Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem a zsidó pipinél még az is megvan hogy melyik helyiségben mennyi a pontos napi fogyasztás.
Kb. 20 éve próbálnak rávenni erre a napelemre - de nekem sose jött ki a matek. Persze az utóbbi években más a szitu, mivel ingyen meg féláron osztották, de akkor is van mellé költség... és mint látjuk, mozgatták kicsit a csalit, aztán bevágtak 🤣
Igazából eleinte leginkább a K-Ny tető miatt dobtam a dolgot, az akkori paneleknek még nagyon kellett a déli tájolás
Valamelyik oldalon láttam ilyen kiszámolósdit éves szintre vetitve különböző családoknál napelemmel és anélkül iletve különböző fűtési módokkal. De mint ahogy eddig se vokt két egyforma felhasználás ebből.se lehet nagy konzekvenciákat levonni.
Ezert mondom..... 🤣
Sztem az amőba nehezebb... a torpedőhoz csak szerencse kell, amúgy egyszerű a matekja.
Látta ezt a cikket,tuti hogy már papírra vetette hogy így mennyire jön ki a matek.Már forintra pontosan tudja és most otthon tanácskozik a nappaliba a válságstáb,persze már 3ból két izzót kitekert.
Kezdem belátni, a többieknek igaza van. Te egy besavanyodott okoskodó tapló vagy. Én soha nem beszéltem hozzád ilyen hangnemben, mint te (többedik alkalommal).
Eddig...
🤣
Vaktaban egy felkaru vak majom is tud.
Az több logikát kiván.....
Inkabb torpedosnak tunik.
Van kockás füzete......persze lehet csak az amőbához kellett.....
Pipi tud?
Ez uj.... 😆
Ez teszi ki a mindennapjait 😅
Számol meg irogat 😅
Mert én mit írtam?

Annyit ért? Lehet, csak éppen az elfekvőben az ápolónőt MAI áron kell kifizetni. És felhívom a figyelmed a számosságra.
Elég feszült életed lehet......
Hmmm,jo a kerdes,valasz nincs.
Na jó de hanyan lesztek.a szobába
Persze, hogy te fizeted, de nem azért, amit moncc. Felosztó kirovó rendszer, gondolom, hallottad már...
Az 1950-es 1000 Ft-ból levont rész kb. annyit ért, mint ma - vagy többet.
Elvileg szoba zuhanyzoval,parkolas kinn nyilvanosban.
Nekem 17 ben volt a fapatkany hoddaval. 😁
Akkor a hóba alszol.....hálózsákot vigyél
Azt már idénre kihagyom. Még van.egy bosznia meg egy horvát erre az évre, meg talán néhány egynapos monyuk szlovákia....
A szallas erdekes mert 22/fő/ejszaka konkretan a gleccsernel.Kivancsi leszek milyen. 🤣
Visszefele talan belefer a fapatkány. 🤣