Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

volt egy verkfilm. hogy készült a titanic film. Qvázi felépítették hozzá a komplett hajót újból majd egy akváriumba elsűlyesztették.
Az összes belső díszlet az eredeti alapján készült teljesen korabeli volt minden elképesztő költségvetéssel készülhetett a film szerintem kiváló produkció volt(meghajlós) A vizet meg fűtötték mert a színészek a hideg vízben nem nagyon tudtak volna koncentrálni a mondandójukra 😅
mindenki rítt(kezeit széttáró)
értjük, de a brassóiban akkor sincs borsó 😅
annyi élményem van hogy amikor tótágast állt a hajó és potyogott a nép lefelé az egyik a hajócsavarra esett aztán annak tetszett a hangja 😁
amúgy összegészében nem volt szar film, kicsit lehetett volna kevesebb nyálas rész meg a végén az a nagy riadalom se tetszett, felzaklat az összevisszaság 😆
és ríttál a végén, mikor kaprió elmerült?
Így van. Szokás kérdése.
Így van,de attól az a halászlé még halászlé marad.Azért mert valahol tesznek bele plusz dolgot attól az alap ugyanaz.
Nálunk kb így készül ahogy itt le van írva.
https://www.mindmegette.hu/bra...
Felénk is van ahol tesznek bele borsót. Ki, hogy szereti. PL a sógorom amikor jön Kecskemétről, mindig főzet tésztát a halászlébe. Felénk meg, ez nem jellemző. Úgy eszik,és azzal eszik a finomságokat, amivel szeretik az emberek.
Megint tévedésben vagy Mivel a brassói mindig sültkrumplival készül,míg egy tokány nokedlivel tésztával esetleg rizzsel.És ha már a brassóinál tartunk,olvass utána,egyaránt készül borsóval és anélkül.
Egyed nyugodtan, csak azt értsd már meg, hogy az nem brassói, hanem zöldborsós tokány... különben szinte ugyanúgy készül.
Te pedig eléggé szoktál ragaszkodni a pontos elnevezéshez, lásd flex 😅
Hát ez az,senkit.Engem sem érdekel ha valaki nélküle eszi.
régen a józsef kőrút-népszínházbutca sarkán volt egy önkiszolgáló kajálda(mist egy meki van a helyén) ott volt a legjobb brassói amit eddig ettem
olcsó is volt meg kibaszott finom, ami ritka párosítás
sajna ezek a helyek levégeltek mert a nép arca egyre nagyobb lett és senki sem járt az ilyen helyekre
bezzek a mekiben tonnaszám eszik a szart a népek
ti egyétek akkor borsóval kit érdekel? 😅
Menjél el a balatonpartra enni,99% hogy lesz benne borsó.Egyszerűen mi felénk így készül.Hülyeség?Aki úgy szokta meg hogy nincs benne,annak lehet.De az is lehet hogy ez addig van így míg meg nem kóstolta borsóval.
laptopon nézve jó volt a hang, a kép meg teljesen jó
elején volt valami indiai pakisztáni felirat de az nem számít
ezek a filmek olyanok hogy a 480p is bőven elég belőlük 🤣
de már a leggagyibb is 720
A kép is szar általában. A hangtól meg egyenesen kiver a frász. Inkább mindig megvárom, és megkapom FullHD--ban sztereó vagy 5 ch hanggal.
A Barbie nem a te kölködnek való. Egyébként Margó tuti, de azt a nyálas lófejű buzit ki nem állhatom, meg sztem nem is illik a szerepbe.
a titanic volt az utolsó mozifilmem, majd behugyáltam mire vége lett
olyan 80% volt a hang
nem volt bene kukorica ropogtatás meg köhögés és csak minimálisan visszhangzott
ez még elfogadható minőség
hát mi meg eljárunk a gyerekkel moziba ha nincs jobb program. általában téli időszakban vagy ha szar idő van(kezeit széttáró)
azt én már kiseggeltem a moziba premierbe az egy hosszabb lélegzetvételű film úgy készülj 😅
Mozis rippet amúgy se nézek soha, igénytelen szar minőség. Inkább megvárom, nekem nem arra áll fel a bré, hogy én nézzem meg legelőször 😆 bár ezt jó helyen írom, itt mindenki tülekedett a moziba az Avatar2-re is, hogy mielőbb lássa azt a fost 🤣
Ha olyan hüjje lennék, hogy pénzt adjak érte 😆 Ini is leszedte valahonnan, mert beletekert - azt moziban nehéz 😅
ncore nincs már nem léptem be x hétig és letiltott
én meg nem fizetek érte mert újdonság nincs rajta
mozis felvételeket nem lehet oda feltenni