Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

amikor kárt okoznak akkor gyorsan felejtünk(szemeit körbeforgató)
Tudod úgy van ez amikor a rendezvényszervező megszervez 100 jól sikerült bulit és a 101-ik szarul sül el mindenki leszarja az előző 100-at és azt az egyet domborítja ki és ez alapján ítél(kezeit széttáró)
uh tényleg nem olcsó(szemeit körbeforgató)
fogdaőr a csillagba, hányszor mondjam még(kezeit széttáró) Ott tele van a hely az ilyen kísérletezgetős komáiddal akik az államot akarták lehúzni. Aztán unalmukban mesélnek(kezeit széttáró) A te haverod aki meg nagyon titkos, mint kolombó felesége mert az internet feltalálója meg hajaz arra amikor blődi írta a dolgait a kovidról/bár helyesen/ amiket általa ismert meg nem nevezhető nemzetközi hírnevű orvosok osztottak meg vele 😅
Azt ne felejtsd hogy ez a kormány adta a fél autódat meg a napelemedet.
Na a b-terv, hogy a 8 méter magasan lévő födémszintre feldaruzunk 10 darab 10 hektós ibc, tartályt. Van egy műanyag heggesztős ismerősőm, ezeket a tartályokat összeköti lesz belőle 1 db 10 ezer literes tartályom. Most keresem azt a szivattyút ami nagyon keveset fogyaszt(meghajlós) A többlet árammal napközben feltöltöm az alsó 10 ezer literes tárolómból a vizet 8 méter magasra a felsőbe. Este, vagy, ha kevés a nap meg leengedem egy fél colos csövön ami meghajt egy generátort(gondolkodós) örök áramom lesz 😅
Remélem most veszítettek 200 ezer szavazót(meghajlós)
Bár én még azzal sem tudok fenyegetőzni, hogy nem szavazok rájuk, mert eddig sem szavaztam rájuk(kezeit széttáró)
Most szereztek tóth laciéknak 200 ezer szavazót(szemeit körbeforgató)
Ez az amivel egyetértek:
"Ott pusztuljon ez a kormány, ahol van" 😅
😅 megtaláltak már a dzsetszkin vagy vittél magaddal mobilt nejlonzacskóba? 😆

Na ez az amit nem hiszek el:
" Az átlagfogyasztó napelemes, ha éves szinten ugyanannyit termel, mint amennyit fogyaszt, mintegy évi 20 ezer forint fizetendővel számolhat a havi szaldónál, versenypiaci áron"
én nem terveztem vastalanítani mert a budiba mindegy a fürdéskor meg kicsit sárgább a víz
a 2 hektós kádban 1 m magasan van a víz akkor még el tudod olvasni a söröskupak feliratát szóval nem jelentős a sárgaság
inni nem kell belőle
szűrőnek egy ilyen elég: https://ontozorendszer-online....
de ha kicserélem a pircelán betétet a csapba gumisra akkor ez sem kellene
a házi vízmű ára 1 év alatt visszajön
Hát akkor rajta, vegyed 😃kb. mint a napelem, feldobsz a renccerre jópár 100ezret (plusz ugye a kút ára) gecizel vele, és megspórolsz havi 3 eFt vízdíjat.
ui: biztos azért árulják zsákos utántöltőként, mert nem fogy a használatban 😃
ez szűr
ki kell mosni x időnként
a drága szürő egység megteszi magától az olcsón meg csapokat nyitsz zársz és úgy mosod ki
Nagy tévedés. Elfogy a szer, veszít a szűrőképességéből, elkoszolódik. Szóval időnként virítani kell a maszterkárdot 😁
.... meg aztán a beszélgetés nem labor minőségű tisztításról kezdődött, hanem hogy ne barna geci legyen a tartályban 😄
minek baszakodni a homokkal amikor megvan tá a szer?
https://bolt.agroviz.hu/pyrolo...
persze nem olcsó, a homok olcsóbb de egyszer kell megveni nem fogyóeszköz, ha nincs elbaszva örök élet
Álljunk meg itt egy pillanatra... Te nem mutattad meg nekem, hogy működik. Mindössze linkeltél pár oldalt, ahol beszélnek róla.
A készítő nem érdekel? Na itt a hiba. Én nem fotelzseniktől meg jutyúberektől kaptam az infókat, hanem a készítőtől meg saját tapasztalatból. Ez biztosan üti a te szokott 0,28 mp-es keresésedet, arra egy képzettebb majom is képes 😁
Anno, 2008-ban viszonylag új technika volt ez, és mint ilyen, engem, mint "kókler PC szerelőt" érdekelt. Bekerültem egy baráti körbe, ahol mások is hobbiként foglalkoztak ezzel. Mértünk, teszteltünk, kísérleteztünk, melyik mit tud, milyen autón. Persze kerestek minket, hol lehet venni, stb. - innen jött, hogy felvettem a kapcsolatot a gyártó külföldi kereskedőjével, akivel aztán szintén dumálgattunk, miközben 3-4 ezer juró gazdát cserélt 😁 Ő megmutatta az újdonságokat, adott béta szoftvert, amivel menedzselni lehetett a CPU-t, meg ilyenek.
Ennyit erről. Erre jössz te, akinek fingja sincs az egészről, amit tucc róla, azt két jutyúb videóból, és osztod itt az ész.
nem is tudom, melyikőnk a nagyobb hülye, te, vagy én, aki még ezek után is írok neked.
Ha már adósság, feltettem egy kérdést... mivel is foglalkozol? Milyen szakterületen? Mert a mindenhezértésből ez sajna nem derül ki 😅
Nem erdekel a keszito, egyszeruen csak a zavaras mikentje volt a tema. En nem voltam rest mutatni, hogy a gyari zavaro hogy mukodik, te kozolted, hogy nem az a jo, de nem mondod meg, hogy mi, es ere most yz lenne a bizonyitek, hogy x darabot beszereltel. Mint a Chat GPT-nel, hogy te tudod hogyan mukodik, mert valamennyi alaplapot beszereltel a gephazbA,ergoertesz a szamitastechnikahoz.
Eh...
Tessék pipi,csak hogy ma is jól induljon a napod.
https://24.hu/fn/gazdasag/2023...
A jammer? nem vártál rám, megnézted a neten... tucc akkor mindent. Legalábbis ezt hiszed - sokadjára. Írtam neked, hogy nem tárgyalom ki a neten, amit a fejlesztője mondott. Ezt nyilván nem fogod szintén elhinni, mert nem fogsz rá forrást találni 😁
Igaz, beszereltem vagy 8-10-et (úgy, hogy nem is ezzel foglalkoztam soha) vannak a belsejéről gyári robbantott fotóim, mértük többx saját FÁMA III-al - és vitatkozom veled, aki még az életben nem látott ilyet közelről, csak a múlt 7en olvastál róla a neten 😅
Amúgy tudsz te BÁRMIT, net nélkül? Kíváncsi lennék ezek után, mihez értesz VALÓJÁBAN. Csak aztán nehogy kiderüljön, hogy vagyonőr csoportvezető vagy, de csak mert a munkásőrség megszűnt 🤣
En irtam, hogy nem, neked az volt a reakciod, hogy en mar megint mindenhez is ertek. Mindehez nem, csak ezzel rahibaztal, ehhez annyit, hogy homokszurovel nem. Plane, hogy toltohomokbol tobb meretut is lehet kapni. Le is irtam, hogy mivel szoktak a vasat a vizbul kivonni.

A szaktudasosat nem kell fitymalnom, megteszed te sajat magad. Pont mint a lezer jammerral, nem mondod meg, de nem ugy, ahogy mondtam, de nem is mondod meg hogyan, de fogadjuk el. Ez a te kurva nagy szaktudasod.
Nem értek a medencéhez, sem a vízkezeléshez. Leírtam, hogy a homokszűrő kiveszi ezt a fajta oldott vasat, ami itt a sekély kutakban van. Ezt láttam. Persze nem bírtad szó nélkül.
A ChatGPT-t meg hagyjuk inkább, mielőtt csúnyát mondok. Az, hogy ismeretlenül fitymálod a szaktudásomat, az még elmegy, tahó paraszt vagy, szóval belefér... de ott is egy tapasztalatról számoltam be, ami neked nincs a témában - mert szted csak az létezik, ami le van írva a neten, úgy, hogy te megtaláld 0,28 mp alatt guglival, persze magyarul. Próbáltam diszkréten fogalmazni, hogy sok olyan dolog van a témában, aminek a létezéséről sem tudsz - egyfajta menekülő útnak 😁 de nem fogadtad el, okoskodtál még azután is.
Sehol nem viseltettem veled ellenszenvvel - eddig 😁 elfogadom az idiótákat, csak egy szint után zavarnak.
Te nem tartoztál oda - eddig 😁 érezd ezt megtiszteltetésnek. Köszönd meg...
Azt csak a fogalmatlanok. Az igazi hardcore userek a sérült gyerek kísérőjeként ingyen halad be.
Vedd észre, hogy egy menekülőutat kínáltam neked. Én pont annyit értek a medencéhez, ami egy családi házas hűsölésre való méretű medihez kell, igaz, kb. a dupla akkorához is annyi. Te semennyit, ami nem baj, de rettenetesen visszatetsző módon a ChatGPT-s korabeli céges ismerősödre hivatkozva akarsz a többieknek hülyeséget eladni, holott a gugli a te barátod is. Nekem nincs kedvem úgy beszélni, vitatkozni pláne veled, és a veled egy gyűjtőfogalom és érezd megtiszteltetésnek, hogy most nem a tefajtádat használom, aki elég nyilvánvalóan ellenszenvvel viselkedsz velem, holott én eddig még az életemben nem bántottalak, és minden mostani véleményedből ez jól láthatóan érzékelhető.
Inkább beszélek így, te nyugodtan mellébeszélhetsz így, megsértődhetsz, nem kell érdemben válaszolni a vasas víz számodra érthetetlen problémájára, nekem meg nem kell ugyanebben válaszolni, mert tudom, mindig lenne rá érved, hogy bezzeg a számtech-es ismerős nem ezt mondta.

Érted? Köszönd meg.
Vellanyautóval ingyé parkol ha.regisztrálta.....
De tuti hogy magának mozgáskorlátozott jegyet vesz.
Én 2006ban csináltam a tetőteret,akkor majdnem beleugrottam,aztán akkor beszéltek ilyen 20éves megtérülésről meg a panelek élettartamára is nagyjából ennyit.
Ja, a purdét is elhordja inkább fürdeni a strandra heti eccer 😁