Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerinted?Aki még az autójában is talál olyan kapcsolót ami azt sem tudja mire való,mennyire lehet felületes?
Egyszer mondta a híradóba egy áram lopó cigány,hogy ha börtönbe zárják az többe kerül az államnak mint amennyi áramot ő lop.
Tudod kettőnk között az a különbség hogy engem nem érdekel hogy ki kell fizetnem az elhasznált áramot.Sőt,így én legalább tudom hogy miért fizetek.
Na, csodálkoztam volna, ha pont ezt nem tudod jobban 😅
Haver 6 m3 kerti medencéjét fúrt kútról tölti, tiszta barna... aztán megy rajta a homokszűrő, és 1 nap múlva víztiszta. Egyébként egy 20 literes vödröt mindig telenyomok, mert néha a kutyák abból isznak, és reggelre víztiszta az is, a vödör alján meg 2 mm barna iszap.
Tudom, vastalanítani valami gyantapatronos szűrő, vízkzelő cégnél is van haverom, még a számteches időből. Szerencsétlen balfaxok nem tudták maguknak egy dobozba bedobni az alaplapot, ezért megkerestek... aztán jó haverságba vagyunk azóta is. Amúgy a visszaöblíthető szűrő egyik fajtája egyikük szabadalma, sajna pár éve meghalt már.
Mondjuk pipi nyithatna egy életvitel tanácsadói és energetikai fórumot.......
Csak jelzem, a te szüleidét meg én fizetem, mert az 1950-es 1.000,- forintos kereset után levont járulék most biztosan nem elég a nyugdíjra, az ingyen utazásra, az ingyen múzeumra, a gyógyszerre, az elfekvőre.
Itt? hova gondolsz, Te is többet mész a fagyizóig 😅
Szoval nem motoroztok......
Igen, hogy ha lesz aki elinditja a pert, te csatlakozol. Erre kerdeztem, mire alapozol, miben remenykedsz, ha olvasas nelkul alairsz mindent.
Erre gondoltam mikor a személyeskedést emlegettem, kezdesz olyan alja lenni mint másokkal is szoktál, volt melóhelyemen a fele kőrösi volt, sokan nem hallottak rólatok.......páran igen.......tényleg folytassuk az alázást? Nem véletlenül vagyunk itt már csak talán 10-en.
írtam valahol, hogy én be fogom perelni őket?
szegény leköltözött pestiek úgy sajnálom őket de te mindig rísz valamin sanyi de tenni semmiért nem akarsz. Neked csak az lenne jó ha vakargatnád egész nap a pöcsödet színes üvegcserepekkel és minden hónap ötödikén meg hozna a postás másfél millát kp-ben(kezeit széttáró) Inkább azon ríjá, hogy kibasznak most velünk azt baszunk betermelni további ingyen áramot azt fizethetsz 200 ft kw/h-rát az elsőtől az utolsóig(napszemcsis)
azért itt vannak csúsztatások, pl decemberben nekem a 3 kwp napelem 50 kwh termelt, a számításban 99 van
de a többi tavaszi-téli-őszi hónap is nagyon sokkal több mint amit nekem hozott és ezekben a hónapokban teljesen fel lett használva minden is, ha az akkuba töltés/kivétel vesztesége 20% (nincs ennyi talán még 10 sem) akkor sem jók a számok
Legutóbb csecsemőként járhattál erre mert a nagyrész inkább pestről ideköltözött, a tanyákon kívül 1 utcában lakik pár család, de az igaz, hogy nem gazdag település mert fizetésből élünk és az ugye nem túl sok, errefelé a havi 200000-et sem éri el az átlag, 2-3 cég van ahol lehet 3 műszakozni ott van 240-280 tehát valahogy nem a napelem az elsődleges költekezés. 🙄
ilyen luxus dolgokkal nem foglalkozunk biztos nagy költsége is van(dollárjeles) Megoldjuk a tesókkal okosba 😅
Akkor miert gondolod, hogy be tudod perelni oket?
szerintem még nincsenek meg a táblák, most szabad a pálya 😅
Na,latom motoroztok.
Menjetek visegradra. 😆
ilyeneket nem nagyon olvasgatok mert nem nagyon tudom befolyásolni a szolgáltatói szerződéseket(fetrengős) pedig van velük elég sok szerződésem egyet nem olvastam még 😅
nálunk kb. minden 3-ik házon van napelem. Ha nem intenek be neki tavaly valamikor akkor már minden második házon lenne 😅
Táborfalva 80%-a cigány kb. amikor legutóbb arra jártam. A cigány nem fog napelemmel baszakodni neki van ingyen áram is ha akar napelem rendszer nélkül is 😅
na 35 évvel ezelőtt a 2kilás szocpólod ért kb. 3 millát. A szüleim fizették nektek, úgy, hogy Ők sosem kaptak támogatást az államtól(kezeit széttáró) Ezt a pénzt rám is fordíthatta volna(gondolkodós)
Tőlem meg eddig kaptatok áramot évente 1000 kw-ot, úgy, hogy az én rendszerem termelte a közösbe és még a rendszerem után rendszerhasználati díjat sem számoltam nektek 😂
De most beintek nektek nem adok több áramot 🤣
Akkor te ugy irtad ala, hogy nem is tudod, nem is olvastad?
Bakker.
kiskőrösön vannak olyan utcák ahol a házak harmadán napelemek vannak és inkább 20 feletti panel mint 20-tól kevesebb
de akár merre mászkál az ember rengeteg helyen van
nálunk szarabb az arány de csak azért mert kurva sok a bokszos és a nyugger, na ezek pont nem fognak ilyenekkel bajlódni
az utcánkban van 2+1 napelem rendszer, 15 lakott házra, azért ez sem olyan szar, aztán a legfiatalabb lakó is 40+éves a 15 házban 4 nyugger és 2 egyedülálló 50+éves nő lakik a többi csak a keresőképes teljes család
Persze, 200000 szocpol és a családi pótlék amíg járt és az oktatás, de ennek adóban az itthon lévő gyerekeim a többszörösét fizették már vissza a kint lévő meg már a zeneakadémiát kint végezte tehát az állam befektetése a családunkba megtérült sőt profitál belőle amit odaad azoknak akik amúgy nem szorulnának rá.
ne szarakodj ilyen buzisággal, inkább vegyél villanyóra visszatekerőt