Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milyen meglepő,csoda hogy még csak most.
No,utolerte Prigozsint a gravitácios bántalom,meghótt.
Ja,meg amikor mondjuk a megmaradt zöldborsólevesből meg a pörköltből másnap csinálnak brassóit.
Csumi lényegébe olyan mint a menzás kaja.Nagy mennyiségben elkészített kaja.
ennyit találtam(kezeit széttáró) általában köszönés a cigány csumi/csók/ szóból eredeztetve, de van valami étel is ami nem túl jó minőségű így hívják(kezeit széttáró)
pl. van néhány haver akivel így köszönünk(kezeit széttáró) Más jelentését nem ismerem(kezeit széttáró)
egy galambot se tudnál bántani 😅
Szerintem nem(gondolkodós) eredetinek látszik(kezeit széttáró)
egyik vasutas munkatársam köszönt így sok-sok éve
valami tápió-apjafaszatudjamelyik faluban lakott
nem hallottam ezt már vagy 20 éve
Ismeri valaki ezt a szót, hogy "csumi"? Állítólag Balaton környékén... nem mondom meg, mire mondják, mert nem akarok befolyásolni senkit, de mit jelent? Persze nem a köszönésre gondoltam...
Nem csak a munkahelyén......
én egy végletekig nyugodt ember vagyok, és sokkal elfogadóbb mint az országos átlag, de ha ilyennel kellene dolgoznom mint te akkor már tuti nem dolgoznánk együtt
első körben megoróbálnálak munka téren beszopatni, ha ez nem sikerülne akkor biztos lehetsz benne hogy munkaidőn túl meg lennél találva és 8 napon túl gyógyuló sérülésből lenne egy egész tekintélyes listányi rajtad
mivel ilyen mocsok vagy biztos lehetsz benne hogy lenne akár 10 tanúm is hogy én nem lehettem aki ennyi sérülést okozott neked...
persze mivel mélyen a főnököd seggében van a nyelved el tudnád intézni hogy ne dolgozzak ott de úgy gondolom ennyit megérne
legfőképp mert felnyitnám a munkatársak szemét hogy ha kell könnyen el lehet intézni hogy pár hónapig ne lássanak
😂
😂
Újfent hazudsz. Te akkor hazudtál, állítottad, hogy én puncsoltam 2x is. Mikor ezt nem tudtad bizonyítani, bepróbálkoztál egy képpel. De hát te már csak ilyen vagy, egy hazug talpnyaló spicli.

Viszont az is kiderült, hogy az emberek akik elvileg alattad vannak, szarnak rád. A főnököd nevében kell írj, hazudj nekik ahhoz hogy történjen valami. Hopp, egy újabb hazugság. Érdekeeees.
Őszinte büszke ember… ja az nem te vagy mert te hazudozol, spicliskedsz és közben nyalod a főnököd talpát utána meg dicsekszel a többieknek azzal, hogy kaptál egy kis alamizsnát és elhiszed hogy irigyek a kollégáid rád, közben csak szánják ezt az elbaszott életedet.
De erről beszélek sokadszorra.
Ha valakinek elismerik a munkáját, akkor a jó munkára genetikailag* alkalmatlanok egyből olyannal vádolják a másikat, amivel most te.
Ezt itt elkövette más is itt nem sokkal ezelőtt, aki a saját bevallása szerint nem igazán dolgozik.
Szépen írom, amúgy úgy sem fogadod el, nem is szándékom a meggyőzésed.

A kép hamisítás?

Sajnos te tényleg olyan buta vagy, de nagyon, hogy képtelen voltál akkor is, és azóta is felfogni, hogy hamisítani akkor szoktak valamit, ha be akarnak vele csapni másikat.
Mivel én azt a képet úgy konstruáltam - más megjegyzése alapján is - hogy a kép/írás alapján látható volt, hogy az idegesítő poén (sikerült is) volt. Sem a betű méret, sem a stilisztika, sem a mondanivaló nem a te korábbi macskakaparásodra hajazott, de te beszoptad. Mondjuk nem ez volt a szándék, miképpen mondjuk a Hónaljmirigyet sem vádolja senki hamisítással, mert NYILVÁNVALÓ a poén, amit előadnak.
De te...
Itt egy "hamis" pénzről készült kép. Ez egy hamis pénz te szerencsétlen?

* belterjes
Tán bosszant ha valaki megmondja hogy egy spicli kis talpnyaló vagy ? 🤷🏼‍♂️
Mert az vagy, te engem egyszer tudtál csak felbosszantani, amikor annyira gerinctelen patkány voltál hogy elkezdtél képet hamisítani és hazudozni.
Lassan kialakul rólad a kórkép.
Talpnyaló, spicli, hazug 🤷🏼‍♂️
Kutyavalagat tudsz te rolam, en viszont igen, hogy a fajtikaidat mivel lehet idegesiteni. Aki nem hiszi, csak visszaolvas egy kicsit...
Onnan kezdődik a probléma hogy te nem tudsz semmit rólam, míg mi tudjuk hogy egy talpnyaló vagy akit utál mindenki a munkahelyén 🤷🏼‍♂️
Csak jelzem, a tefajtadat a legjobb erzes megszegyeniteni, mert pontosan a tefajtad az, aki nem utolerni akarja a madikat, hanem maga melle lehuzni a mocsarba.

Elobb irtam, hogy egyszeru az embereket iranyitani, csak ismerni kell oket. Te most pont ez vagy, pedig meg szoltam is elore.
Tokeletes pelda vagy.
Érdekes olvasni amit írsz.
Gondolom te az iskolában is egy stréber tanárok talpát nyaló diák voltál. Egészen elképesztő milyen beteg a gondolkodásod.
Kíváncsi lennék amíg te az emailedet olvasgatod és azon töröd magad hogy a lehető legtöbbet dolgozz, mennyivel keresel több pénzt mint az aki ez idő alatt (gondolom munkaidő előtt hiszen a többieknek is bent kellene lenni munkakezdésre) haverkodik, beszélget, kávézik, szocializálódik, emberként viselkedik.

Te kirakod az ajtódra, verve a melled és azt hiszed, másokat ez mennyire frusztrálni fog. De nem, elárulom, megvetni fognak. Mert látják, hogy te nem azért kaptad az elismerést mert tehetséges vagy, hanem mert talpnyaló 🤷🏼‍♂️

Megkockáztatnám, hogy egyetlen munkatársad sincs akivel ebédszünetben el tudsz beszélgetni hanem mindenki inkább csendben marad ha te megjelensz.
Mivel a szokásos eltérő ruházatban voltam, így tudják. Amúgy szerencsére kifejezetten jó helyzetem van, a munkakörömben senkitől nem függök - kivéve a kenyéradó gazdától - így, bár nem élek vissza vele, de senkitől nem függök. Amúgy van módja az úriemberhez méltó kényszerítésnek is ha úgy adódik, jellemzően csak a megátalkodottakkal szemben élek így.
Nálam az első mindig a példastatuálás. Amikor volt szar meló, meguntam, felvettem egy játszós ruhát, fogtam pár közfogist és én megcsináltam, utána nem túl direktben de jól érzékelhetően mindenkit elküldtem a kurva anyjába, amikor megint nyekeregtek. Aztán amikor, hogy nekik nem én vagyok a főnök. Még jobb, írtam a "főnöknek" belsőt, csináltassa meg, és lám, nekem nem kellett vele tovább foglalkoznom azzal, és még el is készült. Aztán amikor fokozódott, akkor a főnök nevében írtam feladatszabáshoz itinert és a főnök röptében aláírta, és úgy hivatkozhattam tulajdonképpen magamra, mintha, és működött.
Tök egyszerű irányítani az embereket, csak jól kell nekiállni. Igaz, a jó példa a legjobb. Holnap pl. egy órával előbb indulok, mert itt az unoka, korán kelő és kora reggel kicsit megsétáltatom az utcán, a munkahelyen amire a nagyja beérkezik, addigra én jellemzően az összes emailommal végzek, illetve megírom, hogy aznap mi lesz a meló. Aki nem irattároz időben, az az év végén megszopja, nem is kicsit, én meg lefizetem a titkárnőt (saját zsebből), igaz, a fennmaradó időben újabb munkák készülnek el.
Így a teljesítményértékelésnél majdnem maximumot kapok, a (pl. mostani) jutalom töredéke amit hölgynek kipengetek, tehát kurva jó befektetést csinálok. Igaz, most masszírozást kért, de a férje egy nagydarab ember, nincs kedvem meglakolni.
szóval akkor már tudni fogja mindenki hogy egy seggnyaló vagy, mert azt nem godolnám hogy mélytorokra veszed a vezérkart, bár ki tudja, ez már egyre elfogadottabb
Ne, ezt mondjak azok, akiket az elobb emlitettem. Holnap lesz a napja, hogy plakettet kinagyitva az ajtora ragasztom azt, varva a reakciokat.
Ez lesz az igazi jutalmam, nem a penz.
Mi a jomod?
Amugy a kozvetlen kollegaimat meghivtam ebedre.
Bar igy lenne.
És ha nyalás közben meglátja a himbilimbit, és arra is rácuppan, akkor az dupla pénz? 😅 Csak azé kérdem, mert én sose kaptam jutalmat - igaz, csak 4 évet dolgoztam életemben munkavállalóként, azt is 20on évesen