szóval a napelemes bulinak vége lesz
Az mvm nek most is van napelemes cége. Nem haladnak semmire, éves csuszásuk van
én úgy gondolom hamarosan meglesz az mvm napenergia csoport ami azért jön létre hogy a népeknek telepítse a napelemet a tetőre
és akinek ez a cég telepít az rá tud csatlakozni a hálózatra napokon belül mert minden ügyintézést átvállalnak
a többieknek meg lesz minenféle extra díj meg bürokrácia
Szakmai döntésekben sose értekeztek hozzáértőkkel....
A cikknek.nem ez a lényege......nem is értem ezt hogy sikerült kiolvasni belőle. Ín sem a pénz sem az unokáim jövője miatt vezérelve telepitettem. Ellenben megszivatnak engem is mert nem.erről volt szó. Aki.meg felbaszott az addigi tizezer forintos villanyszámlájára harminc kilowattost és orrba szájba villanyozott mindent meg is érdemli
A betonkoszorú csak a falak kidőlését akadályozza jobbára, a födém vasalat a kérdéses a te esetedben. Lehet párszáz kilóra is méretezni illetve csinálni meg tonnákra is. Beton minőség illetve fajta plusz a vasalat határozza meg mit bir. a födémed
Olvass utánna. Épitőanyag fajtája plusz annak mennyisége. Utánna csak egyszerű szorzás.....
Már az összes betermelős és nagy fogyasztású háztartás okos mérővel van felszerelve......mindenhol cserélik ahol sok a villanyszámla de többnyire már végeznek is vele
Érteni kéne a géphez.....ehhez is.....
na azt kell majd időzíteni
meg a bojlert stb
de hát nálunk nincs mosogatás mert a gép mosogat akkor nálunk nem kivitelezhető?
alapvetően jó dolog ha ki tudod használni
de ha nincs otthon okos otthon akkor problémásabb
de lehet kapni wifis kapcsolókat és avval vezérelni a dolgokat
ötlet szinten nagyon jó mert a csúcsokat remekül ki lehet egyenlíteni
pl ha feke nép nem este 7 kor mosogatna hanem délben már egy halom helyben termelt energia helyben el lenne használva és ehhez meg kell nyomni az időzítő gombot párszor és ez sok hölgynek már kivitelezhetetlen feladat
de ez mennyire jó vagy nem jó? Annak függvényében, hogy már annyi faxságot belecsempésztek a villanyszámla végösszegébe, hogy maga az áram ára teljességgel elhanyagolható akár milyen zónában is van(kezeit széttáró)
😅
Mindig meg kellett várni a következő fietését.
ezt is mondogatom egy ideje hogy lesznek okos mérők és több zónás árképzés
de te sosem hiszel nekem...
egyébként nem tudom mi a lófaxt építgettek ezen 6 évig (gondolkodós) Lölőnek nem volt elég indiai, paki melósa?
A jó hír az, hogy most nézegettem és úgy néz ki győző bá 60 pusztai birtoka végre elkészült(meghajlós) Látok ott mellette egy napelem farmot is most szerintem rábaszik az öreg, hogy kivezetik az éves szaladót(gondolkodós) nem akarja lapáttal hátba vágni a gyereket? 😅
https://www.portfolio.hu/unios...
Ebbe most futottam bele(gondolkodós)
Na ezen csak annyit nem értek, hogy mi a lófaxt lehet spórolni így a villannyal amikor mindenféle okos kütyük segítségével amikor a 38 ft-os villanyárból maga a villany költsége max 10-20 % (kezeit széttáró) a 70 ft-os villanyköltségeket meg hagyjuk is ott 5% lehet az áram valódi ára(kezeit széttáró)
hatvanpusztán tudok egy tipp-topp kis luxustanyát (gondolkodós)
Van, de 15 luxustanyából akarsz levinni Magyarországra vonatkozóan következtetést?
Ja, 52 luxustanya van? Akkor abból?
(Valszleg a luxustanya tulajdonosa nem fog medencetestnek göndröt ásni, kiadja ilyen cégnek, az meg tudja, hogy a kutat be kell méretni, tehát ezt is más szemmel kell nézni.)