Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem is a pályát mondtam,ott inkább viccesek.Egyéb utakon rendszerint 70el mennek.
Szerezz birkát vagy kecskét. 🤣
most még egyenlőre ez messze van, de ha adják el a használt panelokat olcsón tuti veszek
igazság szerint csak télen kell meg amikor 3 napig esik az eső az év 200 napjában csak tetőként fog funkcionálni
most az akku a cél, csak elvesztem a kisipari gyártók dzsungelében mert egyiket sem találom megbízhatónak
bolti akku meg nem kell 3x áron
Persze hogy volt irigység - a csóró mindig irigyli a gazdagot. Erre a villanyautó jelenség rakott egy lapáttal.
Egyébként közel sem mindenkinek, pl. nekem se - kezdetben az autózási szokásaink nem egyeztek a villanymóddal, pedig 2-t is hajtunk.

Baxxameg, elqrtam itt az időt, a fű meg nem nyírta le magát közben 😡
Igen, tudom, hogy nem lehetett... de ezt látta mindenki. A taxis tölt az ingyen csecsen, aztán ha beülsz ezeöccázé visz el 3 saroknyira. Igazából neketek kellett volna bombázni az ingyen töltős szolgáltatókat, hogy tiltsák le a haszonszerzőket hamarabb - de igazából a szolgáltatók is szartak rá.
Tehát akkor egyetértünk hogy irigység 😁
Amúgy a lehetőség mindenkinek adott.
Nyilván frusztráló, hogy megmondták, hogy ez hülyeség aztán mégis jól járt vele a köcsög villanyautós meg napelemes.

Ez pont olyan mint, amikor a motorosokon hőbörögnek, hogy elmegy a sorok között, de azt már nem irigyli, hogy nincs meg a kaszni védelme és kényelme se baleset, se időjárás ellen.
nem ez az érdekes te hibád és kész(kezeit széttáró)
Kínából ezeöccázé 10-es pakkban megkapja.
még az is lehet,hogy a tiéd sem 😅
Én hogy vessem ki a szemetet?
Nem kell az engedélyem a taxisnak.
Vagy verjem meg a taxist hogy sitre kerüljek? Nem világos hogy gondoltad.
Meg aztán hiába tiltotta meg szartak rá ugyan úgy.
szerintem az ilyen lidl, nek aldinak peninek stb. kötelezően kellett ezeket a töltőket letelepíteni nem a saját ötletük okán lett. Én úgy gondolom úniós előirás volt, hogy mekkora parkolóhoz mennyi töltő szükséges. Az ilyen kis településen mint nálunk is van vagy 7-8 helyen töltő sehol nem láttam még vellanyautót tölteni. Még a pepkó előtt is van töltő. Egy ilyen autótöltésről tudok a penni előtt, de ott mindig ugyanaz az autó állt, mert egy ottani dolgozóér volt és a saját műszakjában onnan töltötte. Az egész műszakban foglalta az egyik helyet de tulajdonképen nem vette el senkitől mert soha nem töltött ott senki 😂
Persze hogy forró. 20ampernél 20W a disszipáció akármit csinálsz, az meg fűt, főleg ha beleteszik egy műanyag tokba.
Inkább vegyél ilyesmit, 1500forintért ez nem gagyi. És ha nem a farnellnél veszed még olcsóbb is.
https://hu.farnell.com/stmicro...
Szerintem pipi porontya se éli meg hogy olcsóbb legyen.
Nomeg jelenleg nagyobb a kereslet tankra mint vellanyautóra.
Egyszerű... ez a Renyó biznyice, de a kínai villanyautó nem volt PC Ejrópában, ezért a román leányvállalaton át kellett futtatni. Innen EU termék, mindenki örül, és a Renyónak se kellett az amúgy is szar nevét még ehhez is adni 😁
esetleg közvetett módon talán igen. Most is az a baj, hogy elapadtak az úniós támogatások amit vityáék eddig két kézzel raboltak le. ha onnan nem tudnak rabolni, most rabolnak tőlünk ez nagyjából ilyen egyszerű (kezeit széttáró)
teljes mértékben tisztában vagyok vele 😅
max egy favágó tarnárnőre lettem volna nyitott de viszonylag kevés nőt láttam az iskolában motoros fűrésszel a kezében szaladgálni 😅
Ennyi(meghajlós) Még arra nem jöttem rá, hogy romániának mi a fax köze van a villanydákóhoz(gondolkodós) Arra gondoltam, hogy ők gyárthatják le hozzá az emblémát(gondolkodós) persze nem biztos, hogy ennyi közük is van hozzá 😅
A gyakorlat a mátraházi erdészeti középiskolában volt, de nem hallottam erről az esetről 😅
Ez jó villanyautós duma... a Trabant is ment 110-et 26 LE-vel... arról van szó, hogy az olcsó villanyok a 200 km helyett 50-et mennek el, ha meg vannak hajtva. És így persze nincs értelme taposni, ha utána gyorstöltőn kell állni fél órát 😆
Haver is ha messze megy, 90-100, ha bejár 30 km-re dolgozni, akkor már van előzés, meg akár 110 is! 😅 mert este úgyis visszapótolja éccakaival.
Na, azért valaki érti. 👍️
Autópályán téged nem tart fel egy villanyautó sem mert azért van a belső és külső sáv. Nacionál utakon meg megy a vellany is a forgalom lendületével ott meg azért nem tart fel. Érdekes engem még eddig egy villanyos sem tartott fel, nacionálon meg van, hogy előzgetnem kell a mazsola benzineseket(kezeit széttáró)
12? minek olyan hosszú? (kérdőjeles) Az nekem miért jó ha nagy?(szemeit körbeforgató) 😅
Abban biztos lehecc, hogy ezek az "uniós támogatások" jócskán nyomják a magyar adófizetők zsebeit. Hányszor mondjam neked - és mikor érted meg - semmi sincs ingyen...
a közutálat mindig egyenlő az irigységgel. Én valóban csak 100-at tudok menni a pályán csak a kamionoskat előzöm de hát 40 lovas kisautó az nem ferrári. A nagyobb hatótávolságú vellanyosok nyugodtan tudnak menni 130-al(kezeit széttáró)