Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor menjen el osb lap csavarozónak 😆 A szerszám már meg van hozzá ilyen önálló szakma ami csak erre szakosodott meg nincs (kezeit széttáró) Szerintem hamar megszedi magát 😅
itt a szituációt sem értem 😂
valami özönvíz előtti parkis behajtód lehet(gondolkodós) Az enyém tavalyi. Van rajta nyomaték állítás 0-25-ig. Tehát olyan erős amilyenre állítod.(kezeit széttáró) A gombjával olyan finoman lehet szabályozni vele a fordulatot, hogy ihaj. Erősnek erős. Én max nyomatékra állítottam amikor lindaboztam. Volt amikor a csavar fejét leszakította, volt amikor a csuklóm tört el majdnem szóval tiszteletet érdemel(fetrengős)
Szóval az ami neked nem jó benne az már az új gyártásokban nincs(kezeit széttáró) persze tudom itt többek szerint nem költ a parki a fejlesztésre brand-ja sincs 😂
parkiba is van ilyen pont most van ákcijóba a lidibe csak én nem kartonozok 😅
nos én zotyára tudok hagyatkozni ő a dövaltos-parkszájdos egyben. Nos ő pont azt mondja, hogy a sárga nehezebb a parkinál meg fogásra is szarabb. Neki azért hiszek jobban mert neked arról a két márkáról amiről vitatkozol egyikből sincs egy darabod se(fetrengős)
majd lemérem nektek meg a gépeket is elviszem a konyhamérleget itthonról 😅
ennek a nagytestvérét vettem meg néhány hónapja akcióban 25ért(meghajlós) Viszi a betont mint a sz.rt(meghajlós)
108 ezer(gondolkodós) jézus ereje 😅
parkinál az 52 ezres szett akcióba nem üti a 40-et(fetrengős)
hát már mondta8kezeit széttáró) Az autó megfelelő dokumentációiból 😂
nem csak a szalag mellett megy a munka a mercinél nem tudom, hogy te ezt tudod e(fetrengős)
Egyébként érdekes ez a szalagmunka meló is(gondolkodós) Kapásból 300 ember csak azért van ott, hogy azt ellenőrizze, hogy a gépek jól dolgoznak e 😅 Persze ezek az emberek azok akiket muszáj alkalmazni, hogy meg legyen a foglalkoztatott kvóta 😅
A drágább mindig jobb? Nem tudom.(gondolkodós) A szomszéd házibora ami forint fillérből készül is sokkal jobb annál a legdrágább bornál amit te életedben megittál 😅 A bmw-ről meg jobb ha nem is beszélünk(fetrengős) Hány olcsóbb autó sokkal jobb annál a szarnál(fetrengős)
A parkit nem fejlesztik? Nem bazmeg már MI-s robotok tolják ki a 3d-s nyomtatójukból 😂 Szerintem jelen pillanatban a parkit fejlesztik a leggyorsabban(gondolkodós) Csak ennek a felxéből amit megvettem ez a D5-ös verzió Az előző négy 3 éven belül készült. Hol van ez a többi "nagy márkánál" Parkiból minden héten van valami új(kezeit széttáró) Rájöttek, hogy olcsón eladva mennyiséget tudnak produkálni megcélozták a lakosságot abból sokkal több van mint szakmából. Persze szépen lassan a szakma is rájön, hogy nem olyan szar gépek ezek olcsóért. Én már nem is ismerek olyat szakit akinek a nagymárkás gépparkja mellett ne lenne legalább egy zöld parkis behajtó is 😅
Elfogadom(meghajlós) A szomszédomnak vagy 20 milvókija van ablakozik. Tudom, hogy az is ugyanolyan túlhájpolt agyon brand-esített márka mint az összes többi nagynév 😅 Rakj mellé egy parkit is szétszedve nézegessük együtt a műanyag fogaskerekeket 😅
A parkid 5 hétig se bírná mondatot úgy ítélem meg csak egy feltételezés. Láthatólag semmi alapja nincs(kezeit széttáró)
azt a behajtót daru se emelné meg 😅
(gondolkodós) Mindig van új a tarsolyodba de ez nem akar beválni (fetrengős) A 25 ezres gépemből csak 20 a gép ára és 5 a garancia(gondolkodós) Akkor a 85 ezres dövaltból mennyi a garancia(fetrengős)
De a lényeg még mindig ott van, hogy 25 ezerért van egy gépem ami közel azt tudja, amit a sárga szarod. .Amire kapsz 1 év jótállást aztán azt, hogy tudod e érvényesíteni az meg olyan mint a kutya vacsorája 😅 Először is küldözgetheted vagy viheted el valami szervízbe személyesen aztán majd 1-2 hét múlva elmondják, hogy cserélik e vagy rádfogják, hogy faszul használtad se csere se lóvé. Én meg elmegyek a másfél km-re lévő lidibe azt vagy cserélik vagy a pénzt adják és azonnal(fetrengős)
Én 😂 Minden kofferban ott van a blokk. Lefényképezzem(fetrengős)
Te hüje az a blokk az örök garancia a készülékhez én még le is fénymásolom őket, hogy a fényérzékeny blokkról idővel el ne tűnjenek az adatok 😅
nem érti(fejét fogó) Az 5 év tulajdonképen örök garanciát jelent 😅 Ha 4,5 éves a szerszám visszaviszem egy új szerszámért cserébe akkor is ha semmi baja nincs. Ezt az áruházvezető nem ellenőrzi én már csináltam ilyet. 😅
na most meg már azzal jössz, hogy a fejlesztések miatt ilyen drága egy dövalt a párkihoz képest 😅
De baszod mit tudsz még felhozni a mentségére? Már mindent kitaláltál(fetrengős) Akkor te vedd meg qrva drágán a brendedet én meg megveszem olcsón a fekete parki cuccokat amik közel hasonló jók a többi "nagy" márkához képest(fetrengős) Nekem nem kell a brand, se egy zártszelvény elvágásához, sem a betonfúráshoz, sem egy csavar becsavarásához azzal csak az ilyen hülyéket lehet becsapni mint amilyen te is vagy veled meg hagy fizettessék ki engem ez egy cseppet sem zavar 😂
De meg ám.De mindenki jól jár,a régi tulaj pénzt fogott rajta,az új tulaj meg nyugodt mert csak 30ezer van benne és mindez dokumentációval bizonyítva van.
hát mi? igennel válaszoltam a kérdésedre olvasd el újra 😅
Az jó, csak amikor nem követem napi szinten a dolgokat, visszaolvasáskor elveszek a sűrűjében. 🤓
Én nem is azt mondtam hogy te most így jártál,hanem arra utaltam hogy ennyire kell kp-nek venni a 30ezret meg a szervizkönyvet.
hát baszod nagyon nem mindegy csapba szarni vagy szarba csapni 😅
És lám működik, mert még mindig sokan megeszik! 🙂
Ok?
Látod milyen ostoba vagy,annyi agyad sincs hogy kérdezz.Kollégám szerelő,3 állásos műhely két csápossal.Viszont nekem nem kell hozzá elmennem,mert megcsináljuk szolgálatba.Sufniba van csinálva?Nem,mert itt is van műhely.Látod hogy nem bonyolult ez,csak te vagy ostoba.
Ez már sport, Laci :)