Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már rágom a körmömet , de legalább a két főnökömmel gépelek egy picit ! 😉
Meglesz 👍️
Viszek akkus flexet, hátha szükség lesz rá 😁
Biztos izgalmas lesz az a tábla.
Nem is keresett szakma. 🤔
Na kigyulladt egy autó a Szigetszentmiklósi Tesla töltőnél.
Baromi veszélyesek a villanyautók. Csóró BMW-vel elég volt elmenni mellette és ki is gyulladt 🤣
Azzal sem lennénk előbbre ! De legalább lesz egy motorostalálkozó ! Egy R1200R , és egy GT 1600 társaságában egerészünk oda ! 🙃
legalább hugyozzátok le hogy legyen valami értelme.........
Holnap megyünk , és jólmegnézzük azt a qrva visegrádi táblát ! 😉
Sanyinak hideg humora van 🙂
Havonta egyszer lemegyünk, mert finomabb mint a Fehér Amúrban a híd lábánál.
Helyes 👌
Felénk is úgy készítik, mert úgy szeretjük.
Víz a csapból folyik 😅
Tsanyinak vannak fóbiái. Ez is közéjük tartozik.
A Tiszacsegei halászlé pedig tényleg nagyon finom 👍️
sok-sok éve baján voltunk ilyen főző versenyen, 2 helyen kóstoltam hát egyik szarabb volt mint a másik
legalábbis nekem mert én úgy szeretem ha megáll benne a kanál 😁
Hát ezek se tudják, hogy halléfőző versenyt kell hirdetni. 😅
A gulyásleves hallatán is összeszorul a gulyások torka. Belőlük levest? 🤣
A halászléhez ha sikerül időben vesén térdelni az alanyt akkor a paprikát is meg lehet spórolni mert rögtön pirosat hugyozik. 🙃
Hát a paprikás víz az biztos finomabb. 🤣
Dehogynem értenek a trutyit kedvelők ételéhez csak a hallét evőékhez nem, amúgy voltam ott és bár szeretek mindenféle halételt nagy ájulat nem volt.
Honnan szerzett halász hugyot? Mert a szakma már tiltott itthon így legfeljebb egy nyugdíjasét, de hát szeret téged így gondolom bevállalta a lefejését is érted. 😁
Az igen 😄 akkor Tiszacsegén se értenek hozzá a halászcsárdában?
Az ország egyik legjobb halászlevét készítik el ott, ha arra jársz javaslom térj be, hátha változik a véleményed. 🙂
1x ennél abból a halból amit a csatornában fogok ki sosem ennél meg mást 😉
olyan piros a húsa a pontynak mint a marhának, nem mindenféle fakószürke mint amit a multi árul
Na a heti munka után a jólmegérdemelt ebéddel várt itthon anya , és jó halászlevet kaptam ebédre ! Pedig ő nem is olvassa a fórumot , pedig ha tudná hogy kiveséztétek a témát elcsodálkozna mennyi jó szakács IS van a motorosok között ! Az nem én vagyok , mert azt se tudom hogyan kell helyesen írni halászlé vagy hallé ?! Bár mivel nem a halász van lefőzve , gondolom az utóbbi a helyes ! De mindegy is , a lényeg hogy finom volt ! Azt sem tudom milyen hal volt benne ! 😉 🙃
na
megvan az avatar is, kissé zagyva de mesefilmnek nem rossz, az első jobban tetszett
este elkezdtem letölteni és töltögette vagy 3 órát és negyede sem jött le, hajnalban felkeltem hugyálni újra elindítottam mire hugyáltam meg ittam le is szedte az 1.8 gigát, nem volt 5 perc
bár lehet kár volt leszedni mert nem biztos hogy megnézem mégegyszer
Na, ismét örülök, hogy mégse vagy olyan finnyás. 😅
Gyorsan!!!Oltás pártiak,rohanjatok hamar vagy 4 adagért,a rém újra le csap.
https://liner.hu/uj-covid-varians-erist/