Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Teljesen betegek,baszki,nincs igény a borra?Akkor nem kell bort csinálni.
Teljesen betegek,baszki,nincs igény a borra?Akkor nem kell bort csinálni.
ahelyett hogy ecetet csinálnának belőle......
Nahát, nem csak nálunk kapnak végtelen támogatast a borászok hol ezért, hol azért. Hol azért hogy ültessenx hol pedig hogy kivágja az ültetvényt. Ez mondjuk teljesen új de milyen okos, kap pénzt hogy előállítsa, aztán hogy megsemmisítse. Van ott ész 😅
Hogy tényleg milyen idióták vannak,teljesen betegek az uniós vezetők.
https://24.hu/kulfold/2023/08/...
Én bátran ajánlom! Bízom benne, hogy nem fogsz csalódni! ✌️
Most találtam a facén ! 🤣
ez a halas téma fura
a halászlé mint már kiveséztük értelmezhetetlen
de van olyan is hogy haltepertő, ami igazándiból nem az mint a disznónál megszoktuk
nagyon be lehetett baszva aki a halkaják nevét kitalálta
A halászlé vagy a hallé a helyes ? A halász csak nincs lefőzve ?! 🤔
Na,meg mindig a halaszle-borsostokány-brassoi haromszog es a halszagu halak mennek? 😆
az nem számít, minden váladékukat eszik a népek
a kurvákat bezzeg lenézik a nők amikor lenyelik a cuccot, de jóízűen falatozzák a halak "tejét" 😂
meg a halak basznak is benne
azt ugye tudjátok hogy egy csomó ember belehugyozik a vízbe a halak meg azt isszák....... ti meg eszitek a halat ami a vizeletet issza 😁
pont holnap akartam a fehér amurban enni, mert ott van a kikötőben a csónakom, de akkor felmegyek vele csegéig
nem kell pofozkodni, megcsináltok közösen egy 60+ éves cigányasszonyt és utána örök barátok lesztek 😂
Egy pofont basszál le neki......én csak azé nem megyek oda.....
Faom sem tudja a rendszámomat 🤣
UMR182 de én a kék kawát előbb megtalálom mint a rendszámodat
🤣Te egy marha vagy ! Nessz@rtam ! 😂
A Kretént azt 1000 közül is megismerni.
Nem nevetek, nincs humorérzékem és erre büszke vagyok! 🤫
Nekem szép új ruhám van , a régit a mentősök leamortizálták ! Hálás vagyok nekik érte ! 😇
Talán a rendszámod alapján megtalállak ott a párezer motor között ! 😂
BMW-k már csak ilyenek,én mondtam .Apropó,olyat láttam amit eddig csak a képeken.Helyszín,Észak Macedónia,útszélén áldogáló tesla mögötte az assistance autó,ott töltötték a leállósávban. 🤣
Én matt fekete CBR650 Hondával leszek Shoei bukó, és egy ultragagyi szakad sixgear ruha
Mert már az eszmefuttatásod alapján sokat megfőztek. 🤣