Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ertelem-szeruseget irtam, okkal.
tartsatok ki holnap estig, hátha lesz valami foganatja
Minimum 20* annyian vannak
El sem lehet jutni idáig. Visegrád elesett.
Már a főúton sem lehet mozogni.
Egy citadellas homárkanyarra tobben gyulnek ossze. 😄
Mond hogy csak a kezdo kor. 😄
volt már egy tökös is a csapatban aki leszedte a behajtani tilos táblát?
Nem keresek meg senkit 😁
Ja nem(legyintős) a fűnyírós verzió az akkor van ha hideg van és bent főzök az alsó épületbe(kezeit széttáró)
Nyáron sokkal kultúráltabb a helyzet(meghajlós)
Gondolod van értelem a programban, vagy csak megtanították, hogy az elérhető adatokból a (valakik szerint) legrelevánsabb válaszokat adja?
Csak jelzem, előtte a megszokott paneleket olvastam, hogy aztán a ChtGPT ült a másik oldalon vagy a mérő vera, azt nem tudnám eldönteni.
Jobb is az ugy mindenkinek. Aki meggyozodeses vagy rogeszmes barmilyen temaban, azt felesleges gyozkodni - ha legalabb ennyi ertelem-szeruseg szorult ebbe az algoritmusba, az mar valami.
Hat en nem tudom eldonteni, azert masoltam be, ennek az eldonteset ratok bizom.
Amugy egy csinya szo sem hagyta el a billentyuzetemet. Delutan rakerdezek a buzikra is.
Vagyis a mesterséges intelligencia is inkább feladta a vitát veled. 🤣
Én ezt értem.
Amit a robottal dumáltam, hogy miért nem veszem őket emberszámra, a tapasztalat, a valószínűség és a "TMK" viszonya, illetve mire kondicionáltam a gyerekeimet és fogom az uncsit is.
embernek ember az, de nekem se társ, lehetőség szerint minél jobban elszigetelődöm tőlük
jelenleg most egy 2,2 m magas kerítés szigetel el, de jobb lett volna egy 2.5 méteres 😆
emlékszem sok-sok-sok éve a múlt rendszerben volt egy cigó falka akivel rengeteg gond volt, összefogott a nép egy hajnalban körberakták a házukat szalmabálával, meglocsolták fűtőolajjal aztán meggyújtották
a cigók meg ugráltak kifelé ajtón-ablakon mindenhol, úgy ugráltak átt a bálákon hogy a cirkuszban is be lehetett volna mutatni
persze ezen kívül jól el is lett verve mindegyik nem számított nő vagy gyerek 😂
meg lett nekik mondva legközelebb nem a szalma fog lángolni hanem ők
ha hiszed ha nem utána nem volt egyikkel sem gond
ezek ebből értenek, ezeknek hiába küld a jegyző értesítést hogy ne hallgassák a zenét egész éjjel úgy hogy fél falu zeng tőle, ode a kell menni és leverni mindent, és a 5. ilyen után megjegyzik hogy kussban kell lenni
csak ha ez egyszer is megtörténne akkor fél falu le lenne csukva garázdaság miatt...
De nem is arról beszéltem, hogy miért van a baj (ok) a cigányokkal, hanem csak arról, hogy miért kerülöm őket és miért nem tekintem őket semmilyen értelemben embertársnak.
gondolom neki több esze van már mist mint neked és rájött nem is a cigókkal van itt a baj......
a cigó azért teheti meg amit megtesz mert hagyják neki, fehér ember ennek negyedét tenné meg máris jönnének a szankciók, mert ő nem tehetni meg........
ha a cigót minden nap megvernék reggel-este mert nincs munkahelye akkor mindegyik dolgozna, nem volna itt egy ukrán-román-vietnámi-stb munkás sem
Majd hivatkozok Sheridan tábornokra.
írjad neki, hogy a jó cigány a holt cigány 😅 Abból hátha ért(kezeit széttáró)
Na. unatkoztam, megküzdöttem a ChatGPT-vel, úgy érzem a sarokba szorítottam. A cigányokról beszéltem vele, egy félórán keresztül próbált győzködni, hogy fontos az együttélés és a társadalmi együttélés miatt az elfogadásuk, valamint a közös "élmények" és az új távlatok, perspektívák megváltoztathatják a róluk alkotott véleményemet, a statisztikai adatokkal történő profilozás rossz mert félreérthető és rossz és antihumánus következtetésekre enged következtetni meg ilyen baromság. Aztán a buzi ezzel zárta le:
5-6000 az ara.
a másik lehetőség hogy szerzel titán szelepet, erős, könnyű, probléma mentes
1x kell megvenni és kitart életed végéig, jó befektetés 😉
Megteptem mig el nem fordult picit.
8-10 csavart szétszaggatsz utána benne lesz a kezedben a maximum 😉
én kurva sok csavart húztam meg alumíniumban(alu csavar nem volt) m3-m12-ig nem téptem eddig még egyet sem szét, szóval meg lehet okosítani a csuklót
Egy kerekszelepet,a menetest mennyire kene meghuzni?
Nincs manualban a nyomatek.
Full álámonium.
Csak ugy kezzel ami belefer?
Lattam ra valami petymét,szerintem menetrogzito kell ra.