Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A gond hogy kb 15 devattal vagyok korulveve,tobb tapasztalatom van veluk mint neked 10 ev alatt,foleg hogy mar vagy 6-8 eve gyarapszik a gyujtemeny.
Semmivel nem erzem jobbnak oket.
A legtobb devalt dognehez,de legalabb is ugyanolyan,nem jobb csak sargabb.Es dragabb.
hiltinek mi a vésőgépet hívjuk és mind1 milyen márka 😅
az a baj,hogy hülye vagy ehhez is(legyintős) A top márka alatt mit értünk? Magasan pozicionált dövaltot? 😅 Mi az,hogy 25 ezerért 5 ah-s mindenre felrakható? Én 25 ezerért 8 ah-sat veszek a parkihoz azt is fel tudom rakni mindegyik szerszámára(fetrengős)
nem jóval példálózol 😅 Nekem pl. van egy toyota pözsó furgonom. De volt amikor a toyota bmw motoros volt és ford motort is sok mindenbe raknak bár nem tudom, hogy miért(kezeit széttáró) Amikor a retyó maszterokba elkezdték tenni a ford motort akkor indult el a márkánál a lejtmenet azóta már nem követik el ezt a hibát 😅
Valszeg,nekem a sima van,kefe nelkuli,anno 20e korul vót,vagy 18.Nem emlekszem,meg jo hogy blodi nyaralni megy,mert ezert is nekem esik,oregszem.
Nem.makkan meg, igy nincsbrá szükség
Aha, ezt láttam akkor a horvátoknál is. €69 volt kufferban, akksi és töltő nélkül. Volt belőle egy rakás.
Ez most egy lapos fogaskerekhazas fajta.

https://www.lidl.hu/p/premium-...
van szervize w+t kft a hivatalos szerviz, alkatrészt is lehet tőlük rendelni
Mennyi volt most a fekete akcios Parkside sarokcsiszolo? A zold volt 15, ugye?
Kellemes hir,van hengerfej bontva?
Te irígy vagy?
Ilyesmi meg a sallangok.
szerintem neked 4 havi béred nem fűtene ki 1200 nm2 2 hétre (gondolkodós)
6 ezer a 2 ah, 15 ezer a 4ah, és 25 ezer a 8 ah-s(kezeit széttáró) Most vettem egy akksit egy 4-eset de van vagy 4-5 akksim 2 ah-s. Szóval ha veszek még dolgokat akksi már nem kell(kezeit széttáró)
De 61 ezerért a dövalt is akksi nélkül van ha megnézted amit zotya linkelt és 85 ért is akku nélkül van csak van hozzá egy kofffer 😂
Na a parkinak nem kell(ujjával nemet mutató) ha véletlen megmakkan ami kizárt(gondolkodós) A blokkal együtt viszem a boltba azt kapom az ujjat 5 évig 😆 Na melyik híres nagymárka tudja ezt? 😂
Mostmar cseszheted,mi a megoldas,hengerfej csere?
Az 1.6 hdi-nél a vezérlés érdekes darab mert a szíj csak a főtengelytől simán megy fel a hengerfejig 1-1 kerékkel és a két vezengelyt láncon keresztül hajtja meg és így a szíj elvileg nincs akkora terhelésnek kitéve mintha a szokásos módon menne és 240-nél a lánccal együtt kéne cserélni mert az is át tud ugrani néha.
harmadát bírta mint kellett volna? azért ennyire nem szoktak mellélőni
esetleg ne cseréltek ki valami görgőt?
amúgy az a 240 alapból egy félelmetes szám, nekem szerencére nincs ilyen gond mert a vízpumpa nem bír ki 50 ezernél többet aztán ha már csere van kicserélem az összes kacatot
Nem és ez az én hibám, az eladó adta a számlát amin 38000-el azelőtt vezcsere volt feltüntetve, én mentem kb. 45000-et, debmindenképp én basztam el, hinni akartam mert becsületesnek tűntek (kereskedőtől vettem, de adott kontaktot a tulajhoz akivel beszéltem és a számlák a kesztyűtartóban voltak), de ahogy írtam simán lehet, hogy az a szíj az előírt 240 helyett ennyit bírt.
vétel után nem volt csere?
Na, van fénykép, a vezszíj szakadt el ami elvileg 80000-et futott, de amúgy 240 a csere intervallum és annyi volt, hogy nem cserélték vagy olyat tettek rá ami ennyit bírt.
gondolom nem volt elég áram
Nekem még az adathordozó se volt mindegy,egy normál külső SSD megható nem akart menni tableten,kellett mókolni egy SSD memórát és egy case volt a megoldás.
Igen, köszönöm.Úgy tűnik kell rá egy másik lejátszó.