Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor ugy legyen, a hőmérséklet ideális.
Eddig jo.
Ausztriát meg karlobagot kedveli, de a hétvége inkább ausztriát feltételezi 😀
most azt fogod kérdezni, hogy hova ő meg azt válaszolja, hogy isaszeg 😅
Az nem sok, de remélem jó időt fogsz ki. Eddig a kibaszott hőség most meg az esős idő sanszos. Nem.is tudom melyika jobb. Alpok?
ja lehet(legyintős) de olyan kacifántosan fogalmaz, hogy félreérthető(kezeit széttáró)
Na mind1 szóra sem érdemes sanya olykor csak egy sértődős 60 éves óvódás(szemeit körbeforgató)
Hetvege.
Hány napra?
Ahh,most foglaltam szallast. 😆
mija fax az a cd játékos?
ingyen ebéd az soha sincs ezt mindenki tudja. Támogatott menzás jegy viszont van(kezeit széttáró)
🥱
ezt a szolgáltatóval kell lezongoráznod én adom ő meg elosztja szerintem vele beszélj ő ebben a kompetens (kezeit széttáró)
na az meg egy még vastagabb könyv és pont ugyanúgy nem érdekelt az sem mint azok a szolgáltatói szerződések amire az égegybaxta világon semmi ráhatásom nincs. Maximum annyi, hogy köll vagy nem köll(kezeit széttáró)
...csak én nem emlegetem alapból hisztizve, amikor rádöbbentenek, hogy benéztem a mézesmadzagot és elhittem, hogy van ingyenebéd.
engem meg érdekel. Mert sosem szerettem olyanért fizetni amiért nem muszáj(kezeit széttáró)
akkor én meg a tieidét 😅
Azt nem bántom, mert 4 év után a múlt héten jöttem rá, hogy mit jelent a cd játékosnál a "C" betű az autómban.
Gondolom mindenkinek egyforma szerződése van. Ha valaki elkezdi esetleg alakul egy pertársaság nyilván beszállok. Nekem ezzel semmi dolgom majd az ügyvéd képvisel. Mondjuk szerintem ennek annyi az esélye mint szállasinak a népbíróság előtt de majd meglátjuk mert a vak is azt mondta(kezeit széttáró)
Szerintem a fórumra gondolt.
Csodálkozhatsz is, a medencém 2008-ban készült el, a kezdetektől homokszűrővel.
A vastalanítást, mint írtam, és klórral, ugye akkor vasklorid lesz, ettől a szép barna színe. Ezt egy vegyszerrel kristályosítani lehet, én pelyhesíteni is szoktam, a buzi faszkalapok a még hülyébbeknek azt javasolják, hogy járassa folyamatosan a forgatót és mossa vissza utána a szűrőhomokot, pedig sokkal egyszerűbb, ha a leülepedett, már kristályosodott, összeállt szutykot óvatosan egy slaggal kiszivattyúzom a mediből. De ezt persze csak a rutinosak tudják, a többi sutyerák a medencés haverra hivatkoznak.

Mint amikor kérdezi a hülye kurva, hogy mivel állítsa be a pH-t, mire hiába írom, hogy sósavval mert mindig lúgosba megy a fertőtlenítéstől, és mit monda hülye kurva? Ahol az én gyerekem fürdik? Sósavval? És amikor visszakérdezek, miért csókolom, hasonlón a tudálékos pipihez hasonlóan elolvassa, hogy mit tesz a csipás hülyegyerek szemébe?

""- Egyéb összetevők: benzalkónikum-klorid, nátrium-klorid, 1N nátrium-hidroxid (pH-beállításhoz), 1N sósav (pH-beállításhoz), injekcióhoz való víz.""
https://www.hazipatika.com/gyo...

Ilyenkor általában az olvasatlan hülye kurvák lelépnek szó nélkül.
Szóval azt gondolod, hogy nem tudom, miről beszélek, ha medencézésről van szó?
sajnálom szegény kőrösi gyerekeket elég hervasztó lehetett nekik veled dolgozni(fetrengős) állandóan a sírás és a panaszkodást hallhatták tőled. 10-en már csak azért vagytok a mostani melóhelyeden is mert ennyien tudnak téged elviselni de szerintem hamarosan azok is lelépnek
a hátuk közepére sem kell egy olyan bánat mint te vagy 😅 gondolom furcsálják a reggeli kézfogás elmaradását is 😂
Én az utóbbi pár hétben többet mentem a burgonyával mint az utóbbi 5
évben összesen ez előzőekkel, már rég ilyesmit kellett volna vennem. 😁
Itt a balatonparton van pénz villanyszámlára,alig van napelem.
Na de mi nem kérjük a te áramod,tehát mi nélküle is meglennénk.