Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt nem Viktor fogja kitalálni, hanem a tuggyukkik 😁 Ha nem a tiéd a föld (és a benne lévők) akkor miért gondolják sokan, hogy az ég (és a rajta lévők 😄) az övék?
Hosszabb távon eltűnik az olaj, mint energia, átveszi a helyét a szél, a nap. Ki hiszi el, hogy ez ingyen lesz? Ugyanazoknak fogunk fizetni érte, mint akiknek jelenleg... csak nem csövön jön majd, hanem dróton. Ezt csak a leghülyébbek nem fogják fel, ahogy pipi se 😅
Ez a cél,csak előbb terjedjen el.
Majd görbén áll a szád a büntinél
Még csak rá sem kell keresni,a kaput használom,ott meg bent van minden téma a friss hírek között.
Ugyan, nézz már rá a fejére.... sztem évek óta nem kefél 😅 neki csak a bevételre áll fel 😂
Erre volt pénzük?Nem azt mondtad hogy ingyen volt?
Próbálkozni lehet, de pont úgy fognak ezzel is járni mint a kutak bejelentésével vagy a klímák építési engedélyével. Mindenki pont le fogja szarni.

....most elképzeltem hogy szankcionálják az illegális napelemet, odamegy a rendőr egy napernyővel és fölé tartja 🤣
Én azt várom, mikor jön ki a rendelet, hogy akinek a tetőjén sunyít a panel, az fizessen az önkorminak vagy állam bácsinak 5 eFt/m2 évi adót rá 😁
Volt annyira hüjje sok ember, hogy azt hitte, ő majd ingyen energiát fog használni élete végéig... 😅 Ha bányászati jog létezik, akkor napászati is lesz, mikor eléri a kritikus tömeget.
Gondolom ehhez is kurvára értesz mint mindenhez. Okoskatörp......
Visszajött neked a faszod...........egy év alatt
Na az ilyeneknek meg hivatalból kéne levágni a farkát, hogy ne tudjon csalni 😆
Hát simán lehet, de nincs kidolgozva. 2025-re van határideje a piaci alapú elszámolás kidolgozásának, anélkül meg hogy akarnak bruttó elszámolás? De az biztos hogy a nyári termelés téli elhasználása villanykazánokban fáj a szolgáltatónak, az ellen akarnak tenni elsősorban.
Aki legalább hőszivattyúval fűt az egy fokkal jobb.
De aki felrakatta a 10kW napelemet, a villanykazán miatt annak is csak annyi a dolga hogy hőszivattyúra cseréli, és simán megtermeli télen is a szükségleteinek a nagyobb részét. Nekik inkább azt kell kitalálni, hogy nyáron ne termeljenek be, a nagy büdös semmire, vagy hogyan húzzák át a sárga hosszabbítót a szomszédhoz 😁

Mi már összedumáltunk a szomszédokkal, hogy kialakítunk egy saját hálózatot, és leválunk az EON-ról 😁
ha volna 1 csepp eszed akkor tudnád, hogy ezek a kijelentések csak lózungok és nem információk. Na ilyenből előkereshetsz 100 nál többet szerintem az elmúlt másfél évben tele van vele a padlás. Majd amikor bevezetik akkor örülhet a blődike, bár nekem az ára rég visszajött meg akkor is töredéke lesz az áramszámlám mint előtte persze ettől függetlenül picit sem örülnék ha véletlen egyoldalúan szerződést módosítanának az aláírt és elfogadott 10 éves szerződésemet bolygatnák(szemeit körbeforgató) Minden esetre ez még nincs közlönyben nem szerepel értesítést nem kaptam. Ha lesz ilyen véletlen és alakul rá egy pertársaság kénytelen leszek csatlakozni hozzá(kezeit széttáró) Na viszont most már lassan készülődök vinni a gyereket az idei 36-ik strandjára nem érek rá veletek meg nem történt faszságokon vitatkozni 😂
ezt én tudom te tudod de akinek dolga lesz betiltani az nem tudja úgy, hogy amíg nektek cölibátus lesz az én életem marad a régi 😅
az asszony szerencsére tudja tölteni nappal is a bojlert tudom fűteni napközben is a mosógép, szárítógép, hajszárító ecetrea eddig is nappal ment. Ettől függetlenül nem öröm ha bevezetik 4-5 ezer ft is lehet a havi plusz kiadásom na min1 úgy is dobok a bérletiken januártól 😆
Te eleve gyereket se tudsz csinálni, ugyhogy alapjaiban hobby dugó vagy
Tegyen csak nyugodtan, mert én ilyenekre nem.keresgetek rá, viszont információt ad át. A te irásaid sokkal haszontalanabbak mégis itt grafománkodsz.
azt is be tudnám bizonyítani, hogy szaporodási célból teszem csak nem jön össze, nekem engedélyeznék hivatalból, de mivel nem csak nekem lenne megtiltva, hanem egységesen mindenkinek így erre is te faragnál rá mert vagy nem kefélnél vagy mind után jönne egy újabb gyerek. Szerintem 10 felett saját magadat herélnéd ki, én meg lázasan probálkoznék tovább életem végéig 🤣
Annak jobb aki NAPPAL tud róla autót tölteni. De az nem sok. Mer ha.mindennap használja nincs otthon ha meg ritkán akkor ugyis fel van töltve
A dátum.nem változott csak nem tettek semmit. Most már szorít a határidő valamit ki kell találniuk
én meg megtiltanám neked a dugást, mert ha már van gyereked, akkor csak hobbyból kefélsz
Mondjuk szeretném én ezt olvasni egy nem bulvármagazinban mielőtt bármit elhiszek.
Tesóm éves szaldóra szerződött most.
Havi szaldónak kb. semmi értelme. azért minek csatlakoznék? A csatlakozási árból veszek akkut és azzal jobban kijövök.
Bruttó elszámolást sem tudják mit takar. Főleg nem fogja senki bevállalni, ha 3 forintért veszik az áramot és 70ért adják.
te nem is lehetsz érintett 😅
Egyébként pont ilyen alapon miért te olvasgatod ezeket én sem olvasom aki valóban érintett(kezeit széttáró) Csak nem azért mert basztatni akarod azokat akiknek erre volt pénzük beruházni?(kérdőjeles)
Ha nem vagy érintett a témában akkor szerintem engedd el ne linkelgess vellanyautós meg napelemes cikkeket mert úgy fog lejönni, hogy ha rossz a hír az neked kéjes öröm 😅 és eddig ezekből a témákból mindig csak a negatív cikkeket sikerült ide tenned vagy is kárörvendesz aki meg kárörvend az csak irigy lehet semmi más(kezeit széttáró) Én sem keresgetek passzátos cikkeket mert nem vagyok érintett a témában szerencsére mert ettől sokkal több eszem van 😅 Mindenkin tudja, hogy a fauvé egy túlárazott fosrakás, mondjuk te vagy az egyetlen mázlista akinek a b4 passzátja még üzemképes 😂
Őszintén szólva én azt sem tudom ez mit jelent,hogy rossz vagy jó,kinek rossz vagy kinek jó,mert nem vagyok érintett,ez csak a pipi mániája hogy ez irigység.Mondjuk azért tippem lenne.....
én tudom mondani,hogy a létfenntartáshoz kell családot látok el vele 😅
Á, ezt a nagy tömeget egyszer lehetett összerántani. Minden hétvégére nem.
Máskülönben meg úgy veszem észre kb. mindenki leszarja a táblát. Nincs ezeknek rendőrük akik intézkedni tudnának.