Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha szartok ta miafasznak aszalodott a napon az a par motoros a nyar legmelegebb napjan delutan kettokor? 🤣
...hogy ne blődség? A faszi által felvázolt problémák a teljes népesség töredék százalékát érintik.
Te ostobább vagy mint látszik.
Negyedórásnak jobban örülnék, mert az esetben piaci alapon kéne fizetni. Azzal meg elég jól lehet járni.
https://villanyautosok.hu/2023...
Már a negyedórásról is volt szó, de az nagyon elméleti lehet vagy csak riogatás, hogy a népek örüljenek ha csak a havit vezetik be. 😁
Aldiból is ki leszel tiltva. Parkside-ot sem vehet egy bútorboltos sem 😆
Amúgy ennyi. Szarunk rá.
Amugy csak kerdem,ha a kurdoknak joguk van sajat orszaghoz,a donyeckieknek miert nincs?
Erdekes a liberalis gondolkodas.
https://rtl.hu/hirado/2023/08/...
Dehogynem.Siman szarok ra. 😆
Amugy az aldi/lidl palcikasra szoktam ra.
Szoval bekaphatod a tiltasodat. 😆
Aztán kit érdekel hogy ellenzed? úgy is tudjuk hogy csak ide írogatsz és nem fogsz tiltakozni 😁
🤣 csak kicsit feljebb kell tekerni a teljesítményt meg szórni bele zöldségeket, meg fűszereket
Nem vagyok én francia, hogy békát egyek... különben is, a külseje soká főne meg 😅
leves
Csinaltass hallásvizsgálatot,amugy polgarilag ellennzem. 😆
Csak 45 és 15perc,nem mindegy,a te adódból van.
Van rajta termosztát, ilyenkor nem megy valójában, de tény, télen sokkal többet - meg az is, hogy sokba kerül. Az egyik megdöglött pár hónapja, hátha a másik is követi... még a gyerek kapta, aki 6 éve nem lakik itthon 😁
Az én adóm a te adódból van,köszönd magadnak.
Thassos
Ne kamuzz, nincs is szakállad.
Én úgy hallottam a hogy a fagyizók 500 méteres környékéről is ki akarják tiltani a 3 hengeres motorokat 🤣
Rövidnadrág, póló, papucs kombó nem téveszt ilyen melegben 😘
valahol az előbb megköszöntem(kezeit széttáró) de te jó bunkó vagy, hogy nem köszönöd meg a tiédet is ők dobták össze 😅
majdnem gyöngyösön. Onnan már nincs messze az ország legmagasabb pontja. Ja és a szakállamvizsgát mátraházán csináltuk, úgy, hogy tényleg magasan háza szerintem 5-600-on lehet 😅
A villanyautódhoz való hozzájárulásukat is köszönd meg szépen....én nem köszönök semmit, mert nekem ez járt 😆
éves 60 ezer forintért fűtögeted a teknősöd(gondolkodós) Nem jobb lenne inkább egy fasza leves belőle? 😅
ja nem is jó semmire igazából nem is használom egyszer kipróbáltam kb. napi fél fokot fűt 24 órába 😅
Életem rossz vétele volt 38 ezerért vettem 35 + postáért már eladnám 😅