Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen. a boltban 20-25 millába kerülő mercik legyártási költsége 1-2 milló ft. indulj ki úgy, hogy 10 euró 1 szélvédő egy cla mercibe(kezeit széttáró) Itt van mellettem a merci nagyon sok ismerősöm dolgozok ott vannak infóim. (kezeit széttáró)
Akkor egy S merci és egy fiat panda is pont csak annyiba kellene kerüljön mint az alapanyag?
Kb igen, a parkinak valaki megrajzolta hogy zöld meg fekete legyen és ennyi. Az a fröccsöntött műanyag nem nagy mérnöki munka.
A dewaltot csak azért hoztam fel példának mert ők szoktak előre lépkedni, kompaktabb méret, könnyebb, erősebb, nagyobb kapacitás.
mer a parkit kolduló utcagyerekek fejlesztik(gondolkodós) A dövalt meg a más hasonló faszságokon kizárólag az emblémát fizeted. Ez addig van így amíg elhiszik a népnek egy része, hogy ami drágább az mind jobb. (kezeit széttáró)
hülyék ezek csak épen, hogy nem forognak 😅
Négyzetmilliméterrel, valóban hiányzott egy "m".
de te egynek sem láttad még a belsejét mire alapozol? 😂
és azt négyzetméterrel jelöljük?
Pl a dewalt utőmechanikája ami talán a legerősebb, vagy az akkupakkja nem úgy készült hogy valakit lemásoltak mint a parkinal. Sokkal egyszerűbb ha valaki töri az utat előtted.
te hülyébb vagy mint egy ólnyi disznó 😅
Nem ingyen van? Bele van építve az új árába? Bazmeg ha bele van építve ha nem ez akkor is 25 rugó és cserélik 5 évig 😂
Mi előállítási érték?
Hát pont ugyan annyi mint bármely általad nagyra becsült preferált márkának 😅
a parki se terem a földön mint a gaz
csak van ott is valami csapat aki azon agyal minél többet lehessen spórolni
de az tény hogy a jelentősebb fejlesztői munka mindig a márkásabb gépeknél van
nem tudom mennyibe lehet egy gép kifejlesztése/módosítása, de biztos hogy nem viszi el az összes plusz hasznot
Igen, ez igaz, a mértéke a lényeg.
Amúgy a mostmindegyis melyik sörmárkánál az új matrica/logó díja is, amit viszont nem biztos, hogy ki karok fizetni. Nem iszok sört, de egykor az x sör egyik helyi képviselője mondta, amikor a haver boltjába ment és éppen ott voltam.
A "leellenőrízhetőségben" az óraállás az első, amit megnézek, ha idegentől veszek.
A fejlesztői munkàt is bele kellene számolni… dewaltnál van, parkinál nincs.
Na látod,saját magadnak megválaszoltad.Meg amikor már az új autó óráját visszatekerik hogy a nagyszervízt ne érje el.
Na látod,saját magadnak megválaszoltad.Meg amikor már az új autó óráját visszatekerik hogy a nagyszervízt ne érje el.
gondolj bele a 70 ezres devalt
mennyibe van
legyen 20% plusz a motorikus alkatrészekre(jobb csapágy 1századdal vastagabb szigetelés a dróton stb)
a többi kacat meg mind ugyanaz műanyag nem több nem jobb
az akku cella ami akár duplája is lehet
munkadíj szállítás ugyanaz
szóval ezy 25 ezres lidl gépen van 10 ezer haszon a 70 ezres bármin meg 40.....
és a 10 ezer haszonba belefér 5 év gari a 40 ezer haszonba meg 2
nem is gondoltam arra hogy azt a baszást le kell venni hiszen úgy használta eddig is
drága tanfolyam volt mert 7500 egy olyan izé rá
szerintem ennyiért bárki levágta volna azt a 20x30 méteres susnyást
na mindegy, legközelebb olcsóbb lesz
amúgy a parki kasza szar, karbi kb beállíthatatlan
ha ki van tekerve az alapjárat akkor pörög mint a disznó, ellenben hidegen beindul
ha jó az alapjárat akkor melegen 1 rántás hidegen nem indul
ráadásul csak fogóval állítható mert kucsnyílás nélküli csavar (volt) a gyári csavar
Én nettóban gondolkodtam. Sajnos a forgalmi adó semmilyen szempontből nem mérvadó ha ilyenre keressük a választ.
sztem annál több, én 10-15 USD köré saccolnám 😅
Egy jutyúber leírja, hogy jobb a parki, te meg erre alapozol? Hát te tényleg nem vagy egy bonyolult lélek 😅 Zotya se igazán mérvadó, ő is parki fertőzött, spórolós is, meg ő csak 1 vélemény.
Nincs itthon szétszedett dövalt, nem kellett javítgatni olyat... egyszer hoztak egy flexet, melegedett, mert kiderült, járólapot daraboltak vele gyémánt koronggal, és berakta magát egy idő után porral. Kipucolva jó lett - na látod, ezt nem tudnád egy parkival megcsinálni, az dobós lenne.
Te nem vagy műszaki szakember (írhatnám, hogy hülye vagy ehhez is, de minek ismételjem?) aki viszont az, az a belsejére ránézve egyből látja, mi a különbség.
Kár, hogy nem fényképeztem le, a Parkside multicsiszoló (Dremel) tengelyfixáló pöcke műanyagból van, egyszer kicsit ezek szerint túlhúztam és eltörött. Mivel az esetleges nem rendeltetésszerűből fakadóakat nem volt kedvem végigcsinálni, majd én, gondoltam. A megadott márkaszerviz napokon át elérhetetlen volt, így faragtam bele egy megfelelőt, ami azóta is jól van. Kb. ennyi a minőségi eltérés a gyári és a saját, ekecs pöcök között.
Villamos vezetéket keresztmetszettel azonosítunk, nem átmérővel.
3000?
Valószínűleg nem tudsz értően olvasni, én 143 ezerrel adtam el, 80-90 körül kicseréltettem a szíjat.
Na, legalább szegény asszony jól jár néha... 😅