Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

majd dumáljatok már januárba. Addig meg irígykedjetek csak 😂
Nem lesz ebből lófasz se már másfél éve ezen vajúdnak. Érdekes a rezsit meg tudták vágni 2 hét alatt ezt meg nem?
Pedig ugyan olyan jól motorozik mint te. Egyenesekbe tudja húzni, aztán kanyarban meg összefossa magát 😆
Pontosan.
Miért lennének ellenségeink?
Sok embernek üldözési mániája van.
Az meg hogy Dodor meglovagolja a szelet, arra meg azt mondom, hogy tegye más is, ne csak durrogjon!!!
Ő ebből él. Más meg másból.
Meg talán egy közlekedésbiztonsági kampányfilm nem is ellentétes a motorosok érdekeivel. Sőt ezeket én csak támogatni tudom, mert kell az edukáció. Az meg hogy Dodor benne van, talán biztosítja hogy ne valami blődség legyen az üzenete, hanem valós problémára mutasson rá. És ha már itt tartunk azt sem hiszem, hogy a rendőrök az ellenségeink lennének.
Így van. Ezen én is meglepődtem. Mondjuk a dugóba ragadt turistabuszokon nem volt őszinte az emberek mosolya 😆

Viszont a hátsó úton ott állt egy oldtimer V8 Mustang és egy Landrover mindkettőn a motoros behajtani tilos matrica áthúzva, ez is elég jófejség volt.
Jól gondoltad
Én meg a hobbycélú horgászást😃
Miértmaradna? Mert te ugy gondolod?
Azért a kialakuló uj rendszer elég sokunkat érdekel. Remélem nem fogsz sipákolni januártól.....
Pont leszarom, ki szervezi, lényeg hogy olyan emberek akik sokakat elérnek, használták az ismertségüket. Amúgy az összes motoros vlogger, meg újság nyomatta. Amúgy meg se a kanyarfotónak, se Dodornak nem adok egy fillért sem, mert egyik szolgáltatása sem érdekel.
De ha úgy véled hogy jó reklám volt, akkor miért nem te szervezted meg? Lehet megdobná a bútorboltod forgalmát 😆
Szerintem nem volt vészes a meleg....előtte a tetőn dogoztam, az volt a durva 😆
én már hónapokkal ezelőtt írtam a havi szaldót, asszony unokatesó benne van a témában
akkor sem hitted el, de majd meglátod....
Szeretsz vitatkozni ezzel a buzival?
Szerintem hagyjad. Túl ostoba, hogy ilyen érveket felfogjon.

Teljesen egyetértek veled. Engem sem nagyon hat meg az a tábla, az útszakasz sem érdekel különösebben, de ha azt hiszik hogy ez működik, akkor precedens lesz belőle és máshol is elkezdik. Én ezért mentem szaporítani a tömeget. Ez egyenlőre jogszerű és demokratikus állampolgári megmozdulás volt. Ha nem működik akkor jön az hogy valaki bebassza a kivágott táblát az önkormányzat ablakán minden alkalommal amikor újra kiteszik.
nem különösebben(kezeit széttáró)
Én is csak addig mentem, amíg lehetett haladni.
Köszöngessen a halál, mutató ujjammal integettem csak 😁
Csak gondoltam akit érint azt érdekli.
szerintem meg nem, De én tulajdonképen le is szarom ha rajtam múlna én a hobby célú motorozást eleve tiltanám az egész országban 😂
Neked még mindig nem jött össze a guba a napelemre, hogy itt írigykedsz? 😅
Miért nem rakattál fel amikor szaré-hugyé adták? Látom még most se vagy képes kihagyni a vellanyautós, napelemes cikkjeid linkelését. Rajtad kívül különösebben egyikünket sem foglalkoztat pedig neked nincs lajvé egyikre se 😅
Ez még nagyon zagyva dolog majd január első hetében meglátjuk mi lesz de úgy sejtem semmi szépen marad minden a régiben(puszit küldő)
" Szerintem nem gondolták, hogy ebből ekkora népfelkelés lesz "
Majd szépen mindenki motorra ült és hazament.
"ha folytatják a demonstrárlást valaminek történni kell(kezeit széttáró)"
Ha folytatják akkor igen,talán.De ahhoz menni kéne holnap is holnapután is és azután is.De mi fog történni?Talán lesz még egy?Már ott fele ekkora lesz a lelkesedés,meg aztán majd mennek a rendőrök,szétbüntetik a brigádot aztán még jobban alább hagy a lelkesedés.
Ha rad hallgatnak 365 napos lesz a tiltas.
hát a motoros szezon még most kezdődik az igazán alkalmas idő az szeptember ha nem kánikulás és október.
Lehet, hogy szerinted ezzel a felvonulósdival semmit nem érnek el szerintem meg ekkora tömegre már felfigyelnek. Én folytatám annyi hétvégén amíg a táblákat ki nem basszák onnan. Ha nem tetszik a hangos motor lépjenek fel törvényesen a renitens motorossokkal szemben ellenőrizzék és szankicionálják őket mert a jogrend nálunk így működik és nem úgy, hogy gondolunk egyet azt kedvünkre táblákat helyezünk ki mert most épen ez jutott az eszünkbe(kezeit széttáró) Szerintem nem gondolták, hogy ebből ekkora népfelkelés lesz én úgy gondolom, hogy ha folytatják a demonstrárlást valaminek történni kell(kezeit széttáró)
Amúgy is,mindjárt november 1 lesz.
úgy van ez, hogy a templom építéséhez az ördög is tolhatja a talicskát 😅
szerintem egy néhány kurzust csinálj még meg nála azt a kanyarfotót amit láttam rólad nem győzött meg, hogy uralod a járművet 😅
ezt meg majd látjuk.(kezeit széttáró) Én láttam már itt olyat, hogy ennyi ember néhány tucat rendőrt seggberúg a rendőrautókat meg felborogatják vagy legurítják a domb oldalról 😅 Ez mind azon múlik mekkora lesz az adott felháborodás(kezeit széttáró) Ilyen helyzetbe elég egy szikra azt a komáid menekülhetnek a tv székházba bár az onnan most messze lesz 😂