Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nektek mindegy min veszekedtek, csak az a lényeg, hogy fogást találjatok egymáson. Pedig legtöbbször mindketten jó dolgokat írtok, sajnálom hogy nem bírjátok egymást.
Még mindig nem érted.Persze hogy ott van,mert vitte az óra szerint előirtra.Na,próbálom leegyszerűsíten.Van egy autóm,15ezrenként szerviz,100ezernél nagyszervíz,elviszem háromszor 15 ezres szervizre,ennek nyoma lesz,majd simán belehajtok 100ezret,szarok a drága kötelező szervizekre,ekkor van benne 145ezer,majd úgy döntök hogy ideje eladni,óra vissza 60ezerre bejelentem a 60ezres szervizre,ennek is nyoma lesz.És tessék,árulok egy 60ezret futott szervizkönyves autót.
Mar mondtam,nincs baj vele,de aki nem hivatasszeruen uzi ugyfeleknek az vagy sufni,vagy otthoni amator.
Nincs is baj,mindenki azt csinal amit akar.Csak nevezzuk neven a babat.
Amugy a jok vallalkozszerurn nyomjak,pont a jogszeruseg miatt.
Barmikor felnyomhatjak a rosszakarok.
Vagy csak siman a szomszed,hogy a pistahoz jarnak autok.
De mindjart mondja blodi hogy a milliardosnak van egy total ures kihasznalatlan szazmillios berendezessel felszerelt muhely,ami nem erdekli,sose hadznalja,dolgozhat benne ugyfelnek a kolega napi bejelentovel.
Csak az szerviz,amit tagad a szerencsetlen.
Nekem az elvégzett munka minősége mindig is fontosabb volt mint a külsőségek, most meg már könnyű dolgom van, mert a kisebbik fiam is felnőtt a feladatokhoz.
Ott az összes számla...
Ja,csak ki lehet mondani,nincs benne semmi rossz.
De vagy-vagy.
Olyan nincs hogy egyik sem.
Senki mellé nem állok, de ha becsületes és jó szakembert talál valaki, történetesen egy "sufni"-ban, az nagy nyugodtság ebben a átverős világban.
Sufni.
Tulok.
Ügyes vagy mint mindig,felléphetsz a vándorcirkuszba mint bohóc.Pont annyira vagy vicces mint azok,ormótlan vagy mint azok és ők is mindig esetlen lúzert játszanak,mondjuk ők csak eljátszák.
Sufni.
Esetleg olvass utána a műhely jelentésének is!Elég tudatlan vagy.
Sok mindent nem tudsz te.Akkor most elmondok egy bevett szokást,vesz egy 0km-es autót,viszi 1-2olajcserére majd szépen teszi bele km-eket,elhagyja a drága kötelező szervizt,az olajat közben azért cseréli otthon(talán),Majd ha el akarja adni,hopp,km vissza az utolsó márkaszervizes olajcsere fölé,vagy a következő olajcsere km-ig(amit szintén megcsináltat,mert hát az jól mutat eladáskor hogy most volt kötelezőn.és el is jutottunk akár 30ezerig,ami ugye valós mert a tulaj hordta lelkesen a szervizekre,a bejegyzés szerint.
Jo,lehet etterem,meg kavehaz,esetleg istallo is.
A lenyeg hogy nem szerviz,tehat csak rad jellemzoen szamla nelkuli kokanyolas lesz,haditasibol fizetve.

Tehat sufni.
Tulok.
Nem kell ertenem, hiszen a tenyek onmagukert beszelnek. Ha nem utal az ellenkezojere semmi, miert kellene gondolnom, hogy a gyari szakszerviz osszejatszva egy 70 evessel engem atbaszott?
Az hogy neked nehezen megy az értelmezés,az ne legyen már az én problémám.Mert hogy te olyan hülye vagy hogy látsz egy szervizt meg egy diófát,elég szegény a fantáziád.De ez sok mindenre magyarázatot ad.
Viszed,told,viszi a szerncstlen kollega,fel kell baszni automentore a szartalicskat,csurod csavarod a szavakat,vagy a diofa alatt kendacsolja a kolega,vagy a sufniban,lemezbudiban,mellekepuletben,vagy szerviznen.
Ha nem tudod eldonteni hulyebb vagy mint gondoltam.Nyomi.
En a sufni-diofa combora tippelek.
Mer olyan regimodi gyoker vagy aki irtozik a szerviz szótol is. 😆
Mondtam már hogy nem viszem........marha.
Hogyne,oda viszed a lom passatot,sharant.
És a sufnival tisztába vagy?
Ezt miből sikerült kikövetkeztetni?
Na jo a diofa alatt nincs sufni,de akkoris az. 😆
Tehat sufni.Nyomi.
Nem viszem,te szerencsétlen,már írtam.
Akko szervizbe viszed. 😆