Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem kell pluszban fenntartani egy villanyost mondjuk semmiféle fenntartási költsége nincs biztosítás 15 ezer körül évente egy szervíz 15 ezer ennyi a fenntartása 😅 egy fosszilis szartól meg kellett volna szabadulni ugyanúgy 2 autó lenne(kezeit széttáró)
ebben azért igazat adok a pipinek hogy napelem+ kocsi fasza
főleg amikor 50% volt a napelem a kocsiba meg adtak 2 millát
még havi szaldóban is ingyen autóznál kb 9 hónapig
napi 100 km meg pont elég ahhoz hogy gyors megtérüljön
Hát hogy semmivel nem lesz olcsóbb,az biztos.
jól elbasztad a kopel korzával a dákóval kereshettél volna évente 50 ezer forintot+ ingyen járnál dolgozni évente 24 ezer km-ert 😅
Nem, tapasztalat és elég friss különben nem írnánk erről már 3 napja.
Pipi,mondtam már.Nekem van pénzem tankolni.Igaz nem benzint tankolok.10perc?Számold hozzá a 200km-enként töltésre elcseszett időt.mindjárt nyerek egy órát,ha pedig azt az órát átváltom munkával megkeresett forintra,megint máshogy néz ki a matek,ugye?Ha már ennyire forintosítani akarunk mindent,bár ez inkább csak rád jellemző.
1-2 múlva drágább lesz a használat ez megint a savanyú a szőlő esete(gondolkodós)
ha otthon töltöm adóztatják, azt hogyan(gondolkodós)
Soha többet nem menne bele az órába 1 kilóméter se utána 😅
hát akkor nem segítik az elterjedését 😅
oké de az autót a munkába járáshoz használod 90%-ban ha jól sejtem. Hosszabb távra meg van másik(kezeit széttáró)
Kezded utolérni init a kifogásokban, hogy miért nem a mégsem 😅
Jelenleg 94km oda-vissza.
A matek sem megy, mimt írtam nekem még nem éri meg pluszban fenntartani egy villanyost még olyan feltételekkel sem ahogy neked összejött nem beszélve arról, hogy rebesgetés szintjén az otthoni töltést is adóztatni akarják ami ugyan nehéz ügy kivéve ha magára az autóra vetnek ki valamit. A jelenlegi gyorsan változó szabályozásokkal pont egy másfélszer annyiba kerülő villanyba kockázatos a befektetés lásd a történéseket, 1-2 év múlva lehet, hogy drágább lesz ezekkel járni mint egy fosszilissel.
Ééés azon kívül jelenleg semmire, 2 autónk van és ha futná pluszban lehet, hogy lenne egy dákó mert míg új az akksija pont kibírná a melóba járásomat, de pár év múlva már nem biztos amúgy meg még a sokszor hangoztatott okok miatt nincs értelme az átlagpóginak, de ha azok nemsokára megoldódhatnak semmi akadálya nem lesz az áttérésnek.
közúton pont annyival megyek vele amennyivel te a híres passzátoddal tudsz menni(kezeit széttáró)
Te bajnok azzal az özönvíz előtti szarral legfeljebb autópályán lehetnél 😅
Bár azon a szakaszon amennyit én használom a városi kisautót autópályán legfeljebb 10 perccel érnél hamarabb ami neked 3 liter benzin 2000-3000 ft nekem meg nulla 😆
semmi se muszáj maximum szarni (kezeit széttáró)
Ezt is csak onnan tudom, hogy a mondás is így tartja (kezeit széttáró)
"enni kell, szarni muszáj"
Mert te is andalogsz a villannyal,te hülye.
Már nem túl sokszor akarom levágni az idén De most még muszáj
Nem MacOS van benne?
lehet lefagyott a vindóz benne aztán letiltott
jó de az gondolom laca volt ő meg fél a sebességtől(kezeit széttáró)
Soltvadkertre mentünk a gyerekkel vasárnap a kis dákóval 600-as sport kawasakit kellett előznöm vele mert nem ment 100-al(kezeit széttáró) Akkor minden motoros idegesítő, mert feltart?
Az M4-en poroszkált 80-90-el egy teslas.
nem láttam még anadalogni vellanyt közúton(kezeit széttáró) A legkisebb vellanymotorral is megyek vele 100-at.(kezeit széttáró)
Annyira meg nem bosszanthat nem tudom ezer benzin-dízelre esik e 1 villanyos? (gondolkodós)
minek nyírod? Jobban áttelel 😆
na ehhez a 2 dologhoz gazdagnak se kellett lenni. Én sem vagyok az. A két dolog állami segítséggel került egy mostani középkategóriás 5 éves használt autó árába. Itt az időzítésen múlott minden. Aki időben lépett annak meglett aki meg nem lépett az meg azóta pocskondiáz bennünket. Most, hogy érnek apró negatív hatások is ti meg rendesen nyerítetek rajta, hogy ti ugye megmondtátok 😅
Azért furi mert én sem nyerítettem rajta, hogy a vellanyt felemelték 38-ról 70 forintra pedig engem ez a mai napig nem érint(kezeit széttáró)
Hogynelenne alapja,buziez mind. 😂