Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Majdnem mindegyik youtubes videojan nyitott szajjal van a kezdokep.
Egy feszbuk oldal marketing erteke a kattintasszam es a kovetoszam hatarozza meg.
Ez most begyujtotta a komentekkel.
Nagyon nagy a követőtábora , a 14évestől a 80 évesig , minden korosztály ! Ezt szeretnék kihasználni , gondolom !
A sajat maga oldalat. Az meg esetenkent valtozik, mi a celravezetobb. Gondolom az ORFK-s kampany komoly marketing neki.
Valahol itt lehet az igazság !
Lehet , de a visegrádi emberek szeretettel fogadták a motorosokat , pedig mozdulni sem lehetett az utakon ! A kertekből sokan integettek a motorosoknak , semmi ellenszenveset nem tapasztaltunk ! Az étteremben sem , a hotelban sem ! 🤨
A penz nagy ur.
Ez a dodor féle dologról meg annyit hogy nemrég az orfk kérte fel egy kampányfilmjéhez,szóval azért fentartásokkal kezelném hogy melyik oldalt is szolgálja.
Többen így gondoljuk , ahogy a beszélgetéseket halgattam ! 🤔
Meg az sem,siman bennevan hogy par elmehaborodort nyugger addig basztatta a főnit hogy besokallt es kibaszta a tablat.
Gondolom hogy oda is költözött valami politikai jóbarát,aztán azt zavarta.
Én most hogy voltam itt Győrben vezetéstechnikai tréningen , úgy volt helyem , hogy visszalépés miatt lett üres hely ! Egyébként szerintem Dodor nem azért szervezte , mert nincs elég ember a kanyarképzésen ! Ja és voltam bent Visegrádon Hotelba és mondták alkalmazottak , hogy egyáltalán nem a motorosokkal volt a probléma , a tábla kirakást nem a szállodások kezdeményezték , ahogy azt először magyarázni próbálták !
Meg a sisakot is fel kellett emelni.
Baszki mekkora kattintasszamot general dodornal. 😆
Kellett valami mer a kanyarodaskepzes nem dübörög teljes letszammal,tobbszor volt ures hely azonnal. 😆
Én bizony ott voltam sőt , szerintem több ezren ! Nem mondom hogy jó volt , mert Visegrádon 38C fok volt ! Én sem használtam a szerpentint , de úgy éreztem ez most nem rólam szól , nem egy motorosról , hanem a motoros közösségről és ott a helyem ! 🤔
Én meg azt mondom hogy a rendőrök oda mennek kiosztanak sok büntit plusz a lelkesedés is alábbhagy aztán a téma le lesz zárva.
Mert én úgy döntöttem hogy nincs szükségem az oltásra,én akkor is elmondtam,engem nem érdekel ha más úgy gondolja kell neki,csak engem ne kötelezzenek rá.Ennyi.Ezzel a táblával kapcsolatba meg leírtam a véleményem,ha azt te vagy bárki más degradálásnak veszi,akkor legyen degradálás,teljesen mindegy.És ez nem csak ebben a dologban van így,ugyanezt mondtam mikor a tanárok elkezdtek vergődni ilyen munkabeszüntetés címen a "hétfői első két óra elmarad"sztrájk címen,egy röhej.Mondják azt hogy addig nem tanítunk míg nincs meg az amit szeretnénk.Ez az oda megyek a táblához és nézek ki a fejemből,ugyan már.......
na a tények azok, hogy ha sikerült lebénítani visegrád forgalmát az elég gáz a településnek, mert az idegen forgalomból él. Szóval pár ilyen bulit odaszerveznek egymás után hétvégére, az akkora lyukat üt a falu költségvetésén amibe szó szerint belepusztul. Biztos a mostani háborús időkben én sem mennék oda faszomnak volna kedve órákat araszolgatni odáig. A pénz amit a kirándulók elköltenének meg nem vész el legfeljebb nem visegrádon hagyják, hanem a szentendrei skanzenban tudod madár-madár 😅 Ami az egyiknek kár az a másiknak haszon 😅 Én azt mondom 3 egymást követő ilyen hétvége a polgi saját maga bassza ki onnan a táblákat sírva 😂
Akkor teszem fel a kérdést, az oltás ellen miért tiltakoztàl? Miért nem fogadtad el hogy ez van és pont?
Ez most egy ugyanilyen helyzet.
Hangsúlyozom én sem mentem, nem is érdekel az az út, nem is fogok felmenni rajta vagy ha ez lecseng, simán felmegyek és nem vettem észre a táblát 😅
De nem is pofázok hogy miért megy oda ès nem is degradálom aki odament.
Hogy miért?Pont abban írtam le amire te reagáltál.És nem bunkón tettem.De csak nézzük a tényeket,elég ezt az egy képet megnézni,ott állnak az út szélén beöltözve 35 fokba szendvicset eszegetve,amelyiknek van egy kis esze talán másfél perc után megkérdezte magától,mi a faszt keresünk mi itt?Szóval ha tetszik ha nem,oda mennek,fossá izzadják magukat,néznek mint a birkák,majd hazamennek.És még csak azt sem lehet mondani,hogy de legalább motoroztak egy jót,ilyen időben azt sem lehet.
Na idáig nem mentem 😂 mondom ebbe a kánikulába beszorulok szét is baszott volna ideg 😁
Amugy mentem Lepence felől Szentendre felé annyi motoros jött szembe hogy vég ig úgy mentem mint a fürrer 😂 😂 😂 viszonylag egy kézzel is jó tempóval tudtam kanyarodni 😆
Mondjuk én nem értem hogy miért kell ennyire bunkón elítélni őket. Nem buzik hanem motorosok, a cél sem hülyeség
Ezek lehetnek azok, akik miatt tényleg kitiltják az összeset...
Kánikula, no-db_killer, eszem-faszom megáll.
Na, ez beszarás, jó lesz ez nekem, úgy érzem:
:-)
Okosak vagytok.35fokba kiállni és nézni mint a birkák.....