Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Álmodozz csak nyugodtan, de akkor is te fogod megszívni, mert én a burzsúj áramtermelőként csak neked 20*-os áron tudom adni a villanyt, aztán abból futja majd sorosgyuribá díjára is. 😁
fizetsz 60 eurót 10 percért(gondolkodós) Dobj már képeket (meghajlós)
Precedens?hereg es a matra/mecseken kivul nincs mas,az egesz orszagbol nem lehet kitiltani.Fagyizni meg barhol lehet nem kell hozza kilato.
Remelem bőrruhaban voltal es ugy jartal mint ross a jobaratokban a bőrgatyaval. 🤣

http://youtu.be/QXG6NvBRcrI?si=dcvIPRz6bBXKjPKv
valóba nem sietek ki a hőségbe(óranézegetős) most soltvadkert a cél asszem 2-en megyünk a gyerekkel(gondolkodós)
A nyáriszünet utolsó strandjai ezek, mondjuk végig nyaraltuk egész augusztust nekem sem volt kedvem a hőségben dolgozni az is tény(kezeit széttáró)
uh erre nem is gondoltam. (szemeit körbeforgató) Na mind1 enyémből csak kisebb mértékben nyaralsz 😅
A napelemet meg a vellanyautót amúgy köszöni a család meg én is amit kaptunk tőletek 😅
Magasan iskolázott? Dombon volt a suli, amiből kivágtak az első félév után? 😃
Ezen a fórumon kívül nincs nagyon más szórakozása, úgy hogy ezzel ne basztasd légyszíves(meghajlós) Gondolom a család nem nagyon áll vele szóba annyi feladatott kapott,hogy a 2,5 gyereket terelgesse a vízparton amíg anya koktélozik(kezeit széttáró)
....de gondolom, árnyékban 42 😅 egyébként merre?
Én a kurva teknőc vizét 100 W-al fűtöm napi 24-ben, és kb. 2 fokkal emeli meg a szobahőmérsékletű 50 liter vizet. Akkor 3000 literhez 6 kW kéne... ott leginkább a napocska melegít.
velem nem tud vitázni(kezeit széttáró) ahhoz az ikújának legalább el kellene érni az enyém felét(kezeit széttáró) ettől meg baromi távol áll szegény. Neki csak annyi jutott, hogy kárörvendeni tud azt kb. kifújt a tudomány.(kezeit széttáró) De van itt még néhány ilyen nem lehet mindenki magasan iskolázott mint én ezt én ezt el kell fogadjam 😅
pipi nem fizet adót, ő csak lopni tud - közösből nem bűn, ezt hozta otthonról, nem is tehet rőla.
nem(ujjával nemet mutató) ósenes beyvey vagy mi a szar olyan mint az intex csak annak tudom a nevét 😅 De nem felfújhatós hanem ilyen vázban van(kezeit széttáró) 3 köbös. Most nem kell fűteni de a nagy esők után visszahűlt 22 fokra az meg már karcos(kezeit széttáró) gyerek joban kedveli a 28 30 fokot.(kezeit széttáró)
Már 2hete,pont ma.És csak 42 fok.
Nem vitázok én,egyébként meg a gyerekek játszanak,én döglök és iszom a mythost,időm mint a tenger.Nemsokára jetsky-zek egyet,aztán kaja.....túl sok dolgom nincsen.
Haggyadmá 😁 jóbarátok, csak dumcsiznak 😅 Nem siet egyik se, pipire a gyerek vár, hogy mikor mennek mér 92-edszer a strandra, bléd meg egy hete kint van a 48 fokos görög napon, már ki se akar menni a szobából 🤣
mennyit vonnak minimál után?(gondolkodós) ebbe nem vagyok naprakész(kezeit széttáró)
Abba biztos vagyok, hogy hideg vízre sem elég nem nyaralásra 😅
Hát.....az én fizetésem az adófizetők pénzéből van .Szóval vagy nem fizetsz adót,vagy te fizeted a tengerparti nyaralásomat.
Már megbocsáss, de ha te most a tengerparton vagy és mégis a Pipivel vitázol, akkor nem csak ő a hülye. :D
Milyen medence, teszkós felfújható? 😃 mert 2 kW az kb. lófax. Egyébként ilyenkor nyáron inkább hűteni kéne, mert a mienk is felmegy 28-30 fokra magától is, pedig kb. 6 m3 víz.
Az én pénzemből?(gondolkodós) Akkor te varázsló vagy 😂
Lehet ini adójára gondoltál(kezeit széttáró)
ja az se jó példa(legyintős) 😅
nem(ujjával nemet mutató) a leghülyébbek közöttük te is élvonalban azt hiszik, hogy az olaj meg földgáz eltűnik. 😅 Még az ükunokád is használni fogja (óranézegetős)
Te hülye,pont én élek a te adódból,pont most süttetem magam a tengerparton a te pénzedből.
hol mondtam? Nekem félárba került idiótikám 😅
3+3-as pénzetekből fizettem a felét de hát ezt tudtad 😅 Tsanyi meg a te adódból. Na nem a fusi melódból ami után nincs fizetve adó, (ujjával nemet mutató) Hanem a sorompó nyitogatásosból(kezeit széttáró) Mondjuk te nem is járultál hozzá kellőképen aminek nem is örülök annyira ini sajnos egyáltalán nem(szomorú) bízom benne, hogy tésanyi adója kompenzálta a ti kieső pénzeteket, hogy a 2 kilóvattos elektromos fűtéssel ingyen tudom fűteni a gyerek medencéjét ja Ő is köszöni 😅
Na még 1 kárörvendő irígykedő 😅
Ini csak azért nem fog hozzád csatlakozni mert a leg napelem ellenesebből a napelemekre legtöbbet költő lett
pálfordult 180 fokban egyébként most hozzád hasonló marhaságokkal koptatná a billentyűzetet (fetrengős)
na mostmár tényleg indulok a strandra(órát nézegető) Szóval május közepén volt 2 éve, hogy termel a napelem /27 hónapja/ az eddig 38 ft os áramot 214 kw/h után 1 éve 70 ft-al kell számolni nekem 1 év 380 ezer ft a mai árakon.(dollárjeles) Szóval a befektettek 1,5 millának közel a fele visszajött, hogy nem fizettem ki az áramot de a titok nem itt van, hanem, az a rendszer ami nekem került 1,5 millába annak az értéke most minimum 5 milla aztán ha nem lennél ostobább mint 3 db döglött csirke akkor értenéd amit írok de szerintem egy szinten blődi haveroddal ezt sosem fogod majd fel 🤣